Quelle - kredīts

2009.gada februārī pasta kastītē saņemu vēstuli, ka pret mani tikšot ierosināta lieta, ja nenomaksāšu to, kas rakstīts tajā lapelē.Proti, izrādās, ka 2007.gada augustā vai septembrī esmu kaut ko pircis uz kredīta quelle katalogā uz nomaksu/interesanti, ka ne pati quelle izsniedz to kā kredītu, bet kaut kāda cita firma/, preci saņēmis, bet neesmu nomaksajis.
1) es jau biju aizmirsis, kas ta par preci,
2)manuprāt visi maksājumi bija nomaksāti,
3)es makulatūru mājās nekrāju ar visādiem veciem čekiem.
Un kas tad tur bija? Man bija jāsamaksā kādi 20 lati par to, ka biju palicis parādā kādus 10 latus.Tagad 1, 5 gadus šie 10 lati tika apaudzeti ar procentiem, tad vēl visādi tur viņu izdevumi, beigas man jāmaksā bija ap 20 latiem! Es zvaniju uz norādito nummuru, lai noskaidrotu, kā varu meklēt pierādijumus tam, ka esmu samaksājis, jo nekad parasti nemetu lauka nevienu neapmaksātu rēķinu. Man teica, ka pasts glabājot visus maksājumu rēķinus apmeram gadu, lai ejot uz pastu skaidroties, jo varbūt pasts varot man palidzet. Es teicu, piedodiet, nu jau pusotrs gads pagājis, tas nozīmē, ka nav verts tur doties...
Beigas to naudu pārskaitiju uz norādīto kontu.Mani tikai šoke tas, ka mūsdienu apstāklos, kad pieejams mobilais telefons, ka arī e-pasts šādi kreditori nereaģē tūlīt/e-pasts un mobilais ir reģistrētu quelle datu bāzē/, sak-jūs neesat samaksājis par pagājušo mēnesi utt.Bet laikam tas ir viņu biznesa plans-var tāda veidā vairāk nopelnīt...
Es jau sāku bažīties, ka varbūt arī visi veikalu čeki jāsāk glabāt.Kas zin-kādu dienu atnaks policija un pateikls, ka esmu kādā veikala kaut ko paņemis un apēdis, bet neesmu samaksājis...
Man baigās aizdomas, ka tieši quellē uz nomaksu nekad neko nepirkšu, izvēlēšos citu veikalu.

Komentāri (26)

E Es 08.04.2009

Par jebkuriem kredīta un komunālajiem maksājumiem čekī/maksājuma kvītis IR JĀSAGLABĀ... Vēl viena laba lieta ir i-banka... samaksā un ja kādreiz gadās šāda situācija ātri vien maksājumu arhīvā var atrast kad un cik ir maksāts.

U Uģis riktigais 08.04.2009

Zane, temats ir par to, ka laicīgi nepasaka par parādu, ja tāds gadijies.Ta jau arī pec 10 gadiem var atsūtīt vēstuli, kad parāds būs jau kādi 500 LS!

. ....kl 08.04.2009

Piekrītu Zanei! Es jau septiņus gadus maksāju visu caur internetbanku un man mājās nekrājās visādas maksājumu kvītis.

Par tiem nesamaksātajiem Ls 10, ... vai Quellei nevajadzēja pēc mēneša, pēc diviem brīdināt, ka nav samaksāts. Bet neviss pa kluso atdot parāda piedzinējfirmai.

š šeherezade 08.04.2009

Vajag laikā maksāt, nevis iekrāt parādus un tad brīnīties!!!

I INETKA 08.04.2009

Man liekas, ka Quelli nemaz internetbankā nevar samaksāt.

G Gundega 08.04.2009

Uģa stāsts atbilst vārds vārdā arī manai situācijai. Divus gadus Quelle uzrunāja mani kā VIP klientu un vienlaicīgi aizmuguriski ierosināja parāda piedziņas lietu. Rēķinu 2007.gadā man bija daudz, un divus par padsmit latiem palaidu garām. Divu gadu laikā sazinoties ar Quelli, neviens pat neieminējās par to, kā arī pieņēma nākošos pasūtījumus. Toties tieši Ziemassvētkos saņēmu Lindorff "apsveikumu"! Šobrīd ir 40 Ls zaudējums (krīzes laikā!!) par 2007.gadā pasūtīto veļu, kura šobrīd jau ir izmesta. Saprotams, ka maksājuma kvītis par to atmiņai šobaltdien neglabāju. Atturēšos no pasūtīšanas, jo jāmaksā kavējuma nauda, kredītprocenti, parāda piedziņas izdevumi, kas pārsniedz paša pasūtījuma vērtību. Var pārmest, ka pati vainīga, bet man šādas darbības ir svešas un ar saviem pasūtītājiem tā nestrādāju - mana darbošanās beigtos, ja izrādītos, ka esmu viņus iegāzusi.

J Jūlija 09.04.2009

Oj visu godātā pareizā šeherezade /zemu paklanās/ . Nespļauj akā, gan pienāks diena, kad pašai vajadzēs dzert no šīs piespļautās akas.

P.s. vemt no tādām kā tu gribas! /aiziet uz havaju izvemties/

š šeherezade 10.04.2009

Redz kā te viena jūlija plosās--parādi laikam pilna dirsa, tad nu uz varžacīm laikam ar savu komentāru uzkāpu...:D:D:D Un vari šo izlasot atkal aiziet pavemt, labāk nemaz ārā no havajas nenāc, sēdi tur!!!:D:D:D

š šeherezade 11.04.2009

Juļkai nav miera-sūta man uz e-pastu nepieklājīgas vēstules un ķengājas, raksti šeit, lai tad visi redz, cik Tu ''skaisti''māki lamāties un izrādīt savu aprobežotību un infantilismu...bet vispirms ej pavemt!!!:D:D:D

S Sandra 11.04.2009

Man ir tāda pat situācija. Atsūtīja Lindorff februārī draudu vēstuli un pieprasija samaksāt divas reizes lielāku summu par it kā nenomaksātu rēķinu pirms gada. Par laimi biju saglabājusi čekus, lai pierādītu, ka visu esmu laikā samaksājusi, bet jelkādu atvainošanos jau laikam velti gaidīt no tā kantoreļa...Tā, ka, visticamāk, ari Jums tie rēķini piestādīti nepamatoti.

K kengurs 11.04.2009

Nu visadi tak var cilvekiem gadities!!! Parasti jau samaksa kadu rekinu un izmet kadu kviti, jo esi parliecinats, ka nu nekas tacu nevar par saizi notikt, jo samaksats jau ir samaksats. Bet se tev!!! Ir dzirdeti daudzi tadi dzives atgadijumi. Varu izteikt tikai nozelu, ka tas ir sanacis cilvekam.

U Uģis riktigais 12.04.2009

Bet man arī tāda pārliecība, ka visu biju godīgi samaksājis.Tagad točno no quelle pa gabalu jaturās, ja ar tadām kompānijam viņa sastrādā...

. ....kl 12.04.2009

JA ir nopietna organizācija, tad tā pati sūta brīdinājuma vēstules par nenomaksātiem parādiem.
Bet šitā pa kluso pēc vairākiem gadiem. Bet varbūt viņi tā ķer uz muļķi cilvēkus, lai iekasētu sev vairāk naudas. Jo dažam Ls 10-40 ir nekas un tie to naudu samaksā, ka tik liek viņus mierā.

U Uģis riktigais 12.04.2009

Nu labi, bet kļūdīties jau var katrs, bet esmu šādus stāstus dzirdējis pat no cilvēkiem, kas te neraksta. Tas nozīme, ka viņiem tur ir bardaks.Uz muļķi jau varētu vienu, otru paķert, bet ne jau sērijveidā pēc vairāk ka gada.

V vivija 13.04.2009

Rēķini, kas ir maksāti jāuzglabā10 gadus, diemžēl tāda realitāte... Procentus sāk skaitīt, ja Tev parāds sākas no 2Ls!!! Visam jāseko līdzi pat tad, kad esi nomaksājis drošības dēļ vajag pazvanīt vai viss ir kārtībā un viņiem nav pret Tevi pretenzijas... Mācība man ir bijusi tāda... :((

M murgs 14.04.2009

Pareizi, par sevi ir jāatbild pašam!

U Uģis riktigais 14.04.2009

Tu vari atbildēt, ja izdari kaut ko nepareizi.Sanāk tā-ja citi kļudās, tad Tev arī tā putra jāizstrebj-tie drīkst taisit ziepes citiem!
Vienīgais glābiņš-turēties pa gabalu no aizdomīgām iestādēm.

M murgs 14.04.2009

Pareizi!

U Uģis 14.04.2009

Cik es dzirdēju no paziņām par quelle tikai slikto.

S sanita 17.04.2009

Ha Ha cik rēcīgi!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes