www.sudzibas.lv Provento Tirgo krāmus stāstot ka baigi kvalitativas lietas,tātad melo saviem klientiem

ProVento - Tirgo krāmus stāstot ka baigi kvalitativas lietas,tātad melo saviem klientiem

Auto rezerves daļu veikals Provento Biķernieku ielā 58 pārdod jaunu, iepakojumā Honda analogu 4 taktu motoru 200 ccm 6, 5 ZS. 20mm un 3/4 collu kloķvārpstu izmēri.
Uz vietas piedāvājumā ir divu celiņu skriemelis jaudas noņemšanai.

Tiešais imports no Vācijas noliktavas bez starpniekiem. Nav no Lietuvas vai Polijas.

Šiem motoriem piešķirts ISO 9001 kvalitātes setifikāts.

Lūdzam nesalīdzināt ar lētajiem ķīniešu zemas kvalitātes variantiem.

Dāvanā- eļļa, kas paredzēta iepildīšanai karterī.

Cenas ar Pvn. Var ar pārskaitījumu. Varam nodrošināt piegādi.

Paredzēts Vācijas un Austrijas tirgum. Tātad augstāka kvalitāte nekā Austrumeiropas paredzētajiem produktiem.

Analogs Honda GX 200/160, 6, 5ZS, 20 mm vai 3/4 collu kloķvārpsta. Der visur, kur izmanto Hondas GX horizontālā novietojuma kloķvārpstas tipa motorus.

Ideāls Honda motoru aizvietotājs par zemāku cenu.

Augsta kvalitāte un ilgu noturība lietošanā.

Nodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehnisko parametru uzrādīšanu.

Tātad manis nopirktais motors lietošanā noturējās ne vairāk kā 20 stundas!pārlūza kloķene!protams garantija nedarbojas jo kā jau parasti tados gadijumos motoram ir bijusi parslodze!Nu nav tur kvalitates,tads pats ķinas krāms kā citur noperkamie!kloķene izlieta no poraina čuguna,bildē var apskatīt.

V VNK Marex Okunj 16.04.2020

Tirgo pilnīgus mēslus ... Nopirku trimmeri - arī sastāstīja, ka nav nekāds Depo variants, BET pēc dažām lietošans reizēm saplīsa stop slēdzis, "izģērbās" startreris, "nosprāga" svece un nereālais čakars ar silta motora pielaišanu, ja beidzas degviela. Aizvedu uz "garantiju" pēc ziemas (jo pa ziemu jau nebija vajdadzīgs) un zinaju, ka ir tak vēl garantija, BET man svinīgi paziņoja, ka tā kā pirkts uz uzņēmumu un man nu aju bija apkārt kādi 8 mēn. .. pasūtīja 3 mājas tālāk vai maksā ragā ... Protams neuzskatīju to mēslu par vajadzīgu "celt"