www.sudzibas.lv Qbis Krāpšana

www.Qbis.lv - Krāpšana

Šī aģentūra QBIS tikai baro ar solījumiem,ka būs darbs kā speciālistam ārzemēs,patiesībā gan Vācijā,gan Holandē nokļūstot caur šo aģentūru cilvēki pa taisno tiek nogrūsti vietējo aģentūru rokās,jeb pie vēl vieniem starpniekiem.Holandē piemēram šis starpnieks ir ERGON.Šī Holandiešu starpniekfirma nešķiro cilvēkus pēc profesijas un specialitātes.Viņiem tas neinteresē un cilvēkus nodarbina kā melnstrādniekus,tādēļ ka melnstrādniekam nav nekādas tiesības,to atlaiž,kad grib pat nepaskaidrojot kāpēc.ERGON aģntūrā tā ir plaši pieņamta prakse,turklāt netiek nodrošināta nekāda sociālā aizsardzība un medicīniskā apdrošināšana!Slimot nevar,jo nav jau kur griezties pie ārsta,tāpēc ka darba devējs to nenodrošina!Absurds!Cilvēki tiek atlaisti pat nepasakot kāpēc.Ja prasa menedžerim,kuru sauc Stens,viņš nespēj un nevēlas neko paskaidrot.Attieksme klaji negatīva un noraidoša.Izturēšanās ir kā pret otrās šķiras cilvēkiem.Īsumā varu teikt tikai vienu,nebrauciet caur aģentūru QBIS strādāt uz ārzemēm!Nokļūsiet pie vēl viena starpnieka ERGON,kuram pēc pēdējām ziņām atsaka paši Holandieši,jo tā ir negodprātīga krāpniekfirma!

Papildināts Jana Maurina 28.02.2017

Atbilde no Qbis Support Pārstāvja atbilde 21.05.2019

Labdien, Jana!
Pilnīga taisnība - Qbis aģentūra ir starpnieks darba meklētājam Latvijā un Nīderlandes aģentūrām. Slēdzot līgumu ar aģentūru Nīderlandē, šī aģentūra kļūst par Jūsu darba devēju, tāpēc galvenā komunikācija Jums tālāk ir ar šo Nīderlandes aģentūru. Jums ar aģentūru tiek slēgts darba līgums, tas nozīmē, ka gan Jums, gan aģentūrai ir tiesības un pienākumi, tāpēc Jūsu aprakstītā izturēšanās ir pilnīgi nepieņemama un par to obligāti bija vajadzīgs ziņot Qbis pārstāvim. Ja pēc ierašanās Nīderlandē rodas kādas problēmas tad iesakām uzreiz vērsties vietējā aģentūrā vai pie Qbis pārstāvja. Lielāko daļu problēmu izdodas atrisināt, ja par tām tiekam informēti.

J Jana Maurina 28.02.2017

Zinu šo ERGON.Tur kadru rotācija notiek pēc pilnas programmas.Meļi un krāpnieki!Pastrādā 2 mēnešus atlaiž.Atbrīvo no darba atrunājoties,ka neesi pietiekami labs speciālists!Kad pieņem darbā,uzstāda nepamatoti augstas prasības,bet pašu attieksme ir nicīgi negatīva,īpaši ERGON menedžeru attieksme!Tā atlaida man pazīstamus ungārus,jo neesot pietiekami labi speciālisti.Kaut gan dzimtenē šiem ir 15 gadu stāžš specialitātē.konkrēti cauruļu metināšanā!

Qbis Support Pārstāvja atbilde 28.05.2019

Ergon aģentūra pārsvarā nodarbina kvalificētu darba spēku - jomas profesionāļus. Ja notiek gadījuma, ka Jums vai kādam Jums pazīstamam cilvēkam pēc pārbaudes laika aģentūra nevar piedāvāt darbu, aicinām sazvanīties ar Qbis aģentūru. Qbis klienti ir vairākas Nīderlandes aģentūras, kas darbiniekus meklē katru nedēļu un ļoti iespējams, ka varam palīdzēt atrast citu darbu!

R Rudis EU 21.10.2019

Neielaižaties ar vergu tirgoņiem aģentūrām, tur godīgu nav, arī starp ārzemju. Piedzīvosiet tikai vilšanos, labākajā gadījumā. Darbu Eiropā jāmeklē caur EURES un kontrakts jāslēdz ar darba devēju. Tāpat, ja kāds darba devējs piedāvā darbu tikai caur aģentūru, Jūs sagaida min samaksa, garas darba stundas un dārgas kojas, visdrīzāk. Reģistrējaties Linkedin, Indeed un tml. Ja nav slinkums pasēdēt pie kompja, Eiropā darbu var atrast jebkurš.

Qbis Support Pārstāvja atbilde 22.10.2019

Sveicināti! Visas darbā iekārtošanas aģentūras rūpīgi uzrauga Nodarbinātības Valsts Aģentūra. Mūsu darbā iekārtošanas aģentūra ir licenzēta un jebkādu problēmu gadījumā ar mums var sazināties nekavējoties.
Protams, ka darbs caur darba devēju ir stabilāks. Darba aģentūras vairāk ir piemērotas darbam uz noteiktu laiku, īpaši ražošanas un loģistikas sektorā. Tomēr Qbis klienti - Nīderlandes darba aģentūras nodrošina ne tikai darbu, bet arī dzīvesvietu un transportu uz darbu, kas ievērojami atvieglo dzīves uzsākšanu Nīderlandē.
Nenovērtējam Jūsu anonīmo rupjību un nepamatotus apvainojumus. Mūsu atlases speciālisti un uzņēmuma vadība veic godīgu darbu, visa informācija, ko sniedzam, ir pārbaudīta no simtiem cilvēku, kam esam palīdzējuši iekārtoties darbā un atrast ilgtermiņa darba vietas.