www.sudzibas.lv Rīgas 49. Vidusskola Nepamatoti tiek uzskatīta par labu skolu

Rīgas 49. Vidusskola - Nepamatoti tiek uzskatīta par labu skolu

Rīgas 49. vidusskola nepamatoti tiek uzskatiita par labu skolu. Tur bērni tiek atklaati pazemoti. Skoleena pienaakums tur ir sistemaatiski mazgaat skolu, taatad dariit apkopeejas darbu, jo tur apkopeeju vispaar nav. Skoleenu katru dienu iet uz skola ar stresu, jo baidaas no taa, ka vinjiem atkal tiks izbojaata diena, jo vinjiem var piespiest tiiriit skolu pilniigi bez nekaada iemesla. Turklaat vidusskolniekiem biezhi nav atljauts apmekleet maaciibu stundas, jo taa vietaa ir jaatiira skola. Ljoti biezhi ir bijushas vecaaku suudziibas skolas vadiibai par beernu pazemoshanu, tomeer vieniigais, ko taa speej pateikt ir: "Ja nepatiik shii skola mekleejiet savam beernam citu skolu." Taapeec pirms veecaaki meklee savam beernam skolu, apdomaajaties, kaada buus juusu beerna dziive shajaa skolaa.

G

R roze 09.01.2011

kaut kāds murgs.. pagājušogad beidzu šo skolu.. varbūt disciplīna šai skolai ir augsta, bet mācību līmenis ir diezgan augsts.. un starp citu tur ir apkopējas, bet bērniem dažkārt liek tīrīt skolu, ja viņi nokavē stundas vai ļoti slikti tajās uzvedas!!

M mamma 09.01.2011

Kopumā jau skola nav slikta, m jo tai ir iespējas izvēlēties kontingentu, nevis kā nomales skolās, jāņem visus kas nāk, jo nauda seko katram skolēnam

I Izabella 09.01.2011

Tagad visi gānās, vēlāk teiks paldies, ka iztaisīja par cilvēkiem.

M meitene 17.01.2011

Es domaaju par iestaahsanos shajaa skolaa, jo konkreeti interesee biologjija. Bet tgd nezinu, kaa i dariit - iet uz shejieni vai neiet? Mani interesee skolotaju attieksme un izglitibas liimenis. LOTI GAIDIISHU!

S skolniece 22.02.2011

Īsti nepiekritīšu par līmeni, bet attieksme pret skolēniem te nav īsti pareiza! Ir daži skolotāji kuri bez iemesla pazemo skolēnus vai daži skolēni patīk labāk un tiem tiek atļauts daudz vairāk (pārrakstīt darbus, runāt stundās utt.) Nav te nekādas ķēdes, moku kambari un tādi sūdi, bet skolotāji, lielākā daļa, tiešām ir briesmīgi. Varbūt jau tas tikai tāpēc, ka es mācos 8.klasē un pašai attieksme nav nekāda spīdošā, bet ar skolotājiem, personīgi es un zināms, ka arī citi skolēni nav apmierināti, nu, tā lūk
Un par līmeni es domāju, ka daudz maz jūs paši varat spriest pēc manis rakstītā

M meitene_velreiz 24.03.2011

Nu pag, tauta, tad es nesaprotu.
kaa tad ir ar to skolu? ir jeega iet vai nav?
mani konkreeti interesee biologija, kimija - velos dzivi saistit ar medicinu.. pec 9. klases vel nezinu ko dariit, emsu dzirdejusi, ka 49. vsk. esot skola, kuraa buutu jaaiet, ja interesee biologija, bet tagad ta es nezinu - te visadas ssudzibas sarakstitas.. :/
KO JUS IETEIKTU? IR JEGA IET TE VAI NEE? bus labs izglitibas limenis?
LOTI GAIDU!!

