www.sudzibas.lv Qbis Krāpšana

Qbis.lv - Krāpšana

Visiem iesaku turēties tālāk no šī kaktu kantora! Janvāra sākumā viņi solīja iekārtot darbā ārzemēs. Kad zvanīju viņiem pēc mēneša, viņi arvien solīja. Trešā mēneša sākumā piezvanīju un pajautāju, kad beidzot būs pieejama piesolītā vakance, sekoja atbilde, ka patreiz vakances nav. Kad jautāju, varbūt ir kāda cita alternatīva vakance, viņi atbildēja, patreiz nav! Izrādās visas tās vakances, kuras pieejamas viņu mājaslapā nemaz neeksistē! Šis kantoris reklamē mistiskas, nepastāvošas vakances, algas sākot no 1600 eiro neto un tajā pat laikā atklāti un nekaunīgi melo cilvēkiem, kuri tiem zvana un jautā par darba iespējām ārzemēs! Ne viņiem ir kāds nopietns, vērā ņemams darbs, ne viņi var ko piedāvāt! Qbis mājaslapā aprakstītās vakances Nīderlandē, Vācijā un Beļģijā ir mīts un meli! Izrādās šis qbis ir starpnieks starp holandiešu, vācu vergturu firmiņām. Qbis saņem naudu par katru pie viņiem nosūtīto cilvēku. Tā kā qbis ir pārstāvniecības Polijā, Portugālē un Rumānijā, loģiski ka latvieši uz ārzemēm tiek sūtīti caur šo kantori tikai pēc tam, kad savervēti ir bars lietuviešu, poļu, rumāņu un portugāļu. Respektīvi latviešiem ir pēdējā roka šajā qbis kantora spēlītē! Tāpēc jau vakances reāli nemaz nav, jo atrodas strādāt gribošs rumānis, kas var strādāt par kapeikām un dzīvot kūtī ar vēl 15 rumāņiem. Qbis kantora politika ir pārkopēt vecas neeksistējošas vakances no iepriekšējiem gadiem un uzdot par šībrīža karsto aktualitāti! Turklāt vņi uzraksta vajadzīgo cilvēku skaits 1!
Loģiski, ka zvanot un prasot, vai vajag cilvēkus, qbis saka, ka vakanču nav! Ļoti tendenciozi meļi un krāpnieki.
P. S. Pēc pēdējām ziņām qbis sadarbojas ar aģentūrām hobij, tempton un ergon. Esiet uzmanīgi, ja viņi nosauc šīs trīs aģentūras, jo tās ir neuzticamas un cilvēkus apmānošas! Hobij un ergon uzdarbojas nīderlandē, bet tempton vācijā. Īpaši daudz negatīvu atsauksmju ir par starpniekfirmu ergon!

Atbilde no Qbis Support Pārstāvja atbilde 21.05.2019

Labdien!
Darbs Nīderlandē ir daļēji sezonāls – gada sākums ir laiks, kad aģentūras vismazāk meklē jaunus darbiniekus, jo pirms Ziemassvētkiem tiek pieņemti darbā daudz papildus darbinieki. Gan rūpnīcas, gan noliktavas savā darba apjomā ļoti sarūk pēc jaunā gada un nākamais jauno darbinieku vilnis sākās tikai aprīlī – maijā, kad tiek pieņemti darbinieki uz vasaras un rudens sezonu.
Protams, ka arī ziemas periodā ir jaunas vakances, bet tās ir mazāk un aģentūras, kas veic atlasi ir izvēlīgākas. Posmā no janvāra līdz martam darbā tiek ņemti pārsvarā pieredzējuši darbinieki ar labam angļu valodas zināšanām un motivāciju strādāt ilgtermiņā.

Jūsu rakstītajā ir dažas kļūdas, ko ir svarīgi izlabot – atalgojums Nīderlandē šobrīd ir no 1650 EUR bruto, tātad neto ap 1200 EUR mēnesī.
Jūs raksat pareizi, Qbis aģentūras biroji nu jau divus gadus ir arī Rumānijā un Portugālē, bet uz visām vakancēm pieteikties var jebkurš un galvenais lēmuma pieņēmējs ir Nīderlandes aģentūras. Polijā gan Qbis birojs pagaidām nav :)
Par Qbis klientiem runājot – ar lielāko daļu aģentūrām Nīderlandē sadarbojamies jau gadiem, tāpēc iesakām uzticēties mūsu pieredzei, nevis anonīmiem komentāriem internetā. Ja ar aģentūru Nīderlandē rodas kādas nesaprašanās, aicinam vērsties pa taisno aģentūrā vai pie Qbis pārstāvja. Lielākā daļa problēmu tiek ātri atrisinātas, ja komunicējam.

Parasti no marta pirmajām nedēļām saņemam arvien vairāk vakances un aprīlis-maijs ir vislabākais laiks, lai dotos strādāt uz Nīderlani. Visticamāk, Qbis pārstāvis, ar ko sazinājāties, Jums nepaspēja izskaidrot šo sezonalitātes kontekstu vakancēm. Par to mums ir žēl. Atvainojamies, ka brīdī, kad meklējāt darbu, mums nebija Jums saistošu piedāvājumu.

I

Komentāri (4)

K kaija 26.07.2017

Darbs Nīderlandē ir pakārtots sezonām - janvārī tiešām tur braukt nav vērts, daudzus atlaiž, jaunus nemeklē. Tāpēc,ka pirms svētkiem ir baigais pieprasījums un pēc svētkiem vajadzība pēc jauniem darbiniekiem norimstās līdz martam-aprīlim.

Qbis Support Pārstāvja atbilde 28.05.2019

Ļoti pareizi, paldies par atbalstu!

Q q1969915 20.03.2019

es te lasot tos komentarus un no draugiem savacot informaciju ta beigas nesaprotu kas ar tam darba iekartosanas firmam. ir jega braukt? darba stundas dod? kadi dzives apstakli?

Qbis Support Pārstāvja atbilde 28.05.2019

Ja vēlaties meklēt darbu Nīderladē, atrodoties Latvijā, ērtākais ir to darīt caur darbā iekārtošanas firmām. Šīs firmas vienkārši ir starpnieks Nīderlandes vietējām darba aģentūrām. Firma Jums palīdzēs ar informāciju ar nokļūšanu un informēs par pieejamo darbu. Vidēji strādātas tiek 40 stundas nedēļā, dzīvošana kopmītņu stila mājās vai viesnīcās, pa divi cilvēki istabiņās.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes