Rīgas namu pārvaldnieks - Administrācijas ēka

SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" visos iecirkņos veic grandiozus remontus, pārbūves. Tagad tiek veikts remonts mājā A.Čaka 42, kurā atrodas SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" personāldaļa, finanšu un ekonomikas nodaļa nodaļa. PAt mājas lapā pie iepirkumiem ir konkurss uz logu nomaiņu un telpu remontu. Pašlaik ēka ir apvilkta ar zaļu tīklu, kas norāda uz to, ka tiek veikt fasādes remonts. Interesanti, kas to sponsorē?

U User131070p 24.10.2012

Skaidrs kas !!! Mēs kas maksājam, maksājam un maksājam.

N NL - 88 24.10.2012

Tieši šo biju pamanījis!

Un iecirknī teicu vienīgā māja kurā veicat remontu ir Čaka iela 42!

S Stryke 29.11.2012

Kaut kur jau kapitālie remonti jàveic, mājas drīz sāks brukt, jau sāk brukt, a viņiem pie pakaļas, galvenais ka pašiem labi. Tikai gribu atgādināt, jūs dzīvojat tikmēr, kamēr būs cilvēki kas jums maksā, bet domāju ka drīz no jums visi aizies pie normāliem apsaimniekotājiem, un tad gan jūs varēsiet dirst vasku( piedodiet par rupjību) bet par RNP vispār savādāk negribās izteikties

K kliente S. 16.04.2013

Ha, ha, ha - va ta nu nav skaidrs, ka MĒS duraki, kas apmaksā UZPŪSTĀS tāmes un vēl 2x UZPŪSTĀKUS "faktiskos" izdevumus ! Laupītāju kantoris ! Kaut jupis viņus rāvis !