www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Ka var stradat tadi cilveki

Rīgas namu pārvaldnieks - Ka var stradat tadi cilveki

Labdien! Mēs visi sūdzamies par RNP darbu! Bet nejausi sastapu caka iela nu jau šķiet iecirkņa priekšnieku Normundu Lindenblatu! Ja pazistu jau viņu sen (drīzāk atceros nu ja nemaldos gadi 8) tāds alkoholisks vien ir ar savu bravūru! Bet vai tādi cilvēki var stradat tāda uzņēmuma, kas apkalpo cilvēkus! Atceros ka viņu pat vilka transporta lai nogādātu kaut kur! Vai uz caka ielu, vai kur citur! Jautājums—ka tādi cilvēki var vadit? Bet cietisim jau mēs! Es nestrīdos, cilvēks varbūt ir sapratis savas kļūdas! Pēdējo reizi it ka neliecināja šim cilvēkam par pagiram, bet ir jau latviešu sakāmvārds—ka vilks met spalvu, nevis tikumu! Esmu vērojusi sētniekus, tie ari tekoši mainas, pēc sejam var noverot, ka viens alkoholisks nomaina otru! Varbūt RNP tā ir pieņemts, ka lasa pa grāvmalam dzērājus! Tad par kadu augstas kvalitātes servisu var būt runa! Tad nu jāsak domat par kartību rnp! Bij pierasts ka santehniki smako pēc alkohola! Tagad vel vadosie amati, kas nu isti notiek šajā iestāde? Vai var pat šadiem cilvēkiem uzticiet slotu? Varbūt vel kadam ir kas sakams par šo personālu, šajā iestāde! Ka Saka zivs pust no galvas! Kas daras vel augstāk? Jo šī iestāde patstāvīgi tiek kritizēta! Bet pašsaprotams ko var gaidit, ja cilvēki kaut ka tiek konkursu kartība vadošos amatos! Bet RNP—škiet valda citi uzskati—varbūt stipra aizmugure, kas piesedz savus darbiniekus!

15.09.2020

A Atrsn 15.09.2020

sava laikā būs līdis pakaļā kādam saskaņietim.

H Helsu 15.09.2020

Jus varat uzrakstit normali un saprotami par ko jus sudzaties? Kaut kadu fignu esat sarakstijusi.

M martavitola 16.09.2020

Jūsu komentārs par figņām ir lieks!Jo kas mus apkalpo nav figņa !Bet ja piedzeries darbinieks kā viņu atceros ar viņa bļaustīšanos apkalpo mūs.!Jo bērņini to redzēja,kas nošokoje viņus! (nu jau izauguši)Nu nevēlos lai viņu bērni redzētu to pašu!Starp citu nesūdzõs ,bet brīnos par iestādi ,neizprotu tās vadību utt!Vai nu kā tautā alkašš ---alkašu piesedz!

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 17.09.2020

Labdien!
Ņemot vērā, ka jūsu minētajos faktos jau ir konstatējamas neatbilstības realitātei, personas godu un cieņu aizskarošus apgalvojumus, lūgums precizēt ar pierādāmiem un konkrētiem faktiem, pretēji lūgsim civillikuma kārtībā šo informāciju atsaukt.

M martavitola 17.09.2020

Paldies par Jūsu sniegto atbildi!Tad nu sanāk ka nu jau mani var saukt pie atbildibas!šķiet esmu esmu vainīga!Bet pieņemsim ja pacelt personāldaļas datus utt!Es negribu protams bez vainas apsūdzēt cilvēku!Tas neietilpst plānos manos!Bet ko nu atceros to atceros gan!No atmiņas to neizdzēst!Kaut gan ļoti krietns laiks ir pagājis!Bet nu lai!Tagad mazliet pati jūtos aizskarta!Jo nu gribēju par šo brīnumu parjautāt Jums!Bet šķiet viss ir sasiets vienā mazglā!Bet lai nejustos tomēr kā cilvēka apmelotāja ,lai nejustos pati kā mele!Nolēmu varbūt tad mūsu domstarpības būs spējīga Rīgas dome atrisināt,tepat vien esam ! Atvainojiet ---atsaukt visu ,padarit sevi par meli! Attiecibā pret sevi nevaru pieļaut!Atvainojiet !Vītola

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 17.09.2020

Par meli neviens nav nosaukts, bet tika prasīts pamatojums, jo nav skaidrs kādēļ atmiņas uzplaiksnījušas tieši šobrīd un veids kā tas tiek mēģināts risināt.

S sergejs 1970 24.09.2020

Всем привет!Я зтого мудазвона знаю! Кокое вы требуете качество,он видь неадыкватний человек просто - человек!Одним словом алкаш, грубый!Может в RNP такии нужны ,за бутылку все продаст! Сергей