A anita 01.04.2011

Vai tad skolēni drīkst visu ko-pīpēt, dzert, slikti uzvesties paši citus pazemot, zagt, skolotājus necienīt, aprunāt, nepiedienīgi ģēbties...visu, tikai ne strādāt.Kurš cilvēks bez darba ir izaudzis???-Sirdsizglītība ir vajadzīga!Vai tad mēs nemazgājam muti, netīram zobus paši? arī par drēbēm jārūpējas-agrāk vismaz katrai meitenei vajadzēja reizi nedēļā aprocītes un apkaklītes izmazgāt un izgludināt, vecākiem palīdzēt..Tāpēc kļūst ciniski un slinki..Un kas vainīgs? Vecāki, mīļie, jo pašiem daudzkār nav laika veltīt uzmanību atvasēm, no skolas prasa gatavu produktu, bet tad, mīļie ir jāiet ar skolu roku rokā un nevajag aizstāvēt un lutināt nevietā...

A Andrejs 26.04.2011

Bet vai skolotāji drīkst pazemot skolēnus?
un vai pret skolēniem var izturēties kā cietumniekiem?

T Toms 27.04.2011

no pirmās klases 49.vsk mācos, ne vienu vien reizi nācies tīrīt, bet nevienu reizi neesu sūdzējies. Stundas kavēsi - skolu tīrīsi. Arī dežūrnedēļa nav nekādas mocības un pazemošana, grūti vienu gaiteni iztīrīt? Tas, ka vecāku piebāž sīkajiem pilnas kabatas ar naudu un izlaiž līdz pēdējam ir vairāk kā skaidrs. Jūs pat iedomāties nevarat kā bērna attieksme/uzvedība skolā atšķiras no mājām. Nereti ir mutes palaidēji, kas zvana mammukam un raud, ka učene man to un šito a es - nevainīgs. Negribi mācīties, nepatīk disciplīna? - uz 49. vsk vari nenākt, priekštam te pat, 2as ielas tālāk ir Hanzas vsk. Līmenis mācībām ir ļoti augsts, mājaslapā var apskatīties.

A Andris 18.05.2011

Šausmas. Meklēju kko pa salidojumu un atradu šādu rakstu. Pat drusku krenķis parāva domājot ko sarakstījuši :( Domāju, ka man piekritīs tie, kam skola ir kkas vairāk kā tikai vieta kur atsēdēt stundas. Cik zinu (nu jau meita te mācās) un atceros no paša mācībām disciplīna bija un ir galvenais stūrakmens šai skolā un to pilnībā notur viens cilvēks ar savu komandu. Visu cieņu direktoram un paldies par to, bet runājot par atsevišķiem gadījumiem ar skolotājiem - katrs atbild par sevi un nav visā jāvaino skola... Tā ir M A N A skola, jo mācījos tanī no pirmās dienas un ne mirkli neesmu izjutis problēmas ar disciplīnu ( ārprāts, starpbrīdī neļauj smēķēt), mācību kvalitāte ir augsta, bet neviens šeit neaudzina supermeņus - gribi mācīties iespējas ir un tādas sk kā Zaķe, Liepiņa, Jegermane ļauj Tev augt un pilnveidoties, bet ja negribi, atsēdi un arī tādi šeit pabeidz. Katram savs viedoklis, bet beidzot šo skolu ne mirkli nepieļāvu domu, ka mani bērni mācīsies kkur citur - nu vismaz tik ilgi, kamēr tur būs patreizējā kārtība un vadība...
paldies skolai, par to :)

H hmmm 08.06.2011

Sūdzība nevietā, apkopēji mums skolāir vismaz3, skolēni mazgā skolu, tikai tad, ja nokavēē to, stundas nekad man nav bijušas izlaistas dēļ tā ka jatīra!

