www.sudzibas.lv Regnus uzmanieties no darbadevēja Ojāra Ozerinska

REGNUS - uzmanieties no darbadevēja Ojāra Ozerinska

Strādāt šādā kaktu kantorī kā REGNUS- koncentrācijas nometnes režīms. Viss ir ļoti konspiratīvi, darbinieki savā starpā nedrīkst sarunāties, viens otram jautāt un nākt kopā uz darbu. Šefs Ojārs (pēc skata garš apvēlies basketbolists) - apkrāps jebkuru, vērtēšanas sitēmas padarītajam darbam nekādas, tu pat nedrīksti redzēt apkopotos rezultātus par savu darbu. Šefs maksā naudu aploksnē pēc garastāvokļa. Darba inspekcija padarīt arī nevarēs viņam neko, kamēr būs tādi cirpēji-darba ņēmēji, kas par minimālo algu gatavi vergot.

K

J ja 30.01.2011

a kak drugie budut videtj, 4to oni menja ebut?i kto eto drugie?klienti ili sotrudniki regnus?i vsjom voob4e smisol.a esli ja i drugie budut zalovatsa kuda nado na nix, oni ob jeto nedumajut.i 4to ti imee6 vidu oni?eto sotrudniki regnus pravelno ze?bol6e takoj erundoj nekomu zanimatsa.

J ja 30.01.2011

kto drugie?i kak oni budut videtj?i kto kak ti gavari6 drugie, eto iz kompanij regnusa erundoj zanimajutsa, pravilno?i ja tak ponemaju na4alnik sam toze etoj erundoj zanimaetsa.

A Aiwa 30.01.2011

Trula komentētāja :D Iemācies rakstīt!

J ja 30.01.2011

ja prosto bistro pi6u poetomu tak polu4aetsa.i nenado menja u4itj kak pisatjxoro6o.

Jā, cik cilvēku tik domu par fantastisko REGNUS. Esmu strādājis šajā brīnišķigajā uzņēmumā. Pret tevi izturās ļoti labi, visu paskaidros, izstāstīs, smaidīs. Tā visa ir taisnība. TAČU- paies laiciņš, kad kā viens teica resnais nobarojies basketbolists, sapratīs, ka tu pārāk daudz ko sāc uszināt un tu paliksi par grīdas lupatu. Šajā kantorītī nevar strādāt kā normālās kompānijās šeit, sēdi savā beņķī un labāk nevienam nesaki ne labrīt ne uz redzēšanos, ja šefs- basketbolists ieraudzīs, ka tu ar kādu no rīta vai vakarā izej kopā, nee pat ne tā, kopā liftā iesēdies- tas ir solis pretīm tavējai atlaišanai.
Man vienīgais, kas interesē, jautājums( Uldim), tad kad jūs izlaidīsiet cauri savam kantorim lielāko daļu kandidātu, kas pie jums strādās? Jūs taču pret visiem izturaties kā pret mankijiem, vai neesi domājis, ka tas nāks atpakaļ, ne šodien ne rīt, bet tas pienāks, un tad smaidīsim mēs pārējie kā tu māki ar tizlo uhmilku. ;)
Īstenībā biju domājis, ka šis pagrabkantoris jau ir noslīcis, nu labi pagaidīsim vēl.
Jā saistībā par samaksu, tā ir konverti un tikai slēgtā telpā, lai neviens neredz, man arī nesamaksāja par visām darba stundām, vēl pazemoja, gribēju iet cqaur tiesām, taču žēl man nebija laika nodarboties ar tādiem niekiem., lai jau bumbulītim basketbolistam viena tortīte vakariņās vairāk tiek. :)

P Pavel 22.02.2011

Etot Regnus voobse oborzel nedavno priehali ko mne dvoe, stresli poslednie dengi podnjali ves dom nausi, uze i v policiju obrasalsja i k juristu hodil a upravu na nuh naiti nemogu, reketiri 21 veka.

E Esesesseseseseses 22.02.2011

Uldis, Tu laikam savam šefam Ojāram (resnajam teftelim) katru dienu pa cm atsūkā?!!! :D :D :D :D

Cilvēki, esiet atvērti, takš sūtiet to REGNUS ar visiem viņu izspiedējiem NAHUJ!

Pēc Civillikuma, viņi ir tukša vieta! :D :D :D :D Tak beidzot palasiet likumdošanu!

A Agnese 03.03.2011

Tie REGNUS piedzinēji galīgi traki !!! Atbrauca pie manis uz darbu, runāja ar vadību, kolēģi uzzināja par manu parādu. Deļ tā visa man darbā ir lielas nepatikšanas. Samaksāju tiem parazītiem, lai būtu miers !

K Kristine 04.03.2011

Man bija tāda pieredze ar REGNUS. Parādu nemaksāju. Taču vienā jaukā dienā cilvēki atbrauca pie maniem vecākiem. Viņi, protams, paradu samaksāja. Un tas viss deļ kaut kādiem 170 latiem.

J Janīna 09.03.2011

"REGNUS" Esmu pedagogs. Pie manis atbrauca uz skolu. Teicu, ka šobrId, personisku iemeslu dēļ, nevaru maksāt. Pēc nedēļas tiesu izpildītājs nobloķēja manus kontus. Piedzinēji taču varēja pagaidīt vismaz pāris nedēļas.

DDDD

DDD

DDDD

DDD

E Erps 07.05.2011

Nas je.ut a mi krepčajem :)))
Cien. parādnieki iesaku tomēr laikus kārtot parādsaistības, lai pēc tam nav jāstrīdas ar kaut kādiem kaktu reketieriem, kuri mēgina ķert uz muļķi!
Mēginiet iedomāties sevi tā uzņēmēja X vietā: viens nesamaksā 170Ls, otrs 69Ls, trešais 114Ls utt.
Bet tam cilvēkam savs bizness kaut kā arī jāuztur, bērni mājās arī grib ēst.
Uzņēmējs X nav kredītiestāde, VID arī neinteresē kas kad un cik palicis parādā, viņam jāmaksā valstij nodokļus un punkts.
Nemaksāsi VID piestādīs rēķinu ar soda naudu par nemaksāšanu.
Nu apmēram tā.
Ieteiktu izvērtēt savu maksātspēju un izvērtēt, cik konkrētais pakalpojums/prece jums ir nepieciešama tieši šobrīd, tad nebūs jāvaino visi citi, kas dažbrīd apšaubāmos veidos bet cenšas atgūt SAVU naudu.

T toErps 07.05.2011

Tu ir idiots vai izliecies?Latvenergo 3 miljoni, tilta miljoni kas kabata kadam aizgaja un ta bez gala un malas.A tu te dris uz cilveku parasto.Debils esi vai vienkarsi bremze?

I Ineta 18.05.2011

Что касаеться методов выбивания долгов с должников, признаться мне всё равно! Это их работа, раз бояться их- это в общем- то не плохо, значит работают! А вот Что касаеться их отношения к клиентам, это конечно УЖАС! С ними не возможно работать, никто ничего в этой фирме не знает, если звонишь поинтересоваться как двигаются дела с нашими должниками, обязательно скажут -ВА М ПЕРЕЗВОНЯТ, но могут и забыть позвонить. Теряют документы, заявки. Через месяц (как они обещают) должны предоставить отчёт о проделаной работе, но опять же, если заявку они потеряли отчёта не будет. Сами заявки их начальник тоже может месяц подписывать, а это же наши деньги! Раз мы к ним обратились, значит нам нужна их помощь! Одним словом шарашкина контора! С наплевательским, безответсвенным отношением! Лучше выбрать других партнёров!

Z zinta 06.10.2011

Nesaprotu, kāpēc ir jāraksta tik daudz negatīvas lietas. Regnus, starp citu, ir ļoti normāla attieksme pret tiem, kas vēlas tur strādāt. Es meklēju darbu jau 6 mēnešus, rakstīju uz daudzām firmām, vai nu vispār atbildi nesaņēmu, vai formālu atrunu, par darba intervijām valsts iestādēs vispār nerunāsim. Uz Regnus aizgāju parunāt pirms dažiem mēnešiem. Jā, pārbaudes laikā sola algu visminimālāko, bet, no otras puses, vai darba devējam būtu jāpārmaksā privātā uzņēmumā, ja viņš nezina, vai no darbinieka būs atdeve. Ojārs - kā te viens otrs sauc - apvēlies basketbolists, bija ļoti pieklājīgs pret mani. Mierīgs, nosvērts cilvēks. Reāli parunājām. Toreiz strādāt neaizgāju, bija vēl labs pabalsts uz vasaru, bet rīt atkal aiziešu parunāt. Man ir liela pieredze ar cilvēkiem un, ņemot to vērā, par Ojāru nevaru teikt sliktu vārdu.

Z zinta 07.10.2011

Tagad pilnīgi piekrītu tam, ko raksta par Ojāriņu. Šodien biju uz darba inteviju. Viņš mani sagaidīja ar pārākuma smīnu, kad jautāju par lietām, kas attiecas uz darba samaksu, konkrētas atbildes netika sniegtas. Vispirms pajautāja, vai es vēlos tur strādāt, un tikai tad man sniegs informāciju par darba samaksu. Tad piedāvāja noformēt darba attiecības kā pašnodarbinātai personai - tas ir - zaudēt bezdarbnieka pabalstu attiecīgā gadījumā un nepretendēt uz ikgadēju apmaksātu atvaļinājumu. Ojāriņš laikam iedomājas, ka dzīvojam 90. gados, kad puse Latvijas iedzīvotāji bija neizglītoti muļķi. Mani bērni un draugi jau sen brīdināja, ka nevajag saistīties ar Ojāru Ozerinski. Kārtēo reizi sadzīvē par to pārliecinājos.

ē Ēvalds 08.10.2011

HA! HA! HA! Tiešām sasmējos par Zintu un viņas sūdzību. Arī es esmu darba devējs, mani darbinieki gan ir vīrieši, bet tādu, atvainojiet par izteicienu - stulbumu sen nebiju redzējis.
Zinta pati nezina ko grib, raksta: "Uz Regnus aizgāju parunāt pirms dažiem mēnešiem", bet "Toreiz strādāt neaizgāju, bija vēl labs pabalsts uz vasaru"!!! Nu ko tad tu Zinta vazājies pa darba intervijām, un piesakies, ja zini, ka neiesi strādāt. Es tādu vazaņķi noteikti neņemtu! Un tad, kad tevi atšuj, tad tu sūdzies! Es tādus staigātājus otrreiz vairs neaicinu, jo tie tāpat nebūs strādnieki. bet tev Zinta sagribējās gan zivtiņu apēst, gan uz celma pasēdēt!