Daudzdzīvokļu mājās - Krāpšana

Labvakar,vēlos padalīties,ar ne visai patīkamu pieredzi. Kopā ar draugu vēlējāmies īrēt dzīvokli Preiļos. Līdz ar to ievietojām ss.lv sludinājumu par īri. Šo pirmdien,18.janvāri,saņēmu zvanu. Atbildot uz jautājumu par dzīvokļa stāvokli,vīrietis teica,atsūtīs uz e-pastu bildes. Dzīvoklis skaists,labiekārtots. Apspriežoties ar draugu,nolēmām-ņemsim. Vīrietis gan teica,lai pazvanu viņam ceturtdien,bet viņš pats pazvanīja šodien. Par visu vienojāmies. Tikai,lai pilnvērtīgi sastādītu līgumu,viņam vajadzīgs,lai iemaksājam drošības naudu,un uzreiz arī īres maksu. Vīrietis runāja pārliecinoši arī par notāru. Tāpēc aizsūtījām arī drošības naudu. Norunājām tikties četros Preiļos. Pus četros zvanīju,viņam,lai pateiktu,ka kavēsim nedaudz. Bet viņš necēla klausuli. Nodomājām,ka brauc,tāpēc arī neceļ. Bet plkst.16 un arī pēc plkst.16 vīrietis klausuli necēla. Ap pus pieciem vienkārši meta nost klausuli. Uzrakstījām sms,ka,ja nedos ziņu,ziņosim policijai,pēc kā vīrietis mūs vienkārši pasūtīja. Devāmies uz policiju,kad pieminējam ka saistībā ar krāpšanu un dzīvokli,tad policists uzreiz pajautāja vai dzīvoklis atrodas Rēzeknes ielā,kad pateicām jā,tad policists paskaidroja,ka jau vakar tika saņemts iesniegums par šo pašu krāpšanu. Gribu vērst to cilvēku uzmanību,kas vēlās īrēt dzīvokli Preiļos,ja nu trāpa uz šo pašu ļaundari,Rēzeknes ielā 22-4,tas nekam neder. Izkrāps naudu,un pazudīs. Vīrietis runā pārliecinoši,tāpēc arī liekas ka viss ir un būs kā vajag.
Mēs nebijām piesardzīgi,noticējām,patika dzīvoklis. Piekritām.

S sūdzība28 24.01.2016

Nezināju,ka cilvēki dodot naudu par preci,kuru pat nav redzējuši.Prasītos paspiest roku un apsveikt .Īrēt dzīvokli,kuru pat nav neviens apskatījies dzīvē. :D