Rīgas Namu Pārvaldnieks - Apsaimniekošana

Rīgas namu pārvaldnieks, Juglas iecirknis, notiek genocīds pret Vangažu 35 mājas iedzīvotājiem. Mēs tiekam apdalīti ar piemājas zemi nav kur novietot automašīnas, visa mūsu mājas zeme tika atdota Vangažu 37 mājai. Mājā regulāri nestrādā lifts, kaut gan pēc papīriem 2 gadus atpakaļ tas ir mainīts. Tāpat pirms diviem gadiem mājā tika izveidota ugunsdzēsības sistēma - kurai nebija pieslēgts ūdensvads. Pareizāk sakot pēc papīriem bija, bet reāli to pieslēgs tikai šoziem. Šā iecirkņa darbinieku ar iecirkņa vadītāju priekš galā valda pilnīga bezatbildība nekompetence un neprofesionālisms.

26.11.2019

Gu

Saivii 26.11.2019

Luudzu iegoogleejiet vaarda genociids noziimi, izlasiet un ejiet nokauneeties!

Gu Guntars79 26.11.2019

21.gadsimtā , tas ir genocīds

Gu Guntars79 26.11.2019

Labi nokaunējos. Bet lietas būtību tas nemaina- acīm redzot Juglas iecirknī notiek nelikumības

Labdien! Nodevām informāciju kolēģiem, lai tiktu pārbaudīta situācija par ceļa zīmju izvietojumu, kas regulē automašīnu novietošanas kārtību.ir maldīga, pēc mūsu rīcībā esošajām ziņām, liftam pēdējos gadus tiek veikti plānotie remontdarbi, lai pakāpeniski to atjaunotu.

Tu Turkey901 26.11.2019

Jūs maksājat par mājai pieguļošo zemi, ja tā tiešām pieder šai mājai un ir iezīmēta plānā, un to nevar nodot lietošanā citai mājai!

Tu Turkey901 26.11.2019

"Juglas iecirknis , notiek genocīds pret Vangažu 35 mājas iedzīvotājiem."

Neglaimojiet sev, ne viņi zin Jūsu māju, ne tās iedzīvotājus, viņiem ir vienalga, par visiem un visu, savas stundas tik jānosēž, lai algu ieskaita!

Ar Arvis9999 27.11.2019

Ar šo kantori viss sen ir skaidrs, viņiem maksāju lai pēc pāris gadiem neiztiesātu par nemaksāšanu no īpašuma, nu kā 90-tajos "jumtam" ?. Ja vajag mainīt caurules mainu pats par saviem līdzekļiem (visas) utml. Jo šim kantorim naudas nav, matreāli nav paredzēti un ir kautkādas tāmes ar kosmiskiem cipariem citiem darbiem, ja pats veiktu tos darbus par tiem cipariem, man darbs nebūtu nepieciešams.

Ar Arvis9999 27.11.2019

Lai nebūtu tādas situācijas un iedzīvotāju varētu paši rīkoties ar kopējiem līdzekļiem, vajag dibināt biedrību un pašiem nodarboties ar kopīpašuma apsaimniekošanu. Tikai šajā gadījumā būs problēma ar nemaksātājiem, kaut gan ņemot pārvaldes ciparus, uz visiem apmaksāt vienu nemaksātāju tas būtu salīdzinoši sīkums ( piemēram par apkuri viens vai divi dzīvokļi nesamaksā, sedzot viņu izdevumus tur knapi sanāk 1 ar komatu euro, sadalot uz visiem)

Do Dom2 27.11.2019

Быстрее переходите в Hausmaster-Civinity, вообще в г. утоните. И всем будет пофигу.
Девиз Hausmaster-Civinity : "вонь, грязь, дерьмо"