www.sudzibas.lv Regnus uzmanieties no darbadevēja Ojāra Ozerinska

REGNUS - uzmanieties no darbadevēja Ojāra Ozerinska

Strādāt šādā kaktu kantorī kā REGNUS- koncentrācijas nometnes režīms. Viss ir ļoti konspiratīvi, darbinieki savā starpā nedrīkst sarunāties, viens otram jautāt un nākt kopā uz darbu. Šefs Ojārs (pēc skata garš apvēlies basketbolists) - apkrāps jebkuru, vērtēšanas sitēmas padarītajam darbam nekādas, tu pat nedrīksti redzēt apkopotos rezultātus par savu darbu. Šefs maksā naudu aploksnē pēc garastāvokļa. Darba inspekcija padarīt arī nevarēs viņam neko, kamēr būs tādi cirpēji-darba ņēmēji, kas par minimālo algu gatavi vergot.

K

S Smiekliņš 08.10.2011

DDDDDDD

Z zinta 09.10.2011

Ēvald, ziniet, bet tādi Jūsu HA!HA!HA! man galīgi nav sāpīgi. Un pie tāda kā Jūs es arī nestrādātu. Droši vien esat viens no tiem, kas grib izsūkt darbaspēku par velti. Iespējams, arī, ka Jūs nemaz neesat nekāds Ēvalds, pārāk operatīva atbilde ar netaktisku uzbrukumu svešam cilvēkam. Redziet, es nevis negribu strādāt, bet negribu to darīt par velti. Un, ja es jautāju par atalgojumu, man ir tiesības saņemt atbildi. Darba devējam, starp citu, pārbaudes laikā ir jāmaksā minimālā alga vismaz (par pilnu slodzi), bet, lai nemaksātu pat to, tiek izdomāti visādi uzņēmuma līgumi un pašnodarbinātas personas statusi. Sak, gan jau kāds izmisis cilvēciņš pusbadā pieteiksies.

ē Ēvalds 09.10.2011

Esmu tik tiešām darba devējs, bet ne šajā uzņēmumā tieši tāpēc - Zinta! Attopies! Tev šķiet, ka tevi grib izmantot par velti! Bet... Ko tu vari dot pretī?Kādas ir tavas prasmes, iemaņas, zināšanas? Vai tik vien kā aiziešana uz darba interviju, kura kā iepriekš lasāms, bija tāpat vien, lai atņemtu potenciālajam darba devējam laiku, un paziņotu, ka tu tomēr nestrādāsi, jo redz esot pāris mēnešus pabalsts, lai pagaida tavu VIP personu vēlreiz, kad tu pēc pāris mēnešiem iesi atkal? Esmu pārliecināts, ka darba devējs tevi sagaidīja, un jau paredzot, ka tu pateiksi, ka atkal ieradīsies pēc dažiem mēnešiem, vienkārši nodrošinājās pret nerentablu darba ņēmēju.

M mandarina 17.10.2014

Varu pateikt par aploknes ka ta ir 100% taisniiba kad atnacu teica ka darba liguumu noslegsim pec menesa, menesis pagaja- juriste ir atvalinajuma atnaks noslegsim, pectam nogriezas alga atkal nav nav noslegts ligums beigas gaju uz to darbu ka uz golgofu!. Ojaram kautkas jadoma un jamaina attieciba pret darbiniekim ja vienu dien visi uzrakstis uz darba inspekciju atkrutitsja bus gruti. Par sirdsapzinu nerunasu jo tur par tadu pat neiet runa! Sis uznemums ar daziem cilvekiem uzskata sevi par speku ceru ka viniem ir labs miegs jo es neilgi pastradajot tikai pec pusgada saku normali gulet! NEKADA GADIJUMA TUR NEEIET KADU ALGU JUMS NESOLITU! NAV ISTI LABA VIETA JA GRIBI NORMALI DZIVOT NERVI IR DARGAKI!!!