Ratu Birojs - ABC 4Tec rati

Iegādājāmies Sia Ratu birojs it kā Vācijā izgatavotus bērnu ratiņus. Pirmais izbrīns bija, ka uz kastes skaidri un gaiši rakstīts-made in China. Bet Ratu birojs sola vācu kvalitāti, eleganci un komfortu! Izbraucot pirmās reizes ar ratiņiem, tie vilka uz vienu pusi un bērns tajos ļoti, ļoti kratījās. Vērsāmies pie Ratu biroja ar sūdzību, viņu meistars tur kaut ko palaboja, taču no tā nekas nemainījās. Gan vilka uz vienu pusi, gan bērns tajos kratījās nenormāli. Kur tad ir tā vācu kvalitāte, jautājām Ratu birojam, uz ko mums ieteica ratus vienkārši pārdot. Pēc tam jau no mums izvairījās u.t.t. Secinājums tāds, ka Ratu birojs maldina pircējus, solot vācu kvalitāti, bet reāli tirgojot sazin kur ražotus, ļoti zemas kvalitātes bērnu ratiņus. Neiesaku nevienam!

K

č ČangalsPleška 09.03.2011

Ponjatno srazu, kogda ti pi6e6!

Z Zinaida 09.03.2011

Izvini, u menja internet propadaet.Do ve4era!

G Gatis 09.03.2011

Mums par PTAC iejaukšanās nepalīdzēja... bezkaunīgs kantoris.

S Sesks 09.03.2011

Viss ir OK. Vienkārši Vācijā ceļi ir līdzenāki un bērni ir mierīgāki!

Z Zinaida 09.03.2011

Čangal, gde ti? Otzovisj pozaluisto!

K kliente 12.03.2011

Esesesseseseseses
Kasti ar uzrakstu -made in China ieraudzīju tikai tad, kad jau biju samaksājusi naudu un man to uznesa no pagraba.
Vispār pretīgs veikals!

S ssssssss 23.03.2011

Dīvaini, kā tiek nolikts "Ratu Birojs", vai arī kāds cits uzņēmums, tas vien norāda uz kultūras un kompetences līmeni.
ABC DESIGN nav sliktu ratiņu, ir tikai ratiņi katrām dzīves situācijām - vieni ir vairāk pilsētas variants, citiem modeļiem ir piestrādāts vairāk pie dizaina elementiem, citi ratiņi savukārt ir prakstiskāki un funkcionālāki. Tas ir salīdzināms ar dažādām dzīves situācijām - Jūs taču ar mazo "vabolīti" nebrauksiet pa neizbraucamiem lauku ceļiem, tam būs domāts džips, tāpat ir ar ratiņiem - tos pērkot ir jāzina visas nianses, ko Jūs no tiem sagaidāt, ja pirkāt tikai dēļ dizaina, tad "nečīkstat", ka ratiņi "kratās", tie vienkārši šupojas - citi cietāk, citi mīkstāk.
Visu cieņu :)) Pirms rakstiet, padomājiet, kā Jūs to dariet, jo šādi komentāri neko daudz labu par Jūsu ētikas un morāles normām nenorāda.

K Karīna 25.03.2011

Briesmīga tā uzbāzīgā pārdevēja šajā veikalā...

L Laila 25.03.2011

Garantiju nenodrošina, rati mēsli.

K klients 05.07.2011

Šīs firmas ratus lietojam 7 menešus, 6 no tiem cīnos ar ratu maiņu.Piecas reizes remontēti, bez nekāda rezultāta, attieksme rupja.Piekam tika veikta eksperta konsultācija, kura tika konstatēts ražošanas brāķis, kurš gan esot labojams.Salaboja tā, ka kļuva vēl sliktāk.Nesot prasījuma pieteikumu, lai vestu pati uz ekspertīzi, man attcirta, ka esmu šo to safantazējusi un ka viņiem esot jāredz rati-tobiš jāatstāj uz trijam dienam!Tas jau muļķim ir skaidrs, kāda tad sekotu atbilde-viss kārtībā.Pati 12 gadus strādāju tirdzniecībā, un esmu redzējusi kā rodas viņu ekspertu atzinumi.Salabos un pateiks ka nekas tur nebija.Ratu cenas augstā līmenī, kvalitāte, attieksme un serviss viszemākajā.

K klients 05.07.2011

A andris 05.07.2011

Arī nopirkām ratus ABC design ratu birojā.'Drausmīgākais brāķis, neiesaku nevienam.Pārdevēja pārdodot prot savu darbu, bet kad 3 reizes braucām mainīt un beigās paprasijām atpakaļ naudu, nedeva gan.Saplīsa rokturi-tos arī nekā nevar o vācijas piegādāt.Starp citu-nejauši satiku uz ielas māmiņu ar tādiem pašiem ratiem un tādām pašām problēmām.Atliek vien nobrīnīties kā cilvēkiem var pietikt nekaunības uz mazu bērnu rēkina pārdot brāķus un izlikties par muļķiem.

L Liene 06.07.2011

Pēc uzmācīgās pārdevējas un preču slavināšanas ātri vien no veikala aizmuku :)

I Ingeborga 13.10.2011

Esmu saposusies mukt prom uz Īriju, jo tur ērtāka dzīve un cilvēki krietni sirsnīgāki, visu it kā esmu jau pārdevusi, bet ratus gan ņemšu līdz, jo tie Premium ir toč vieni forši rati, un beidziet te ūdeni liet, ja?! Ausis nau vēl karstas? Tāpēc jau arī jābrauc prom, jo gribas mieru no tādiem durakiem, kas šeit sarakstās, ka zosene uz ādas. Kaunieties, tautieši un arī kreviņi!

S santa 12.11.2011

Ptac un tiesā jau izskata lietu par viņiem

P Paula 13.11.2011

Brāķus tirgo lētus pakaļdarinājumus.

K Karīna 14.11.2011

Nepatīkamus mirkļus ir sagādājis šis kantoris...

5 56789 14.07.2013

Tālajā 2008. arī bija tieši tādi pati problēma ar konkrēto modeli, vilka uz vienu pusi diezgan pamatīgi, kad pirkām, tad pārdevēja pati laipnība, kad vēlējāmies vismaz kādu risinājumu tā sākās mazā ellīte, skumji ir vienīgi tas, ka pirms pirkšanas nepalasīju atsauksmes.