www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Aizsala karsta ūdens vads, cik ilgi tas turpināsies?

AtrisinātaRīgas namu pārvaldnieks - Aizsala karsta ūdens vads, cik ilgi tas turpināsies?

Labdien, kopš svētdienas, 17.01.2021, Meldru Ielā 6, Vecmīlgrāvī nav karsta ūdens, tek tikai augstais ūdens (ledaini augsts!), atbrauca meistars un teica, pirmkart ir aizsala karsta ūdens ūdensvads visa mājā, pagraba ir ledaini augsts. Kā lai cilvēki tagad dzīvo? Cik ilgi vēl jāsēž bez karsta ūdens? Kāpēc namu pārvaldnieks neko nedara ja situācija atkārtojas katru gadu?
Vai tagad cilvēkiem būs līdz pirmām atkusnim jāgaida? Māja ir veca, problēmu daudz, bet kad jāmaksā apsaimniekošanas maksā,- tad lūdzu, rēķini dažreiz ir tik lieli, ka rodas iespaids '' es dzīvoju pieczvaigžņu viesnīcā Rīgas centrā''!
Lūgums mūsu nama apsaimniekotajam Vilnim Reičam, kuru nevar sazvanīt, darīt kaut ko lietas labā!
Cik ilgi vēl strādājošiem no 8 līdz 21 būs jāmokās sildot pa 8-10 tējkannām ūdens lai elementāri izmazgāt matus ejot uz darbu!

20.01.2021

Labdien, sodien 09.02.2021 atkal māja nav karstais ūdens, atkal aizsala karsta ūdens ūdensvads, Meldru 6, Vecmīlgrāvī, problēma nav risināta, cik ilgi vēl mēs sauksim avārijas dienestu? Un ja nebūs siltāk ārā visa māja līdz vasarai bez karsta ūdens sēdes? Tek tikai auksts, ne ledains ūdens, pēc kura sāp rokas un nejūt seju! Cik ilgi!

Labdien, kopš 9.02.2021 nekas nav mainījies, visa māja sēž bez karsta ūdens, šodien jau 15.02.2021! Namu pārvaldnieks Vilnis Reičs neko nav darījis, joprojām Meldru 6-17 aizsalis karsta ūdens ūdensvads! Negods un bezdarbība!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Līvija ^_^ Volkolakova(Petruškaitė) 04.03.2021

Labdien, situācija ar aizsalusu ūdens vadu atrisināta, jo ir iestajies siltāks laiks,paldies.

M Mārtiņš 27.10.2020
Trokšņo ar skaļajiem lapu pūtējiem.

Sveiki,no rītiem nav iespējams gulēt,jo jau ap pulskten 8 sāk strādāt sētnieki kuriem grābekļu nav un izskatās ka neeksistē, ļooti skaļi rūcina ar lapu pūtējiem zem pašiem logiem Alīsess ielā

S Sudzibas.lv Admin 22.01.2021

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 25.01.2021

Labdien! Veicot teritorijas uzkopšanu SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" apsaimniekošanā esošajām dzīvojamajām mājām, tiek ievēroti spēkā esošie normatīvie akti. Rīgas domes saistošajos noteikumos nav ierobežota troksni radošu uzkopšanas darbu veikšana, tai skaitā, lapu pūtēju izmantošana.

V vitols 20.01.2021

Uzliec sev dzīvoklī boileri un atsakies no karstā ūdens.Vai vislabāk nomainiet mājas apsaimniekotāju.

M Marika Saulīte 21.01.2021

varbūt jūs varētu kādu labāku namu apsaimniekotāju kompāniju ieteikt

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 22.01.2021

Labdien!
Šī daudzdzīvokļu ēka ir projektēta bez karstā ūdens cirkulācijas sistēmas, tādēļ tā pakļauta lielākam aizsalšanas riskam. Turklāt, āra temperatūra vairākas diennaktis bija zemāka par -10 C˚, kas rezultējās ar karstā ūdens cauruļvadu aizsalšanu. Pārvaldnieks veicis pagraba logu aiļu aizvēršanu, lai pēc iespējas ātrāk varētu veikt cauruļvadu atkausēšanu. Pēdējos gados gan aizsalšana nav novērota, jo arī laikapstākļi ziemas sezonā nav bijuši ar tik zemu temperatūru.
Kas attiecas uz tehniskajiem risinājumiem, lai turpmāk izvairītos no ūdensvadu aizsalšanām, nepieciešams pieņemt dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu par ūdens sistēmas pārbūvi, lai tiktu nodrošināta nepārtraukta cirkulācija.
Apsaimniekošanas maksa pēdējo gadu ietvaros nav uzskatāmi mainījusies. Rēķina apjoms ir atkarīgs no jūsu saņemto pakalpojumu apjoma, par kuriem SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” veic norēķinu ar pakalpojuma piegādātāju/sniedzēju.
Gadījumos, kad mājas pārvaldnieks nav sazvanāms, lūgums problēmu pieteikt pa tālruni 8900.
Pēc mums pieejamās informācijas, tuvākajā laikā būs iespējams atjaunot karstā ūdens padevi. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

D Drozdov Andris 28.01.2021

Mainiet apsaimniekoitāju! No šī neko labu gaidit nevar tikai lielus rēkinus. Diemžel tā mūsu valstī notiek kad pašvaldības uzemums ir dārgāks u nn sliktaks par privāto.

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 22.02.2021

Labdien! Pieaugot diennakts temperatūrai ir bijis iespējams veikt cauruļu atkausēšanu un atjaunota karstā ūdens padeve.Iepriekš tika noslēgtas logu ailes, taču fiksēts, ka iedzīvotāji tās atver, lai bezsaimnieka kaķiem būtu iespējams patverties, taču tā rezultātā pie pazeminātas āra temperatūras aizsalst cauruļvadi. Kā jau iepriekš minējām, nepieciešams pieņemt dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu par ūdens sistēmas pārbūvi, lai tiktu nodrošināta nepārtraukta cirkulācija un tā turpmāk neaizsaltu.

н НеКариньш 22.02.2021

"Cik ilgi vēl jāsēž bez karsta ūdens? " - - - No 1991.gada...