www.sudzibas.lv Ratu birojs Ratu Birojs - rati Condor 4s

Ratu Birojs - Sia Puzzle - Ratu Birojs - rati Condor 4s

Gribēju tikai noinformēt kādus "mēslus" tirgo „Ratu Birojs”. Runa ir par ABC Design, šajā gadījumā Condor 4s. Nopirkām pirms aptuveni četriem mēnešiem. Stumjot, rati ir patiešām drausmīgi, bērns viņos kratās un lēkā kā lelle, ne normāli pagulēt, ne pabūt nomodā. Amortizācijas praktiski nekādas, pa gludu asfaltu vēl ir kaut cik ciešami, taču tiklīdz jāsaskaras ar Rīgas nelīdzenajiem trotuāriem vai nedod dievs jāizbrauc kāds akmeņaināks, bedraināks vai smilšaināks ceļa posms, nemaz nerunājot par kādu meža taku un nav runa par neizbraucamiem džungļiem, tad sākas vislielākās mocības - ne pastumt, ne pavilkt. Par domu pastaigāties par kādu meža taku vai parku varam aizmirst, kaut arī jums prasījām kā būs pa šādiem ceļiem, uz ko atbildējāt, ka viss kārtībā, rati ir ļoti labi un piemēroti visiem ceļiem. Saulessargs arī salūza jau pirmajā nedēļā.

Nopirkām ratus + 4 sezonas + saulessargu + kājsargu par 430Ls, kas ir ļoti liela cena ratiem vispār, kaut tie rati kvalitātes ziņā nav pat 100Ls vērti, kaut kantoris uzsver, ka Vācijas ratiņi, taču patiesībā ir pats lētākais Ķīnas mēsls.

Pa šo laiku esmu pastaigās bijusi vien dažas reizes, bet ar visu to riteņi ir izļurkājušies, rati grab.

Aizsūtīju e-pastā viņiem sūdzību, uz ko, protams, nekādu atbildi nesaņēmu, esmu samierinājusies un pati vainīga, ka kārtīgāk neizpētīju, taču man pirmais mazulis un pieredze nekāda šadu mantu iegādē.

Piebildīšu arī par viņu tirgotajiem BebeCar, pirms pirkt tur, paskatieties internetā, piemēram kādā Anglijas mājas lapā, cik viņi patiesībā maksā. Ja Ratu Birojā tie maksā, piemēram, 1000ls, tad, piemēram, Anglijā vairāk kā uz pusi lētāk. Bet kā jau saka ir aitas, ir cirpēji!

Šis raksts iesniegts ar domu pabrīdināt citus jaunos vecākus un ieteikt neizvēlēties šī drausmīgā kantora pakalpojumus, jo neesmu vienīgā, kas šādi iegrābusies, zinu vēl vairākas māmiņas, kuras mokas ar abc design ratiem, kuri iegādāti Miera ielā 54

D Dmitrijs 14.11.2011

Nesmuki Anny, sabiedriskais FUI . Anonīms analfabētisms. Neveiksminieku izgājieni.

T temīda 14.11.2011

Internets tā ir kustība, kurai ir gan pozitīva gaisotne, gan negatīva. Un ap negatīvo sapulcējas negatīvi noskaņotie. Šis portāls ir ne jau sūdzību rakstīšanas portāls, kā tas sākotnēji bija ieplānots, bet gan anonīms un šie cilvēciņi visi ir vienā personā, pēc IP adresēm to viegli var atpazīt, kā arī pēc vienveidīgā "rokraksta".
Santa, Inese, Karīna, Anny, - katru dienu šis nejaukais cilvēciņš ar dažādiem nikiem komentē un veido jaunas sadaļas. Acīmredzot sūdzības .lv uz to nepievērš uzmanību. Viņš nabags ir " uzēdies" un katru dienu kaut ko "iekakā" šeit. Tā nu ir. Vari ticēt, vari ne..

M MiMi 23.11.2011

Vai kāds seko šīs lapas saturam līdzi?

I Ita 25.11.2011

Mums garantiju nodrošināja, defekts bija minimāls.

H Haralds 28.11.2011

mūsu rati ripo vēl :)