Rīgas namu pārvaldnieks - Apsaimniekošana

Juglas ielā 3, netiek veikta koplietošanas telpas uzkopšana, pēdējo reizi tika tīrītas kāpņu telpas 2021 gada septembrī, vai jūs uzskatāt, ka tas ir pieņemami?
Sazinoties ar konkrētas mājas apsaimniekotāju Svetlanu Grīnberga, tika solīts, to novērst, pagāja 3. Nedēļās rezultāts, nekāds! Kāpēc man jāmaksā 32.63€ mēnesī par apsaimniekošanu, kuru jūs pilnvērtīgi nenodrošiniet?
Gribu saprast vai šādu cūku kūts tiek pieļauta katrās jūsu apsaimniekotas majas?

12.07.2022

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 22.08.2022

Labdien! Kolēģiem tika uzdots apsekot kāpņu telpu. Šobrīd pārkāpumi nav konstatēti, taču ja rodas kādas nepilnības uzkopšanā, lūgums rakstīt uz [email protected]. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

P PatiesiibasMeka 13.07.2022

Nē, centrā šāda megadrausma nav, bet mums jau arī kontingents nosacīti civilizētāks. Atkarīgs gan no vateņu skaita kāpņu telpā.