QBIS - Melo

Melo, aizbrauksiet un tas darbs, ko apsolīja nebūs, bet gan kas cits-atmazgāšanā un tt.. , tākā būsiet spiesti strādāt kādu darbu, ko pat poļi atsaka, man ,40 gadīgai, sievietei apsolīja darbu pie apģērba iepakošanas, bet, kad atbraucu, izrādījās, ka vairāk viņiem nevajag, man esot viena iespēja tikai pieņemt viņu piedāvājumu, kuru es, protams, pieņēmu, jo vajadzēja naudu atpakaļceļā, vienīgā iespēja bija automazgātuvē, kur vietējie rumāņu čalīši, smējās par mani, tur rumāņi mainījās ik pāris dienu citi strādāja, vienu nedēļu nostrādājusi, aizbraucu uz Latviju, jo dzīvošana arī bija bailīgs, nevarēju saprast, kur drošāk nakšņot-mežā vai dzīvoklī, jo biju vienīgā sieviete dzīvoklī, ar6 patstāvīgi salietojušiem narkotikas rumāņiem, kad aizbraucu, hobijs. Nl mani brīdināja, ka es nokļūšot melnajā sarakstā, ja pametīšu to darbu, ka hobij. Nl man darbu nekad nedos, protams, Qbis arī ir uz mani apvainojies, es esot kašķīga.

10.09.2020

Atbilde no Qbis Support Pārstāvja atbilde 25.09.2020

Labdien, Sofija!

Jums ir taisnība, retos gadījumos var sagadīties, ka, kamēr esat ceļā uz Nīderlandi, situācija mainās un paredzētais darbs tiek atcelts / mainīts. Tomēr, ja neesat apmierināta ar pagaidu darbu, ko aģentūra var piedāvāt uzreiz, ir iespēja pie pirmās izdevības pāriet strādāt kādā citā uzņēmumā, kur aģentūrai ir brīvas vietas. Galvenais ir par savām vēlmēm informēt aģentūru un vajadzības gadījumā arī Qbis.
Ja darbā vai aģentūrā saskaraties ar nepatīkamu attieksmi, aicinām sazināties ar Qbis uzreiz. Šobrīd, protams, ka situāciju vairs izlabot nevaram un palīdzība nav iespējama.
Žēl, ka darbs Nīderlandē sagādājis Jums liekus pārdzīvojumus. Ceru, ka saprotiet, cik mainīgs ir darba tirgus Nīderlandē.
Qbis darbinieki savu darba pilda godprātīgi, Jūsu sūdzībai par meliem nav pamatojuma. Mēs vienmēr brīdinam, ka ierodoties Nīderlandē situācija var mainīties. Qbis nevar dot garantijas par to, ko izvēlēsies darīt Nīderlandes darba aģentūras.

Tos, kas sūdzību lasa, lai iegūtu informāciju par Qbis aģentūru, aicināšu domāt kritiski, iepazīties ar visu sniegto informāciju un izvērtēt interneta komentārus. Par šaubām un neskaidrībām droši sazvanaties ar Qbis konsultantiem darba dienās 9:00 - 18:00.

Ar cieņu,
Kristīne

I inb0xer88 10.09.2020

paldies, ka pabrīdini citus, es tur protams nedomāju iet bet lai ir citiem https://www.sudzibas.lv/qbis/qbis-melo-c2030751# par brīdinajumu. pārējie kantori no pazīstameim arī tāpat dara.

Nedara viss, AB recruitment Latvija ,ko apsola birojā ,tā notiek realitātē.

H Helsu 11.09.2020

Tie pasi rumanu, moldavu un polu stradnieki bus jebkura Nl darbavieta ja stradasiet caur agenturu. Ar to jau vajag rekinaties jau pirms brauksanas, ka melnstradnieku darbs nav tur nekada zelta bedre. Melnaja saraksta jus varetu tikt tik taja konkretaja agentura, bet tas netrauces meklet darbu caur citu agenturu, labakaja gadijuma uzreiz caur nl.

C Cristina Beregsasi 06.02.2022

Šausmas, kas cilvēkiem jāpiedzīvim

G Gulbenietis 07.02.2022

Smējās, gan jau, par to, ka autiņu nemācēji mazgāt un izbraukt, iebraukt. Visi mānās, neko nepadarīsi. Nezinu, vai par sadzīvi ir taisnība, bet mazgāt autiņus, ja tādu ir daudz moikā, nav tas briesmīgākais un sliktāk apmaksātais darbs.