www.sudzibas.lv Quelle Bezkaunība

Quelle - Bezkaunība

Vairākus gadus biju Quelles kliente, bet pēc tam, kad aizsūtīju atpakaļ dīvāna pārklāju un šie man atsūtīja paziņojumu, ka prece ir lietota, jo viscaur ar suņa spalvām, nekad dzīvē vairs nesaistīšos ar šo firmu! Man ir tiesības izmēģināt, vai pārklājs der attiecīgajam dīvānam, bet VIENMĒR pārliecinos, lai atpakaļ sūtāmā prece būtu labā kārtībā... Ja pēc dažām suņa vilnas pūkām, ko neesmu ievērojusi, saņemu paziņojumu, ka esmu aizsūtījusi atpakaļ lietotu preci...trūkst vārdu par Quelles darbinieku bezkaunību!

G

S sviests 04.08.2009

Nu zini! Ne jau Quelle darbiniekiem tava suņa spalvas jāvāc!!! Piedod, bet es uzskatu, ka reakcija ir adekvāta. Pati reiz saņēmu vesti, kura padušu rajonā smirdēja pēc sviedriem. Uzrakstīju sūdzību. Laikam ar kāds bija sūtījis preci atpakaļ, bet savu sviedru smaku nejuta! Cūka.

E Eli 04.08.2009

Arī uzskatu, ka nejau viņiem tās salvas ir jāvāc :o

tas pats, kas palietot apakšbikses, un pēc tam sūtīt atpakaļ :D netīras

M Meitene1001 04.08.2009

Ai nu sievietes...labi ir pārliecināties, neko nesaku, bet tiešām ja jums iedeva ideālu, tīru pārklāju tad nu tāds bija arī jāaizsūta!

P pufa 04.08.2009

tu pati esi bezkaunīga! viss liecina par to, ka tikai tā vien dzīvo, pasūti katalogu preces uz nomaksu, palieto un sūti atpakaļ. lai konstatētu vai pārklājs der dīvānam, pietiek to tikai uz mirkli uzklāt, nevis gaidīt vai sunim ar tas iepatiksies.