www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Krāpnieciskā rīcība

Rīgas namu pārvaldnieks - Krāpnieciskā rīcība

"Rīgas Namu Pārvaldnieks" amatpersonas rēķinos norāda maksu par nesaņemtu pakalpojumu un no aprēķinātās summas vel aprēķina kavējuma procentus un līgumsodu, kas nav noteikts noslēgtā līgumā par apsaimniekošanu. Bez tam ari zemes nomas līgumos tiek norādīti dažādi pārrēķini un maksas uzkrājumi, kurus pārbaudīt nav iespējams. Rnp amatpersonas uzskata, ka tas ir viņu viedoklis. Rīgas domes vides un mājokļu departamenta amatpersona rakstiski atzina, ka rnp amatpersonu rīcība ir prettiesiska, bet nav tiesību ietekmēt rnp amatpersonas. Rīgas pilsētas latgales priekšpilsētas prokuratūra atbildēja, ka tā nav viņu kompetence. Bet rnp turpina aprēķināt nepamatotu maksājumu kavējuma procentus vienlaicīgi ar līgumsodiem, kas ir pretruna civillikuma tiesību normām un judikatūrai.

D