A Anna 30.04.2007

Daaa, ja toze uze s janvarja zdu ZIMNIJ svitar, a na ulice uze maj!!!! Kruta, da?

A Anna 30.04.2007

Da, ja zdu uze 4 mesjaca svoj zakaz.... No samoje SUPER eto to, 4to esli ti zakazal kostjum (stani+pidzak itd.) to 100% ti ego polu4i6 OTDELJNO! Zakazal vmeste - kostjum - 4erez 3 mesjaca pri6el ODIN pidzak... a 4erez e6e 4 mesjaca STANI, kotorije tebe ne podo6li - i 4to delatj? Otdeljno oni tebe ne nuzni, a vmeste ne odene6, 6tani bol6ije i uzasno smotrjatsa... Vot tak oni LOGI4NO rabotajut....

S Sandis 04.05.2007

ja zakazal trenazjer!zdal 3 mesjaca...pozvonili iz ih kontori..skazali cerez mesjac..ja otkazalsja

A Anonimka 31.05.2007

ja toze zdala zakaz 6 mes. potom mne pri6lo pismo na e-mal 4to ,ja uze dolgo zdu zakaz ne xo4uli ja napisat otkaz ili mogu e6o zdat neopredelennoe kol-vo vremeni....

M Mirdza 01.10.2008

es regulari pasutu dazadas preces, taja skaita apgerbu no kataloga quelle, nekad nav gadijusies kadi starpgadijumi
reiz pasutijums aizkavejas, bet vini man atsutija e-pastu ar atvainosanos un informeja, ka tas vel nedaudz kavesies, tehnisku iemeslu del
manuprat, tikai jums ir ta neveicies

L Ligux 01.10.2008

draugu gimene pasuta regulari apgerbus quelle. cik zinu, vienmer viss bijis ok:)

A Anastasija 11.02.2009

Quelle laba firma. visi izmēri vienmēr piestāv un pasūtījums iet aptuveni 3.nedēļas. Man patik.