C cukurs 10.06.2011

Shii skola ir patieshaam briesmiiga.
Ja kaadam dezhurantam tu nepatiic, tad vinjsh tevi vienkaarshi pieraksta un tev jaaberzzh skola. Arii par 1minuutiiti ko esi nokaveejis tevi neuzklausa un liek tev tiiriit.
Shajaa skolaa neciena tavu viedokli. Ja tu izsaki ko tu domaa tevi uzreiz sabradaa pa zemi, noniecina tevi un iedzen tevi kompleksos.
Skolotaaji tevi sauc par nepieskaitaamu, stuulbeni un visos citos vaardos, kas noniecina tevi. Arii maaciibu liimenisnav diezko dizhs.
Ja tu aizej pie direktora teikt, ka tevi neapmierina kaada skolotaaja darbs vai riiciiba, direktors tev smiesies sejaa un pataisiis tevi par mulkji. Vinjsh liek visu naudu tikai sporta kompleksaa. Sporta kompleksaa ir luxus apstaaklji, bet pashaa skolaa tualeshu staavoklis ir dramatisks. Meiteneem ir jaanokaartojas ar atveertaam durviim. Nav nekaadu krampiishu, tikai taadas 'durvis' kaadas parasti ir restoraanu virtuvees. Tur ir milziiga shkjirba un visi tevi var redzeet. Ar mani ir arii noticis kas pazemojoshs, ka man attaisijas valjaa tualetes durvis. To var izdariit jebkurshs. Tualetes ir vienkaarshi briesmiigas. Daudzi ir rakstiijushi iesniegumus, lai izremonteetu taas, tachu jau vairaakus gadusdirektors neklapee ne ar ausi.
Eedniicaa eedienaa ir spalvas un mati. Vienreiz vistaa man bija folijs un banaanu pankuukaas pleeve. Eediens tur ir briesmiigs, skolaa es needu. Arii beerni nav draudziigi.
Sheit vareetu rakstiit daudz un daudz, diemzheel, SLIKTU lietu par sho skolu.
Pati pabeidzu 6. klasi un censhos iekljuut citaa skolaa, bet ja neizdosies tur iekljuut, nekad neturpinaashu savas skolas gaitas 49.vsk. Jau tagad shii skola ir atstaajusi negatiivu plankumu manaa naakotnee. Nervi beigti, tieshaam saapiigi.
Neieteiktu maaciities shajaa skolaa, jo arii beerninjiem 1. klaseee iet gruuti, jo skolotaaji vinjus 'borzii', gruusta, bljauj uz vinjiem un mazie ir ljoti beediigi, jo starpbriizhos nevar padauziities. Tikai jaastaikaa pa apli un tu nedriiksti apstaaties. Ja nee, tad tev liek tiiriit skolu un pazemo skolas priekshaa nostaadinot vestibilaa.

P Parastsskolnieks 28.08.2011

Šī skola ir ļoti augstā mācību līmenī, bet arī prasa par daudz. Ir bijuši momenti, kad man nācās palikt līdz sešiem, septiņiem vakarā. Arī skolnieki nav draudzīgi, ja neveido ar viņiem kontaktus un nedari, ko viņi liek. Tur neviens skolotājs nesit bērnus, tās ir muļķības, bet 70% skolotāji ir ļoti vienaldzīgi pret tevi. Tās dežūras arī bija par daudz. Aizgāju pēc 10.klases, jo nevarēju izciest spiedienu gan no skolas, gan no bērnu puses. Tiem, kas vēl nestrādā brīvā laikā un var izciest šo spiedienu, silti iesaku šo skolu!

1 123465 31.08.2011

Skola patiesam ir briesmīga un skolotaju attieksme pret berniem ar nav ta labaka . Skolotaaji medz pazemot bernus citu skolenu prieksa, taka es tur savus bernus nelaiztu . direktors ar ir intresants cilveks . vinam puse no ģimenes strada skola bet naudas tikunta nepietiek tapec apkopeji ir skoleni un nauda ieiet kabata :D . tadi ir tie labie cilveki un sogad vel tie labie etalona murgi kas nelaiz ara no skolas nevienu un atzime cikos tu atnaci un cikos aizgaji. kada murga pec vajaga teret naudu del tadiem sudiem, bet nevar noligt apkopejas .Skola ideala prieks skolotajiem jaunas skaistas interaktivas tafeles un datori . Vienkarsi nesaprotu shis skolas butibu ka tadu.

