Rīgas namu pārvaldnieks - Darbu neizpildīšana

2021 gadā bija savākti paraksti lai uzbūvētu aukstas ūdens uzskaites mezgla uzbūve. Līdz 2023 gada darbs nebija uztaisīts. Šeit failos ir darba plāni uz 2022 un uz 2023 gadu.
Līdz šim momentam neko nebija izdarīts un kopējais aukstas ūdens skaitītājs mājam adresē Kandavas iela 8/8 nav uzstādīts. Cilvēkiem skaita 6 kubi par ierakstītu dzīvoklī personu un nav svarīgi tērē viņš 6 kubi vai nav. Uz jautājumu kad kopējs aukstas ūdens skaitītājs būs uzstādīts konkrētas atbildes nav.

01.07.2023

Компания получила уведомление об этой жалобе

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 11.07.2023

Labdien! Sākotnēji komercuzskaites mēraparāta (turpmāk - KUM) projektēšanas darbu veikšana aizkavējās, jo dzīvojamajai mājai funkcionāli nepieciešamajā zemesgabalā ietilpstošā zemesgabala 1/2 domājamās daļas īpašnieks liedza saskaņojumu KUM mezgla izbūvei strīda par nomas maksu dēļ. Rīgas apgabaltiesas Civillietu tiesas kolēģijas spriedums netika pārsūdzēts kasācijas kārtībā un stājies likumīgā spēkā 12.03.2022.

KUM mezgla projektēšanas un izbūves darbus Dzīvojamā mājā bija plānots uzsākt 2022.gada nogalē - atbilstoši iepirkumu konkursa rezultātiem. Ņemot vērā, ka no iesniegtajiem pieteikumiem neviens pretendents neatbilda vai nu iepirkuma konkursa prasībām, vai Iepirkuma likumā noteiktajām prasībām, diemžēl darbu uzsākšana nebija iespējama.

Dzīvojamās mājas aukstā ūdens uzskaites mezgla projektēšanas darbu izpilde būs iespējama pēc jaunas iepirkuma procedūras noslēgšanās, un līguma noslēgšanas ar konkursa rezultātā izvēlēto darbu veicēju. Vienlaikus informējam, ka dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieki var pieņemt lēmumu par KUM mezgla projektēšanas un izbūves darbu veikšanu trīspusējā līguma ietvaros. Plašāka informācija par dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu pieņemšanas kārtību un formu (t.sk. kopsapulces protokolu un aptaujas veidlapu paraugi) pieejama SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” interneta vietnē: https://rnparvaldnieks.lv/lv/klientiem/kopibas_lemumu_pienemsana/.

R

Komentāri (10)

R Romans21 01.07.2023

Darbu plāns 2023 gads.

R Romans21 01.07.2023

Līdz šim momentam neko nebija izdarīts un kopējais aukstas ūdens skaitītājs mājam adresē Kandavas iela 8/8 nav uzstādīts.Cilvēkiem skaita 6 kubi par ierakstītu dzīvoklī personu un nav svarīgi tērē viņš 6 kubi vai nav.Uz jautājumu kad kopējs aukstas ūdens skaitītājs būs uzstādīts konkrētas atbildes nav.

Kaut kāds krāpniecisks kantoris kurš tikai zāģējot naudu un neko netaisa.Aiz šim kantorim stāv kaut kāds korupcioners no Saeima.

B Bez_vārds 01.07.2023

droši vien no kārtējās krievu partijas jo tur kur ir krievi tur ir nabadzība, slimība un netīrība.

Ne no krievijas, bet no Nacionālās apvienības!

Bez_vārds! Nejauci krievus ar amerikāņiem!

Tur, kur valdā amerikāņi, tur ir nabadzība, bads, nāve!

Vjetnams (atcieries Songmi?), Grenada un vel vismaz 50 teritorigas...

Гнездо латЫШСКИХ ПАРАЗИТОВ https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02GgBkWGcRXURhhRnxneprQN3vAevo5abYactpuE86HFp1FTz3AU1niNDjdHf4M7hl&id=100028451326370&sfnsn=mo

I Inguce979 01.07.2023

Ja tev te tik nelabi, brauc kur citur. Vienalga, kur.

Uz Vāciju? Mazgāt naktspodus pansionātos?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes