www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Kas par jauno krāpšanas veidu?

Rīgas namu pārvaldnieks - Kas par jauno krāpšanas veidu?

Tas visspār ir legāli?
Jauns krāpšanas veids?
Man mašīnas nav. Piekļuve ir. Dzīvoju dzīvoklī, ne ar ko netraucēju. (Vāģa nav.)
Reizinam uz katru iedzīvotāju. Vēlāk summu paaugstinās.
Nu reāli, jauns krāpšanas veids!
Ko vēl izdomāsiet tūvākājā laikā? Jau nezināt kā apkrāpt cilvēkus?
Nu gālīgi kauna nav.
Cerams kā ellē Jums būs ļoti karsts katls.
Prosto jau zajeb...
Rasas iela 2

15.07.2023

Papildināts EdMug 15.07.2023

Un paskaidrojiet man, no kurienes rādās tarifs? :D
Nu reāli, drīz jau maksāsim par mājas pastāvēšanu... (A, jau maksājam par zemes nodokli...)
Tad laikam vēl maksāsim par iespēju ienākt kāpņu telpā... (A, jau maksājam par domofonu...)
Bļāviens, gan jau ko izdomāsiet jaunu! Kropļi!

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 21.07.2023

Labdien!
Šā gada jūnijā savus klientus informējām par to, ka rēķinā uzskatāmi atšifrējam pozīciju par atkritumu apsaimniekošanas maksu, paskaidrojot, ka šī maksa par “Fiksēti pārkāpumi: nav piekļuve/neatbilst sastāvs” jau iepriekš bija iekļauta atkritumu izvešanā. Tādējādi mūsu klientiem sniedzot iespējami plašu un detalizētu informāciju par viņu īpašumu, lai pieņemtu izsvērtus, faktos balstītus lēmumus, tostarp arī analizējot iespējas samazināt maksājumu lielumu par saņemtajiem pakalpojumiem vai lemjot par īpašuma remontdarbiem. Šī informācija tika izvietota gan mūsu mājas lapā (https://rnparvaldnieks.lv/skiro-atkritumus-lai-neiedzivotos-soda-nauda/), rēķinu informatīvajā sadaļā (ja klientam rēķins tika piegādāts drukātajā formātā, tad arī bija izvietota uz rēķina otrās puses), RNP vortālā e-parvaldnieks.lv, RNP sociālo mediju profilos, kā arī plašsaziņas līdzekļi informēja plašu auditoriju par to.

Dzīvojamā māja, tai piesaistītā teritorija, tai skaitā arī atkritumu konteineri, ir dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku kopīpašums. Tas nozīmē, ka katrs dzīvokļa īpašnieks ir atbildīgs par to. Šajā gadījumā – vai tiek nodrošināta piekļuve konteineriem, vai tiek pareizi atkritumi sašķiroti, vai lielgabarīta atkritumus dzīvokļu īpašnieki utilizē paši utt. Atbilstoši Ministru kabineta noteikumu Nr.1013 “Kārtība, kādā dzīvokļa īpašnieks daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā norēķinās par pakalpojumiem, kas saistīti ar dzīvokļa īpašuma lietošanu” 17.4. punktam maksu sadala uz visiem dzīvokļu īpašniekiem.

Samaksa par sadzīves nešķiroto un bioloģiski noārdāmo atkritumu izvešanu veidojas no divām daļām:
* maksa, ko saņem atkritumu poligons (Getliņi EKO). Atkritumu poligona maksa, savukārt, veidojas no atkritumu apsaimniekošanas izmaksām poligonā un dabas resursu nodokļa,
* maksa, ko saņem atkritumu apsaimniekotājs (Clean R, Eco Baltia Vide un Lautus Vide) par atkritumu savākšanu un pārvadāšanu.

Detalizētāka informācija šeit - https://www.riga.lv/lv/iedzivotajiem-jautajumi-un-atbildes-par-atkritumu-tarifu-kapumu#ka-veidojas-atkritumu-apsaimniekosanas-tarifs.

Nu taču bija ziņots ka ja nav piekļuvu pie konteinieriem lai izvestu atkritumus, tad soda naudu māksās VISI MĀJAS IEDZIVOTĀJU neatkarīgi vai ir, vai nav auto!

Runajit ar kaimiņiem: lai nelik auto pie konteinieriem!

EdMug 15.07.2023

A kā viņi pierādīs, kā bijis auto pretī konteineram?

EdMug 15.07.2023

Cik nāku uz darbu no rīta, redzu hubertu, netraucē nekas, mašīnas nestāv. Viņi vienkārši izdomāja jauno krāpšanas veidu!

A kā viņi pierādīs, kā bijis auto pretī konteineram? - - - Jabut foto!

Īpašnieku kopsapulce ---> apsaimniekošanas kompānijas maiņa ---> nekādu sodu par kaimiņu nedarbiem!

Pieradījumu piesradā ClenR!

RAMONA👀 15.07.2023

Diezgan interesanti. Mums pie mājas, kad auto ir priekšā, tiek saukta policija un limēts plāksteris. Citi sankcijas nekādas uz savas ādas neizjūt.

Ir citā iespēja ka rikoties: ar lapstu pa vēja stiklu...

VSR 26.08.2023

Es principiāli pēc šī soda ievešanas neko nešķīroju.
Lai atmaksājas!
Un pie tā, kāpēc Stirnu ielā 12 rēķinos nav tādas pozīcijas?
Ar ko Ķengarags ir tik īpašs?