Rīgas namu pārvaldnieks - Apsaimniekošana

Ropažu iela 98 jau no 8.07 nevar risināt problēmu ka mājas starp dzīvokļiem ir mitra siena un kad list lietus siena paliek slapja un tā ir visas 3 stāvas, neveram sataisīt remontu pirmo reizi taisījām kosmētisko, bet pagāja nedēļa un visas tapetes nāk nost. Žāvējam jau tik daudz reizes bet katru reizi pēc lietus atkal slapja siena. Izdomājam taisīt kapitālu remontu bet nevaram neko sākt, jo tā būs izmesta nauda! 19.07 zvanīju uz rnp teica ka nevar neko pateikt kas ir izdarīts un kāds pieņemts lēmums! Bet Sakas vēl trakāk labi slapja siena bet nevar uzstāsit normāli kanalizāciju, jo kopējo kanalizācija kuru lieto izmanto visi dzīvokli nāk pie mums dzīvokli un viss paliek, mūsu santehniķis iztīrīja visu trubu un saprata ka vajag kopējo kanalizāciju taisīt pa jaunam es uzreiz izsaucu Rnp uz kā viņi atbrauca un teica ka viņi šo kanalizāciju netaisīja ka mums pašiem jātaisa! Man ir jautājums kāpēc man ir jāmaksā par jaunu kanalizāciju visiem dzīvokļiem par savu rēķinu kad es maksāju naudu rnp un ir centrāla kanalizāciju par kuru mēs maksājam naudu un vēl joprojām jāmaksā naudu un tagad vēl par savu rēķinu taisīt visam 16 dzīvokļiem! Ūdens arī paši vadījām, priekš kam tad maksāt naudu ja viss pašiem jātaisa? Ar tādu attieksmi drīz visa māja būs avārijas situācija un visi iedzīvotāji paliks bez dzīvokļa! Jumtu arī forši sataisīja ka vajag atkal jaunu taisīt!

19.07.2022

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 20.07.2022

Labdien!
Izvērtējot līdzšinējos pieteikumus secināms, ka kanalizācijas problēmas visbiežāk ir tās nepareizas lietošanas dēļ, taču problēma ir pieteikta un tuvākajā laikā kanalizācijas sistēma tiks apsekota un aizdambējums likvidēts.
Kas attiecās uz lietus noteku tīrīšanu, ir pieteikts pacēlājs, lai šos darbus varētu veikt.

Papildināts VERon 26.07.2022

Pagāja nedēļā neviens neatbrauca, siena joprojām slapja un centrālo kanalizāciju visai mājai šodien taisa santehnika kuram es maksāju savu naudu!

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 26.07.2022

Labdien! Pēc mums pieejamās infromācijas ar kanalizācijas sistēmas daļu, kura atrodas kopīpašumā nav problēmu, taču tā ir jūsu dzīvokļa privātīpašumā, kas nav apsaimniekotaja kompetencē. Ņemot vērā situācijas regularitāti aicinām pieteikties uz pieņemšanu klātienē pie Juglas iecirkņa Ūdens apgādes un kanalizācijas sistēmu tehniķa, līdzi ņemot arī savā īpašumā izveidoto kanalizācijas sistēmu projektu.

Papildināts VERon 26.07.2022

Ir problēma viņa nepareizi izbūvēta! Tā bilde kura pievienota zemāk komentāra ir no kāpņu telpā kur var redzēt ka iet visas trubas. Manam dzīvoklim ir projekts un tagad vajag pārbūvēt visu kāpņu telpu lai normāli izveidot kanalizāciju!

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 26.07.2022

Kā jau rakstījām iepriekš, nepieciešams vērsties klātienē pie speciālista.

Papildināts VERon 26.07.2022

Labi, tad kas ar mitro sienu? Iekšējā siena kas iet starp dzīvokļiem no 3 līdz 1 stāvam( kur pēc mājas projekta ir ventilācija)?

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 27.07.2022

Iespējams lietus ūdeņu noteku problēma, ko tuvāko nedēļu laikā pārbaudīs un veiks tīrīšanu. Pacēlājs ir pieteikts.

Papildināts VERon 09.08.2022

Bija 27.07 darbinieki ar pacēlāju, teica ka ieliks skursteņa lietussargu, bet tā arī nav ielikts un siena joprojām mitrā un nevaram turpināt remontēt dzīvokli

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 15.08.2022

Labdien! Šobrīd darbus plānots veikt līdz augusta beigām.

V

V VERon 26.07.2022

Nav vārdus kā izvejodaja kanalizāciju, ka viss nāk pie mums dzīvokli no 2,3 stāvā !