LV RU
www.sudzibas.lv Qbis Puspatiesības

QBIS - Puspatiesības

Sāksim ar to, ka Qbis nav iedarbināšanas uzņēmums. Qbis Jūs piespēlēs tālāk Nīderlandes vergturim HOBIJ. Ak, un līgums ar Qbis vispār varētu tikt saīsināts līdz vienam teikuma - mēs neuzņemies nekādu atbildību par Jums, kolīdz šķērsosiet Nīderlandes robežu.

Tālāk no solītajiem "vismaz 1200 EUR mēnesī" Jūs redzēsiet krietni mazāk. Vidēji alga ir labi ja 600 EUR mēnesī, kas patiesībā nebūtu slikti, ja vien alga netiku pārskaitīta no darba devēja vispirms HOBIJ, tad Qbis un tikai tad jums. Tātad, cik daudz naudas šajā ķēdē paliek "iedarbinātājiem", par to vēl zinātnieki strīdas.

"Bezmaksas iekārtošana darbā"? Nu tikai 250 eiriķi par aģenta pakalpojumiem. Bet tas jau nav par līgumu, nē.

"Nogādās līdz darba vietai bezmaksas"? Ja vien tu nebūsi tik liels "muļķis", ka pateiksi, ka tev ir tiesības, jo tad tev būs jāstūrē un naudu par benzīnu vari aizmirst. Jo latviešiem, tāpat kā nīderlandiešiem aug nauda no d*****.

Un par pašu darbu - rūpnīcas īpašnieki var darbinieku atlaist jebkurā brīdī par jebko. Pako mantas un dodies mājās. Situācija tiešām atgādina vergu laikus.

Esmu redzējusi, ka ir pa kādai pozitīvai pieredzei ar Qbis, bet es personiski tiešām iesaku NEKĀDĀ GADĪJUMĀ neizmantot šīs kompānijas pakalpojumus.

Atbilde no Qbis Support Pārstāvja atbilde 21.05.2019

Labdien!
Pilnīga taisnība - Qbis aģentūra ir starpnieks darba meklētājam Latvijā un Nīderlandes aģentūrām. Slēdzot līgumu ar aģentūru Nīderlandē, šī aģentūra kļūst par Jūsu darba devēju, tāpēc galvenā komunikācija Jums tālāk ir ar šo Nīderlandes aģentūru.
Tomēr, vēlamies uzsvērt, ka:
Jūsu darba alga tiek skaitīta pa taisno no Nīderlandes aģentūras Jūsu kontā. Aģentūra katru nedēļu sagatavo algas lapiņu, kur redzat savas algas aprēķinu, nodokļus. Qbis nesaņem informāciju par Jūsu algu, Qbis neveic Jūsu algas pārskaitījumu.
Par Qbis pakalpojumiem darba meklētajam NAV jāmaksā ne Latvijā atrodoties, ne pēc ierašanās Nīderlandē. Visa dokumentu kārtošana tiek veikta bezmaksas.
Par transportu Nīderlandē no darba uz dzīvesvietu atbild ietējā Nīderlandes aģentūra. Ja aģentūrai ir automašīna un darbiniekam tiesības, ļoti iespējams, ka varēsiet dienesta auto izmantot. Ir aģentūras, kas transporta izdevumus atmaksā, bet taisnība, ir vietas, kur par transportu jāmaksā darbiniekam. Tas ir pilnīgi normāli.
No jebkura darba gan Nīderlandē, gan Latvijā var atlaist darbinieku, ja ir pamatots iemesls.

O

Komentāri (6)

Atbraucu cau qbis janvara sakuma, nostradaju vienu dienu un lidz sim seezu majas.. Nesot ko darit

Qbis Support Pārstāvja atbilde 28.05.2019

Gada sākuma no janvāra līdz martam Nīderlandē darba ziņā ir ļoti neaktīvs periods un darba stundu skaits var būt mazāks kā pirmssvētku laikā. Tomēr aģentūrai ir jāspēj nodrošināt vismaz 30-35 darba stundas nedēļā. Ja tas nenotiek, obligāti jāzvana gan savai Nīdelandes aģentūrai, gan Qbis pārstāvim.

I Ilze181 06.02.2017

Biju caur qbis nosutīta uz b2works aģentūru Nijmegenā, Nīderlandē. Tajā laikā man ne īpaši patika, bet tagad, izmēģinot citas aģentūras, sapratu, ka bija ļoti ok. Darbs 20 min braucienā ar riteņiem, stabilas darba stundas un aģentūras (b2works) koordinatori cilvēkus neignorē, bet atbild uz jebkuru jautājumu (pati aģentūra gan ne vienmēr atbild). Ja dzīvošana 2vatā neapmierina, tad var par to pašu naudu patstāvīgi Nijmegenā atrast istabu pie kāda holandieša, jo aģentūra uzlikusi dubultu cenu par istabu. Bet to jau laikam dara visas aģentūras.

Qbis Support Pārstāvja atbilde 28.05.2019

Katrā Nīderlandes aģentūrā būs plusi un mīnusi, tomēr Qbis cenšas nodrošināt palīdzību un kvalitatīvu komunikāciju darbā iekārtojoties. Prieks, ka spējat novērtēt aģentūru, caur kuru strādājāt!

R Rudis EU 21.10.2019

Neielaižaties ar vergu tirgoņiem aģentūrām, tur godīgu nav, arī starp ārzemju. Piedzīvosiet tikai vilšanos, labākajā gadījumā. Darbu Eiropā jāmeklē caur EURES un kontrakts jāslēdz ar darba devēju. Tāpat, ja kāds darba devējs piedāvā darbu tikai caur aģentūru, Jūs sagaida min samaksa, garas darba stundas un dārgas kojas, visdrīzāk. Reģistrējaties Linkedin, Indeed un tml. Ja nav slinkums pasēdēt pie kompja, Eiropā darbu var atrast jebkurš.

Qbis Support Pārstāvja atbilde 22.10.2019

Sveicināti! Visas darbā iekārtošanas aģentūras rūpīgi uzrauga Nodarbinātības Valsts Aģentūra. Mūsu darbā iekārtošanas aģentūra ir licenzēta un jebkādu problēmu gadījumā ar mums var sazināties nekavējoties.
Protams, ka darbs caur darba devēju ir stabilāks. Darba aģentūras vairāk ir piemērotas darbam uz noteiktu laiku, īpaši ražošanas un loģistikas sektorā. Tomēr Qbis klienti - Nīderlandes darba aģentūras nodrošina ne tikai darbu, bet arī dzīvesvietu un transportu uz darbu, kas ievērojami atvieglo dzīves uzsākšanu Nīderlandē.
Nenovērtējam Jūsu anonīmo rupjību un nepamatotus apvainojumus. Mūsu atlases speciālisti un uzņēmuma vadība veic godīgu darbu, visa informācija, ko sniedzam, ir pārbaudīta no simtiem cilvēku, kam esam palīdzējuši iekārtoties darbā un atrast ilgtermiņa darba vietas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes