www.sudzibas.lv Quelle Krāpšana

Quelle - Krāpšana

Pasūtījām virtuves mēbeļu komplektu. Tur skaidri un gaiši internetā katalogā bija rakstīts, ka būs viss komplekts: stūra dīvāns, divi krēsli un galds. Bija ar atlaidi, maksāja 60Ls. Vēl pazvanījām pirms pasūtījuma veikšanas uz klientu apkalpošanas tālruni, un uzprasījām, vai tiešām būs komplekts, teica ka viss komplekts. Lūk un saņēmām komplektu, tur tikai 2 krēsli. Zvanījām uz Quelli, un tur konkrēti tika paziņots, ka šajā komplektā ietilpst tikai krēsli! Kādi krāpnieki! Nesūtiet, pērciet labāk veikalā!

K

I Inta 25.05.2009

Jūs tak 14 dienu laikā preci varat atgriezt un sņemt atpakaļ naudu!

K Kristīne 26.05.2009

mēs tā arī darīsim, bet kā var tā apkrāpt?

A Aleksejs 03.06.2009

Es un mani radinieki, piemēram, pērk mēbeles tikai mēbeļu salonā "Vanesa"-www.vanesa.lv, kur var iegādāties gan moduļu, gan uz individuāla pasūtījuma virtuves, kā arī bīdāmās durvis un iebūvējamos skapju pēc pasūtījuma.Veikals ir ļoti liels visas mēbeles pērku tikai tur un nekad nebija problēmu, vienmēr laikā un vietā.Tie cilvēki prot strādāt!!

D devo4ka 03.06.2009

Aleksej, žagata, beidz žvadzināt!!!

K klients 12.07.2009

nu atradāt kur pasūtīt mēbeles :D

L Lepi 12.07.2009

Nepasūtiet neko no viņiem pagaidām. Viņi ir uz bankrota robežas.

D Dace 23.09.2009

Es par pasūtījumu 2 reizes samaksāju...kaut arī par 1.reizi palika čeks un vis bija kārtībā...zvanīju viņiem, bet tie atbildēja, ka neko nezinot!!!vēl piebilda, ka čeks nav īsts!!!