Rīgas Kultūru vidusskola - Absurds.

Neieteiktu šajā skolā stāties gan kā vidusskolas skolēnam, gan kā pasniedzējam, jo no skolas vadības puses ir vairāk ka drausmīga attieksme.
Gada vidū atlaiž četrus skolotājus, viens skolotājs jau SEB skolēnu simpātiju balvu iegūst trīs gadus no kārtas. Iemesli, kāpēc tiek atlaisti, nav skaidri. Attieksme arī pret skolotājiem nav īpaši teicama.
Skolēni sūdzas, ka mācības tiek aprautas pusgadā un aizvietotāju nav - skolēns tā ir tīri naudas pelnišanas metode, jo "nauda seko skolēnam", tajā pašā laika tiek pieprasītas nesalīdzināmi augstas prasības.
Saudzējiet savus nervus, izvēlieties citu mācību iest;adi

Z

Komentāri (7)

S saule 02.01.2011

Man liekas, ka tur līmenis nekad nav bijis no augstajiem. Kaut kas tur ar to ģeogrāfu sanācis...

P Pēterītis 07.01.2011

No skolas aiziet tie skolotāji kuri negrib ziepēties vadībai. Ģeogrāfijas skolotājs - sakarīgākais! Laikam jau vadības modes dāmām skauž, ka viņu atzina par sakarīgāko skolotāju.

S Smiile 29.01.2011

Persijs pats uzrakstīja atlūgumu, tā kā, ja nezinat, nevajag neko muldēt!!

S Santa 06.05.2011

Smile- Persijs uzrakstīja atlūgumu, jo viņam palūdza tgo izdarīt vadība. (viņa paša vārdi!) tāpēc tiešām, ja nezini, nevajag muldēt!

