LV RU
www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Kanalizācijas noplūdesavārija dzīvojamās mājas pagrabā

Rīgas namu pārvaldnieks - Kanalizācijas noplūdesavārija dzīvojamās mājas pagrabā

Ozolciema 18-145. Rīgas namu pārvaldnieks, 2 gadu laik, nespēj salabot kanalizācijas noplūdi dzīvojamās mājas pagrabā. Dzīvoju smaciņā-"viduslaiku Rīga" maināja caurules, tagad noplūde ir tur kur tās mainīja. Darbi notiek ļoti novēloti. Sētnieces neseko pagraba un kāpņu telpu stāvoklim. Kapņu telpu uzkopēji neko neievēro? !

V

Komentāri (4)

Labdien!
Kanalizācijas sistēmas apsekošana tika veikta 13.07.2018. Apsekošanas laikā kanalizācijas noplūde un smaka netika konstatētas.

13.08.2018., saņemot atkārtotu sūdzību, mājas pagrabā tika konstatēta neliela noplūde no kanalizācijas sistēmas, aizsērējums netika konstatēts. Kanalizācijas noplūde tika konstatēta no nesen kā nomainītajām kanalizācijas caurulēm, kuras savienojuma vietā bija atvienotas. Līdz ar to šāda rīcība ir uzskatāma par ļaunprātīgu dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku kopīpašuma bojāšanu.
Remontdarbi ir paveikti!

Оккупант 15.08.2018

RNP выполняй свой долг перед клиентами и подумай о способности удовлетворить своих клиентов. Пока тебя с ушами в канализацию не запихнули.

V Viktors02 15.08.2018

Nedomāju ka, tieši 5. kāpņu telpas pagrabā, regulāri, ielavās kāds kanalizācijas maniaks(kaku maniaks). Uzturot Jūsu versiju, tas varētu būt kāds kaķa lieluma dzīvnieks vai bērns, kurš var iekļūt pagraba telpās caur kādām citām lūkām un nezināmiem caurumiem. Lūdzu apziniet un noslēdziet caurumus. Ja tādi ir, siltums arī zūd, apkures sezonas laikā. Bez tam, kas par cauruļu savienojumu kuru var atvienot neprofesionālis. Pēc rakstītā secinu-veiktais darbs nav profesionāls. Jautājums vai darbus veic darbinieki ar pārbaudītu alkohola promiļu daudzumu organismā, pirms tiek pielaizti pie darba. Vajadzētu satīrīt...

Versijas par to kā un kas, to izdarījis atstāsim citu institūciju pārziņā. Problēma ir novērsta, kas ir pats galvenais. Amizanti gan ir tas, ka līdz šim tika saņemtas nepamatotas sūdzības, taču pēdējās pārbaudes rezultātā tiek konstatētas ļaunprātīgi atvienotas caurules, turklāt sūdzību autors visās reizēs ir viens.
Atzīmēsim, ka nepamatoti izsaukumi lieki tērē mūsu un Jūsu resursus.
Jauku dienu!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes