Rīgas 2.slimnīca - Ārsts

Nevienam neiesaku nokļūt pie 2. Slimnīcas traumpunkta ārstes traumatoloģes Santas Miķeles. Drausmīga attieksme. Galīgi nekompetenta. Gadījumā, kad ar salauztu roku vajadzēja stacionēt, viņa ieteica iet mājās un nedēļu gaidīt. Iesaku braukt uzreiz uz duntes ielas traumām, kur ir labi un kompetenti speciālisti un normāla attieksme. Un vēl viens kompliments Santai Miķelei - kad viņa smaida, viņas smaidiņš ir līdzīgs jozefa mengeles smaidiņam, kad viņš kārtējo reizi kādu daļu cilvēku sūtīja uz gāzes kamerām vai kad tika atvesti dvīņi un pundurīši medicīniskiem eksperimentiem. Varbūt miķele būs kaut ko samācījusies no mengeles. Jeb varbūt mengele karodams austrumu frontē būs atstājis meitiņu un viņa varētu būt viņa mazmeitiņa.

O

Paradeez 08.10.2020

vajadzēja pabeigt sūdzību ar "...normāla attieksme." tagad jūs vienkārši esat rupjš cilvēks, kas nemāk uzrakstīt sūdzību, bez izskata/cieņas aizskarošiem komentāriem.