www.sudzibas.lv Quelle Pasūtījumus gaidām mēnešiem

Quelle - Pasūtījumus gaidām mēnešiem

Viņi šausmīgi strādā... pasūtījumus gaidam mēnešiem, prece atnāk daudz lielāka izmēra nekā vajag, kostīmi nāk pa daļām, ar intervālu 3 mēneši... ziemas jaku tu saņem vasarā.... utt.

M Makonic 11.01.2008

Man ar Quelle nekādu problēmu nav bijis, bet no Bon Prix saņēmu gultas pārklāju kurš bija ar kaut ko noķēzīts...izskatījās, ka kāds būtu paurbinājis degunu līdz asinīm un tad noslaucījis pirkstus pret to. Sanāk, ka saņēmu lietotu preci.

F Free 11.01.2008

Просто размеры надо правильно подбирать, следую их таблице размеров и тогда будут приходить ввещи нужного размера. Зато вещи всегда вернуть можно если что-то не нравится, а в магазин попробуйте сдать вещи елси вы принесли их домой и они вам разонравились.

M Mima 23.01.2008

Nu u menja tozhe probljemi pochti vsegda, prichem razmeri mogut prislatj nje te, kotorije zakazivala. Pljus to, chto tovar prihodit sljishkom dolgo, bivajet i sezon u7zhe zakonchilsja, da i po chastjam! Mnje na pochtu hoditj - luchshe v katorgu. Vot teperj za vozratom denjeg nado piljitj na tu zhe pochtu. Pochemu njelzja perechisljitj denjgi na schot v banke?

E Elaina 30.01.2008

Man bija vēl labāk. Septembrī pasūtīju bērnam saliekāmu ceļu. Domāju, līdz Ziemassvētkiem atnāks. 6.oktobrī e-pastā saņemu apstiprinājumu. Kad izgāja visi termiņi, piezvanīju operātoram, lai kaut ko uzzināt. Man atbildēja, ka vieniem tāda PASŪTĪJUMA NAV!!! Vienkarši superīga organizācija.

K klients 12.07.2009

ja nemāki izmēru noteikt tava vaina, kostīms ja tas ir komplekts nevar nākt atsevišķi.UN jārēķinās ar to ka viņi ņem no vienas noliktavas un Lv nav vienīgā valsts, tāpēc visu izpērk un jāgaida ilgāk. ja gribat sekot līdzi jūsu pasūtījumiem tad reģistrējaties mājaslapā kur skaidri un gaiši visi pasūtījumi redzami, kā arī nāk apstiprinoši e-pasti par pasūtījumu.

L Lepi 12.07.2009

Nepasūtiet neko no viņiem pagaidām. Viņi ir uz bankrota robežas.

S Santa 29.07.2009

Lepi, ja maksā, saņemot preci vai kredītā, tad viens pīpis - ir uz bankrota robežas vai nē, kā tu domā? ;)
Otrkārt, Quellei parasti visi izmēri apģērbiem dabā ir vismaz par izmēru lielāki, bet apaviem - mazāki.

M murka 29.07.2009

Man ar Quelle nav problemu. Pasutijumus veicu interneta, redzu pasutijuma statusu, ka ari cenu!
Diemzel ja, gadas ka prece nak pa dalam. Tapec, ka bija teikts, preces atrodas dazas noliktavas.
Preci gaidu max menesi, bet tagad vispar 2-3 nedelas.