Ratu Birojs - ABC 4Tec rati

Iegādājāmies Sia Ratu birojs it kā Vācijā izgatavotus bērnu ratiņus. Pirmais izbrīns bija, ka uz kastes skaidri un gaiši rakstīts-made in China. Bet Ratu birojs sola vācu kvalitāti, eleganci un komfortu! Izbraucot pirmās reizes ar ratiņiem, tie vilka uz vienu pusi un bērns tajos ļoti, ļoti kratījās. Vērsāmies pie Ratu biroja ar sūdzību, viņu meistars tur kaut ko palaboja, taču no tā nekas nemainījās. Gan vilka uz vienu pusi, gan bērns tajos kratījās nenormāli. Kur tad ir tā vācu kvalitāte, jautājām Ratu birojam, uz ko mums ieteica ratus vienkārši pārdot. Pēc tam jau no mums izvairījās u.t.t. Secinājums tāds, ka Ratu birojs maldina pircējus, solot vācu kvalitāti, bet reāli tirgojot sazin kur ražotus, ļoti zemas kvalitātes bērnu ratiņus. Neiesaku nevienam!

K

D DrDooM 03.03.2011

Kliente man tev 1 jautājums, tu gadījumā nestūmi tos ratiņus pa bruģi, ka bērns tajos ļoti kratījās :D:D:D

K kliente 03.03.2011

Dr Doom,
jā, arī pa bruģi. Nosauc man, gudrais, vismaz vienu pilsētu, kurā nebūtu bruģis! Un vispār, ratiem klāt nebija lietošanas instrukcija, kurā būtu minēts-nebraukt pa bruģi!
Jo varbūt tomēr nezini, bet pilsētās ir gan asfalts, gan bruģis.

Q QWE 03.03.2011

Dr. Doom. Diez vai. Man ir aizdomas, ka bērns kratās pats. Arī tad, kad rati stāv.

D DrDooM 03.03.2011

Kliente, bet ko tad tu pērc kaķi maisā ?!?! Vajadzēja no sākuma pārbaudīt (izmēģināt) vai viss ir ok un tad tikai naudu maksāt :) Un vēl parādi man ratus kuros bērns nekrātās !!!

K Kaulainā 03.03.2011

Muļķi!Visas mantas, ko tirgo Latvijā, domātas pēdējās šķiras ļautiņiem-baltajiem nēģeriem, arī pārtika.Kādu kvalitāti jūs stulbeņi varat gribēt?

K kliente 03.03.2011

Dr.Doom,
vai veikalā pastumdot ratus es varēju konstatēt, ka uz ielas tie vilks uz vienu pusi? Bērns tad vēl nebija piedzimis, nebija vēl ratos ko likt. Veikalā grīda bija gluda. Kratās tie rati pat uz parasta asfalta, bet uz slikta ielas seguma, kāds pie mums ir visvairāk, tie kratās nežēlīgi.

G Guga 04.03.2011

Palasiet par ratubirojs.lv atsauksmes www.antireklama.lv

T Tatjana 07.03.2011

CIk es esmu redzejusi oficialaja abc design majaslapa skaidri ir uzradits ka Dileris Latvija ir ratu birojs.

P Problemas 07.03.2011

Tam kantorim problēmas ar garantijas nodrošināšanu. Kad jāpārdod ļoti laipna apkalpošana, bet tiklīdz kādas problēmas...skumji, ka tā.

K Katt25 07.03.2011

Vai šiem ratiem bija pumpējamas riepas?

E Esesesseseseseses 07.03.2011

Kliente, ņāaaaa, tiešām, vai nu Tu esi blonda dura vai arī akla superdura ( nu faktiski viens un tas pats), REDZĒJI, ka uz kastes rakstīts MADE IN CHINA un vienalga notic, ka būs vācu superduperūberkūlā kvalitāte! :D :D :D :D :D
Man šitādu huiņu piem. būtu kauns rakstīt netā un žēloties atklāti par kantora Ratu birojs solījumiem!

T ToEsesesseseseseses 07.03.2011

Ziemā pēc visiem likumiem būtu noderējušas ragaviņas, nevis ratiņi!

P Pramy lux 08.03.2011

Šo kantori jau rādija tautas balsī, kā viņi "nodrošina garantiju".

T Tautaspirdiens 08.03.2011

No tautas balss ir palicis tikai tautas pirdiens!

P Pramy lux 09.03.2011

Mums salūza pramy lux rati esam no Liepājas vīram pašam nācās remontēt. Garantiju nenodrošina...

I Inese 09.03.2011

Pirku ratus no Inese, kad vēl dzīvoklī viņa tirgoja.
Nekas nelūza.

T ToInese 09.03.2011

Ja tu ratus turēsi dzīvoklī, protams, ka tie nelūzīs.

Z Zinaida 09.03.2011

Ja uze zdesj!

č ČangalsPleška 09.03.2011

4o ti tak besi6sja! ? Eto ze maloletnie debili pi6ut! Oligifreni!

Z Zinaida 09.03.2011

Ja smotrju, komu to pravda o4enj ne ponravilasj, virvali vmeste s kornem.Ti ze po lati6ski 4itatj i pisatj ne umee6, kak ti znae6j, kto i 4ego tut pi6et?Ili u tebja prjamaja svjazj s administratorom?