R Ronalds 31.08.2011

Dažiem varbūt būs pieredze strādāt šādā jomā :D..
Bet ja nopietni - nav normāli

Z Zupppaaa 01.09.2011

Nepamatota anti kampaņa pret Rīgas 49. vidusskolu!
Es šo skolu beidzu pirms 3 gadiem, un neko sliktu par to nevaru teikt. Kad 1996. gadā sāku mācības, protams, nepatika ne palodžu tīrīšanas, ne puķu laistīšanas, ja sanāca pārkāpt kādu skolas iekšējās kārtības noteikumu, tomēr gadiem ejot, skolēns iemācās zināmu kārtību, kas pastāv sabiedrībā, un kas saistās ar cieņu pret vecākiem, skolotājiem un citu cilvēku darbu.
Rīgas 49. vidusskola sniedz daudz bērna attīstībā. Tā nav vieta, kur bērns var darīt ko vēlas, jo neatrodas mājās - skola uzņemas daļu no audzināšanas funkcijas un tas ir pareizi. Problēmas apmeklēt šo skolu, parasti, ir lutekļiem no pārtikušām ģimenēm, kuriem paņemt rokās lupatu ir visas pasaules problēmu apkopojums.
Galu, galā Rīgā ir ļoti daudz skolu, un ja ir problēmas ar Rīgas 49. vidusskolas tradīciju pieņemšanu, tad lūdzu, Rīga ir pilna ar citām skolām, kurās var droši uzpīpēt pagalmā, braukt augumā skolotājai, vai lepni tēlot, ka esi sabiedrības naba tikai tādēļ, ka esi.

I inga 11.09.2011

skola ir loti laba. ta maca disciplinu. ja darbu nokave, tev ari pienakas sods, tikai shi skola to maca jau no piektas klases, .

Z Zeks 11.09.2011

Toties cietumā pēc tam var justies kā dzimtajās mājās!

I Inga 14.09.2011

Taisnība!!! To, ko nodarīja 49-tas skolas (Liepiņa personā) sistēma man personīgi, sapratu tikai kad vērsos pie psihologa. Pirms tam pat neiedomājos, neticēju - jo ko gan var nodarīt vienkārša koridoru pamazgašana ar auksto ūdeni stundu laikā.
Taču tur nak klāt pazemojumi fizkultūras stundās, audzināšanas stundas ar vainīgo nolikšanu uz ceļiem visas klases priekšā, utt.
Savu bērnu es tur nelaistu.

B beatrise 17.09.2011

sviests! es šajā skolā eju ilgu laiku un esmu apmierināta! jā ir sanācis nokavēt un tīrīt, bet tagad ceļos agrāk un visur paspēju. ieaudzināja man laika plānošanu.. Nepiekrītu, ka tur bērnus pazemo, jo vai tad tas ir normāli, ka 1.klasnieks nomet gaitenī šokolādes papīriņu, bet kad tu palūdz, lai viņš paceļ un noiet 2 metrus un izmet viņš tev parāda vidējo pirkstu, iesper un izskrien! Mans brālis uz šo skolu pārgāja pirms 2 gadiem uz vidusskolu, jo vēlējās pastiprināti mācīties bioloģiju un ķīmiju, jo vēlas kļūt par ārstu, un savu izvēli viņš nenožēlo! mācību līmenis ir augsts, jo šogad 12. klases bija 1. vietā (eksāmenu rezultātu ziņā).
Un mums ir apkopējas, kuras nāk uz skolu pusdienlaikā un vakarā, lai tīrītu skolu!