www.sudzibas.lv Rīgas 2.slimnīca Slikts serviss, negatīva attieksme

Rīgas 2.slimnīca - Slikts serviss, negatīva attieksme

06.11. 19 zvanīju un pieteicos uz plaušu rentgenu pēc ģimenes ārsta norīkojuma, man pateica ka varu nākt jebkurā laikā darba laika ietvaros, aizgāju nākamajā dienā 07.11.19 un mani atteicās pieņemt, jo rentgens nestrādājot! Biju vispār šokēta, jo kad zvanīju man par to nekas nebija pateikts. Satapos ar ļoti ņirgājošu, nesaprotošu un neiejūtīgu attieksmi no darbiniecēm rentgena nodaļas reģistratūrā, sevišķi no vienas darbinieces, kas sēdēja izgāzusies krēslā un dzēra kafiju blondiem matiem un rozā halātiņā. Darbinieki, redz, esot aizgājuši algas pielikumu prasīt, tāpēc viņi nestrādājot! Uzskatu ka šādas darbinieces vispār nevar strādāt ar cilvēkiem, kur nu vēl kaut kādu algas pielikumu saņemt. Galīgi nepazīstot cilvēku atļaujas izturēties sliktāk kā pret suni! Piebildīšu ka man jau tā šajā laikā ir bijis jāpārcieš daudz pārdzīvojumu, tad vēl pat norīkoto rentgenu nevar iziet lai neizsmietu un neņirgātos. Dabūju aiziet prom vienās asarās, tā kā es vainīga pie tā būtu. Nesaprotu kas notiek šajā valstī ka cilvēks pat pie ārsta nevar aiziet nesaņemot krasi negatīvu attieksmi pretīm.

R RXX 07.11.2019

Te ir vairāki momenti. Pirmkārt, neticu, ka nekur nedzirdējāt, ka šodien streiko (bet žēl, ka vēlreiz nepabrīdināja). Otrkārt, neticu, ka reģistratūrā Jūs nolamāja ne par ko, visdrīzāk pati uzsākāt strīdu un "braucāt" virsū darbiniecēm - kā sauc, tā atskan. Tur nav par ko raudāt un taisīt histērijas, jo reģistratūra to rentgenu Jums nevar uztaisīt! Treškārt, precizējums - par algām šodien protestē MEDPERSONĀLS, nevis reģistratūras darbinieki! Lūdzu, nejaukt šīs divas profesijas. Ārstiem tā kā algas pielikumu vajadzētu gan...

L Lea2272 07.11.2019

Es nevienam "nebraucu" virsū,jo pirmkārt jau biju vienkārši apstulbusi no tā,ka iepriekšējā dienā pa telefonu pasaka lai nāk rīt,darba laikā,bet kad aizeju sāk izturēties kā pret suni pēdējo.Protams kā sāku pārdzīvot,jo iztērēts laiks un nauda e-taloniem,bet man,ilgstoši slimojot ar finansēm ir ļoti grūti.Vai tiešām bija ļoti grūti iepriekšējā dienā kad zvanīju pateikt lai nāk parīt nevis nākošā dienā?! Nu protams,vieglāk jau ir paņirgāties par cilvēku! Paēdušais jau izsalkušo nesaprot,tagad man iznāk lieki €10 izmesti par ceļu,kas manā situācijā ir liela nauda un ko man neviens neatmaksās,jo tām darbiniecēm ir uzspļaut uz citiem cilvēkiem.

L Lea2272 07.11.2019

Un jā,es tiešām neko nezināju ne par kādu streikošanu,,man pateica lai nāku rīt,es arī gāju.

G glamour202 07.11.2019

Varbūt "kukuli" vajadzēja piedāvāt ,tad kāds ārsts uzreiz atrastos kas varētu uztaisīt rentgenu ! Savu darbu darīt negrib, bet algu lielāku grib ? Ko tad tie ārsti izmācoties domāji ka par miljonāriem kļūs? Tā jau bāž kabatā no "katra" pacienta,vēl algas par mazām ?

L Lea2272 07.11.2019

Ja tikai būtu ko piedāvāt,tad aizietu uz maksas kabinetu bez problēmām izdarītu visu.Bet diemžēl mūsu valstī cilvēkiem ilgstoši slimojot arī ar naudu ir uzreiz lielas problēmas.

D Dace Koltova 07.11.2019

Pati nesen biju uz rengenu 2 slimnica neko sliktu nevaru teikt darbinieces tiešam atsaucigas.Vajag vienkarši pierakstities laicigi es pierakstijos un nekadu problemu uztaisija rengenu un iedeva visas atbildes .Nesaprotu cilvekus kuri iet bez pierakstiem protams tad nepienems un neko neveiks!