www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Atkritumu apsaimniekošana ļoti slikt stvoklī.

Rīgas namu pārvaldnieks - Atkritumu apsaimniekošana ļoti slikt stvoklī.

Zemgales priekšpilsētā Ziepju ielā 13 pie trūcīgo virtuves atkritumu konteiners netiek izvests jau vairākus mēnešus un blakus konteineram ir liela atkritumu kaudze. Ēdiena saņemšanas laikā apkārt lidinās Mušas un citi kaitēkļi. Ir antisanitāri apstākļi blakus pārtikas izdales vietai. Zvanot uz Rīgas domi atbilde netika saņemta. Visticamāk notiek gatavošanās vēlēšanām un atkritumu izvešanai nav laika. Varu piebilst, ka Zemgales priekšpilsētā, pie katras otrās miskastes atrodas kaudze ar sadzīves atkritumiem. Pievienoju fotogrāfijas.

06.08.2020

W waka 06.08.2020

Un ir zināms, ka vainīgs ir tieši RNP, pareizi? Nevis cleanr, nevis dome vai vēl kāds?

Vagons Komā 07.08.2020

Jāpagaida, ka smaka paliks tik liela, ka mušas parugbīsies. Vrb. sūdvagons satur tur jâizkrauj. Paldies par ideju, nâkamreiz uz sūdvagonu ņemšu līdzi mušu burkâ un skatīşos tâs reakciju

V VilnisBanga 07.08.2020

Vajag uz katras miskastes uzlikt pa mušai, lai nomērītu radīacijas un smirdēšanas koeficentu, kas ietekmēs parubīšanās likumsakarību. Ņemot vērā šos faktorus varēs pateikt, kurš tieši ir vainīgs un cik mūža ieslodzījumi ir piemērojami. To māca augstskolā.

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 10.08.2020

Labdien! Šī adrese nav mūsu apsaimniekošanā. Par atkritumu izvešanu apsaimniekotājam jāsazinās ar atkritumu izvedēju, kas kā norādīts uz konteinera ir Lautus vide.