M Māra 11.04.2016

Jauno sivēnu kalve
Jautāsit, kur tāda rodama? Rīgas Kultūru vidusskolā, Ganību dambī 6.
Proti, šīs skolas bērni nemazgājas, vēl sliktāk- arī skolotāji par mazgāšanos, izrādās, neko nav dzirdējuši, un šajā lietā bērnus pilnībā atbalsta.
Runa ir par Olimpiskā centra peldbaseinu, kurā Kultūru vidusskolas skolēni mācās peldēt. Katrs, kurš nav audzis gluži, atvainojiet, aiz kūtspakaļas Pufaikciemā, zina – un to ievēro! - , ka pirms baseina apmeklēšanas ir jānomazgājas. Ja nu kāds tomēr nezina, baseina dušas telpā uz katras kabīnes ir uzlīme ar uzstājīgu aicinājumu - un pat ar attēlu, kurā ar krāsu akcentiem uzsvērts, kuras vietas jānomazgā! - pirms baseina apmeklējuma nomazgāties bez peldkostīma un ar mazgāšanās līdzekli. Pat, ja visi Kultūru vidusskolas bērni būtu dislektiķi, skolotājai tak vajadzētu to nolasīt bērniem priekšā (uzsvēršu vēlreiz, ka civilizētā pasaulē tas ir pašsaprotami) !
Ko dara bērni? Jau ģērbtuvē uzstīvē peldkostīmus (skolotāja ir turpat) un pa taisno dragā uz baseinu. Tādējādi vienā tūrē baseinā nonāk pārdesmit nemazgātu dibenu - pat vairāk, jo nez kāpēc man šķiet, ka kungi par puisīšiem varētu pastāstīt līdzīgus novērojumus iz kungu dušām. Dienā tūres ir vairākas. Šodien, 2016. gada 11. aprīlī, skolotājai (?), kura pavadīja grupu plkst. 10:00 no rīta, pateicu, ka vērsīšos pie baseina administrācijas ar ierosinājumu šīs skolas bērnus uz nemazgāšanās pamata vairs baseinā neielaist. Skolotāja uz mani paskatījās, un, neko neteikusi aizgāja. Pēc brīža atgriezās uz paziņoja, ka tikai vienai meitenei mugurā esot sauss peldkostīms, parējās esot nomazgājušās. Kad apvaicājos, kā viņas varēja nomazgāties, ja peldkostīmus uzvelk jau ģērbtuvē, atbilde skanēja – viņas noskalojas ar visu peldkostīmu (kas arī ir meli, jo visas izjoņoja cauri dušām bez aizķeršanās). Tad pavaicāju skolotājai - kuras vietas, viņasprāt, ir jāmazgā? Skolotāja neatbildējusi pagriezās un aizgāja.
Lieliski saprotot, ka baseina darbinieki nevar katram izstāvēt blakus un no viņiem atbildību par mazajiem netīreļiem nevar prasīt , gribu jautāt – un tas nav retorisks jautājums - ko pirms peldētapmācības uzsākšanas saviem skolēniem ir (vai nav) stāstījis Kultūru vidusskolas sporta skolotājs? Potenciālo peldētāju klases audzinātāja? Ko domā bērnus pavadošie skolotāji? Pieļauju, ka daļai bērnu vecāki mājās par vajadzību mazgāties ir ieminējušies, bet - ja reiz nemazgāšanās tik labi iet cauri, kas tad es viens par muļķi, lai ietu mazgāties?!
Jā, jā, zinu no galvas un jau dzirdu gara ausīm – 11. aprīlī kopā ar bērniem nemaz nebija skolotāja, bet kāda no mammām, kad ir skolotāji, viss ir citādāk... Nē, NEKAD nav citādāk, to redzu ilgtermiņā, un tas atkārtojas reizi no reizes – tā ir viņu norma. Ak, jā, vēl kāda iecienīta sivēnu atbilde skan - bet es tikko mājās biju dušā! Pat nekomentēšu.
Lai Rīgas Kultūru vidusskola nejustos vientuļa, varu teikt, ka nemazgājas arī krievu skolas bērni, kuri nāk piektdienās 12os, un diemžēl visi pārējie arī - vēl ne reizi neesmu redzējusi – un neba es vienīgā - , nevienu meiteni, kura bez peldkostīma un ar mazgāšanās līdzekli nomazgātos pirms došanās baseinā. Jautājums – kā ar to cīnīties, bet jācīnās ir, jo pārējiem arī tur jāpeld, bet šo netīreļu dēļ atteikties no baseina būtu par daudz gribēts.
Nofotografēt pavadošo skolotāju un ar attiecīgu komentāru izlikt visās iespējamajās interneta vietnēs?
Skolu mājaslapā vairumā gadījumu ir skolas pedagogu uzvārdi un foto. Uzšūpot slavas augstumos attiecīgo klašu sporta skolotājus? Audzinātājas/us? Vadību?
Slava internetam - varianti ir!

A Ana 21.04.2016

Zināmā mērā varu šim piekrist, bet vienīgi apsaukāties gan nevajadzētu. Laikam arī pati kādreiz kļūdāties, diez vai Jums patiktu, ja kāds to internetā izceltu un vēl pieliktu atbilstošu raksturotājvārdu no dzīvnieku pasaules. Naids pret bērniem kā sugu no Jūsu komentāra jūtams pa gabalu. Bet pati problēma svarīga un aktuāla. Domāju, Jums vajadzētu ar iesniegumu vērsties baseina vai OC administrācijā, nevis apsaukāt skolēnus globālajā tīmeklī. Bet pēdējais variants, bez šaubām ir vienkāršāks. Cik atceros no laika, kad pati pavadīju peldētājus no skolas (neesmu skolotāja), meiteņu ģērbtuvēs pieaugušo apmeklētāju attieksme pret otrklasniecēm vispār bija aizvainojoša un rupja: tad ne tā pie skapīša apsēdusies, tad ne tur apstājusies, tad par daudz skaļi kādu vārdu izrunājusi, un vispār - nav bērnu, nav problēmu.

M Māris1 13.11.2016

Tā trakā "māra" lai dodas uz privātajiem peldbaseiniem. Ja tik lielas pretenzijas, tad jābūt taču izejai- savs mājas baseins! Vai tad tik grūti nopelnīt ar šādiem raksteļiem, ko?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes