LV RU
www.sudzibas.lv Provento Tirgo krāmus stāstot ka baigi kvalitativas lietas,tātad melo saviem klientiem

ProVento - Tirgo krāmus stāstot ka baigi kvalitativas lietas,tātad melo saviem klientiem

Auto rezerves daļu veikals Provento Biķernieku ielā 58 pārdod jaunu, iepakojumā Honda analogu 4 taktu motoru 200 ccm 6, 5 ZS. 20mm un 3/4 collu kloķvārpstu izmēri.
Uz vietas piedāvājumā ir divu celiņu skriemelis jaudas noņemšanai.

Tiešais imports no Vācijas noliktavas bez starpniekiem. Nav no Lietuvas vai Polijas.

Šiem motoriem piešķirts ISO 9001 kvalitātes setifikāts.

Lūdzam nesalīdzināt ar lētajiem ķīniešu zemas kvalitātes variantiem.

Dāvanā- eļļa, kas paredzēta iepildīšanai karterī.

Cenas ar Pvn. Var ar pārskaitījumu. Varam nodrošināt piegādi.

Paredzēts Vācijas un Austrijas tirgum. Tātad augstāka kvalitāte nekā Austrumeiropas paredzētajiem produktiem.

Analogs Honda GX 200/160, 6, 5ZS, 20 mm vai 3/4 collu kloķvārpsta. Der visur, kur izmanto Hondas GX horizontālā novietojuma kloķvārpstas tipa motorus.

Ideāls Honda motoru aizvietotājs par zemāku cenu.

Augsta kvalitāte un ilgu noturība lietošanā.

Nodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehnisko parametru uzrādīšanu.

Tātad manis nopirktais motors lietošanā noturējās ne vairāk kā 20 stundas!pārlūza kloķene!protams garantija nedarbojas jo kā jau parasti tados gadijumos motoram ir bijusi parslodze!Nu nav tur kvalitates,tads pats ķinas krāms kā citur noperkamie!kloķene izlieta no poraina čuguna,bildē var apskatīt.

Komentāri (25)

J johns 18.02.2013

ka tik pārdots!

A aktualbiz 18.02.2013

un kam tu viņu lietoji? Izskatās spēcīgi salūzis...
Un - ko taupa taupītājs, to paņem laupītājs - gribēji pa lēto, dabūji pa lēto. Nez kādus brīnumus tu gaidīji samaksājot drošvien 3x mazāk nekā tā manta normāli maksā?

Y YoYo 18.02.2013

Honda analogs tomēr nav Honda un maksāja noteikti arī 2x lētāk!
Kad vienreiz sapratīsiet: kas lēti pērk, tas dārgi maksā!
Kloķenes kvalitāte vienkārši drausmīga!
Es domāju, ka pašmāju amatnieki spētu izgatavot kvalitatīvāku detaļu!

K Kārlis7799 07.05.2013

Pie Uģa nav ko darīt ! Viņš raksta kad pārdod profesionālus instrumentus. Apskatīju tīri garām skrienot kotad viņš tur par instrumentiem profesionāliem pārdod. Nava tie profesionālie instrumenti kautkādi nezināmi brendi ja tos vispār var nosaukt par brendu. Kas ir brends un proo instrumenti HILTI, METABO, BOCHS zilais, MAKITA, DEWALT... Es pats esmu ar celtniecību saistīts un zinu kas ir pro.instrumenti! Man personīgi ir METABO un BOCHS instrumenti. A ar ko atšķirās pro.instrumenti te nav var runāt ilgi piemēram uzlādes laiks mans lādē akumulātoru 25 -30 min parastie lādē 3-6 stundām ))))

K Kārlis7799 07.05.2013

Cena 56.90 LVL

Einhell importētājs Provento Biķernieku ielā 58, auto rezerves daļu veikals pārdod jaunu, iepakojumā pulējamo mašīnu Einhell BT-PO 1100/1 E. Paredzēta dažādiem pulēšanas un slīpēšanas darbiem. komplektā izturīgs koferis un dažādas slīpripas, pulierripas. Elektroniski regulējami apgriezieni.

Paredzēts profesionālai un individuālai darbībai. HAHAHAHAHAHAHAH mans skrūvgriezis 14 voltīgais maksāja 120 ls

P prātīgs 19.10.2013

Kloķene pārlūzīs arī hondai, ja motors tiks darbināts tā, ka tas strauji apstājas, piem lielajam ripzāģim, kad zāģis strauji apstājas zāģējot lielus malkas klučus. Šitādus motorus savā dzīvē esmu atskatījies un diemžēl vienmēr pie vainas ir bijusi nemākulīga to lietošana. Šajā gadījumā šis motors ir bijis izvēlēts ar pārāk mazu jaudu, tā sakot pa lēto lielus darbus darīsim... P.S Čuguns vienmēr ir bijis porains...

P prātīgs 28.11.2013

CIENĪJAMO SALŪZUŠĀ MOTORA LIETOTĀJ!

ATCERIETIES CIENĪJAMAIS (ŠOREIZ JŪSU VĀRDU NENOSAUKSIM), KA JŪS PIE MUMS ATBRAUCĀT UZ PROVENTO UN RĀDĪJĀT ŠO MOTORU. TOREIZ MĒS NOSKAIDROJĀM, KA ESAT LIETOJIS TO ZĀĢIM, KA ZĀĢĒJOT TAS ZĀĢIS MĒDZA STRAUJI APSTĀTIES UN IESPRŪST ZĀĢĒJOT MALKU, - TĀDEJĀDI BEIGĀS PĀRLAUŽOT KLOĶVĀRPSTU.
PASKAIDROJAM, KA SPARARATS KONSTRUKTĪVI IR SMAGS UN PIE STRAUJAS APSTĀŠANĀS JAUDAS NOŅEMŠANAS VIETĀ PIE ZOBRATA, SPARARATS TURPINA IT KĀ KUSTĪBU PĒC INERCES UN RODAS VĒRPŠANĀS EFEKTS. JA KLOĶVĀRPSTA BŪTU NO TĒRAUDA, TAD TĀ SAVĒRPTOS. TĀ KĀ ČUGUNS IR TRAUSLS, PORAINS METĀLS, TAD TAS LŪZT. ŠEIT NAV NOZĪMES VAI HONDA, KO ARĪ RAŽO ĶĪNĀ, ĪSTS ĶINIETIS, VAI KĀDS CITS BRENDS. PATS ATZINĀT, KA TĀ NEDRĪKSTĒJA, KA JĀPĒRK BIJA JAUDĪGĀKS MOTORS.

VISU TAČU NOSKAIDROJĀM, PATS PIEKRITĀT, KA TAS NAV RAŽOTĀJA DEFEKTS, TEICĀM KA JA PIRKSIET JAUDĪGĀKU, TAD MOTORU IEGŪSIET AR IEVĒROJAMU ATLAIDI. VISS IT KĀ TIKA NOSKAIDROTS, VISS IT KĀ BEIDZĀS MIERĪGI, SAPRATĀMIES.
BET NĒĒĒ, ... VĒL TOMĒR VAJAG MUGURĀ IEŠAUT...
GALVENAIS, KA ŠAJĀ SAITĀ NEVIENAM NE PAR KO NAV JĀATBILD PAR SAVIEM VĀRDIEM ARĪ NĒ ...

AR CIEŅU PROVENTO KOMANDA

P prātīgs 16.09.2014

Labdien goda un cieņas aizskarošo komentāru autori.

PROVENTO administrācija, saskaņā ar juridiskā biroja atbalstu un ierosinājumu ir vērsusies tiesībsargājošās iestādēs par mūsu kolēģu un darbinieku goda un cieņas aizskārumu šajā portālā. Minēto nepatieso, apmelojošo, goda un cieņas aizskarošo komentāru un sūdzību autoru vainas pastiprinošie apstākļi ir :
1) minēti personu vārdi un uzvārdi,
2) apvainojumi situācijās un situācijas, kas nemaz nav notikušas t.i. traktējama kā apmelošana.
3) citi mūsu juridiskā biroja izvērtētie goda un cieņas aizskarošie komentāri un apstākļi.

Kamēr notiek lietas izmeklēšana (pirmstiesas procedūra), un, lai atsauktu goda un cieņas aizskarošo komentāru autoru uzmeklēšanu un sodīšanu saskaņā ar Civilprocesa likumu par goda un cieņas aizskārumu internetā, aicinam un piedāvājam atbilstošo komentāru autorus labprātīgi vērsties pie šī portāla administrācijas ar lūgumu, lai tā izdzēš Jūsu ievietotos godu un cieņu aizskarošos komentārus no šī portāla. Tas attiecas uz visiem komentāriem, kuros minēti konkrēti vārdi un/vai uzvārdi, nepieklājīgi un aizvainojoši izteicieni un citas rupjības, necenzētas izpausmes, tādas kas pēc LR likumdošanas attiecināmas uz personas goda un cieņas aizskārumu internetā.
Ja goda un cieņas aizskarošie komentāri tiks izdzēsti PROVENTO administrācija apstiprina, ka atsauks ierosinātās lietas un atcels visas pretenzijas pret konkrētajiem godu un cieņu aizskarošo komentāru autoriem. Anonimitāte tiek garantēta.

Atgādinam, ka sakaņā ar LR likumdošanu goda un cieņu aizskarošu komentāru autors( -i) ir materiāli atbildīgs par cietušajam nodarītajiem zaudējumiem pilnā apmērā likumā noteiktajā kārtībā.

Saskaņā ar LR likumdošanu tikai šī portāla administrācija ir tiesīga izdzēst vai kā citādi koriģēt šī portāla saturu. Tātad, ja vēlaties izdzēst savu komentāru no šī portāla, Jums jāvēršas pie šī portāla uzturētāja ar lūgumu to izdarīt.

Aicinam, - Pirms raksti goda un cieņas aizskarošu komentāru - padomā!

Ar cieņu
PROVENTO administrācija.

P Provento fans 17.02.2015

Ļoti pazīstams scenārijs. Kad es uz Provento aiznesu atpakaļ nestradājošu aparātu, tad vini pat neapskatījās, bet centās atrast visdažādākos iemeslus, lai garantijas remonta nepieņemtu. Tad kad nevienu pamatotu iemeslu atrast neizdevas, tad pieņema, bet nu nākamaja diena tāpat iekārta nestrādajā. Nācās ar šito blēžu mafiju cinīties ar PTAC palīdzību.

A administrators1 06.12.2016

Labdien.
Līdz šim mūsu uzņēmums nav saņēmis NEVIENU paziņojumu no PTAC. Tas nozīmē, ka iesniedzēja pretenzija tikusi uzkatīta par nepamatotu.
Ar cieņu
PROVENTO komanda.

P Provento fans 17.02.2015

Vispar jau iekšdedzes dzinēji ļoti bieži tiek lietoti pie ļoti dažādām slodzēm un tādi gadījumi ka kloķene pārlūztu, ir galēji reti. Kloķenē visas daļas ir no pietiekami masīva metāla, lai tas nekad pie jebkuras slodzes neparlūztu, ja vien tas tiešām ir kvalitatīvs metals, nevis ogles, atkritumu un rūsas porains maisījums ar dzelzi.

Bet ko nu Tu spekulantam - lētas peļņas tīkotajam ieskaidrosi. Šita firmele vēl nav sapratusi ka kompānijas prestižs maksā daudz dārgak, neka tā nauda, ko izdosies ietaupīt blēdīgi izvairoties no garantijas saistībam un sagādājot saviem klientiem problēmas.

P Provento fans 18.02.2015

Ja reiz zāģa piedziņa ir notikusi ar ķiļsiksnas palīdzību, tad ir jāsecina ka ķiļsiksna (gumija) ir izturīgaka nekā šita Provento motora kloķenes biezais metāls. Ja nu tur bija pārslodze, tad vajadzēja trūkt ķīlsiksnai nevis biezam kloķenes metalam. Tā nu tiešām ir anektdote un ir jāpabrīnas ka Provento nekautrējas ar šādiem argumentiem aizbildināties.

A administrators1 06.12.2016

Labdien.
Jā tiešām tā ir taisnība, ka ķīļsiksnu pievadu var pielīdzināt ļoti stipram savienojumam. Jau vēsturiski ķīļsiksnu pievadi ir izmantoti gan automašīnu piedziņās, gan dažādiem citiem agregātiem.
Arī mūsdienās to izmanto dažādu agregātu piedziņai iegūstot augstas noturības savienojumu, pat traktoru piedziņas ir ar ķīļsiksnu palīdzību.
Ar cieņu
PROVENTO komanda

P Provento fans 18.02.2015

Provento: "Aicinam, - Pirms raksti goda un cieņas aizskarošu komentāru - padomā!"

Labak, pirms masveidā čakarē savus pircējus, padomā cik tavai firmelei vēl goda un cienas ir atlicis. Nevar aizskart to, kā nav!

Inženieris 19.02.2015

"Tiešais imports no Vācijas noliktavas bez starpniekiem"

Ķīnietis no Vācijas starpnieka :)

P prātīgs 04.04.2015

To "provento fans" :
Diemžēl jāatzīst, ka "provento fans" laikam nav pabeidzis pat pamatskolu, jo ķīļsiknas piedziņa tiešām ir reizēm izturīgāka par kloķvārpstu. Elementāra fizika. Tad jau dumji visi tie konstruktori, kas pat traktora motora piedziņās ar transmisiju izmanto ķīļsiksnas... Arī automatiskās kārbas mēdz būt ar ķīļsiksnu piedziņām utt.. Un siksnu trūkšana kaut kā nav novērota..

"Pirms raksti, - apdomā KO..."

P prātīgs 04.04.2015

P.S.
Šo " fanu" iepriekš komentāros mūsu izņēmums zin, kā arī to, kā tas gribēja mūs apkrāpt ar paša salauztu, kā viņš saka "aparātu" .
PTAC atteica šim "fanam" un tagad seko lēta atriebība caur šo portālu. Ja no šī "fana" turpināsies mūsu uzņēmuma nomelnošanas kampaņa, mēs publicēsim šī "fana" vārdu, uzvārdu un pārējo info.

Šādas situācijas mūsu uzņēmumā ir absolūti izņēmuma gadījumi un garantija netiek atteikta nevienam pircējam, ja gadījums ir saistīts ar ražotāja defektiem, tai skaitā ja nepieciešams, mūsu Vācijas partneri arī nomaina preci pret jaunu.

Svarīgi atcerēties visiem pircējiem, ka garantiju mūsu uzņēmumā nodrošina Vācijas partneris, kā rezultātā mums nav nekādu problēmu to nodrošināt. Vācu partneris bieži vien apstiprina un veic garantijas remontu pat tādās situācijās, kad ir nepārprotami skaidrs, ka precei nav vis ražotāja defekts, bet gan lietošanas rezultāts..
Tā kā tie gadījumi, kad šeit kāds, piedodiet, "cepās '' ir īpaši nekaunīgas izpausmes subjekti.

PROVENTO administrācija.

V Vladimirs777 27.04.2015

Izskatās, ka PROVENTO komanda ikdienā dzīvo par portālu sudzibas.lv, vainīgais zin ko ēdis, un līdz ar to, kur jāraksta attaisnojoši komentāri... Par lojāliem komentāriem, vispār neizteikšos sīkāk, kā vien to, izskatās ka apmierinātais pircējs, pārsvarā nākošā dienā pēc veiksmīgās iepirkšanās PROVENTO, meklē sudzibas.lv portālu, lai pie sūdzībām ieliktu kādu labu komentāru...
- ss.lv PROVENTO sludinājumos iespārdda teksti :
*Paredzēti vācijas tirgum. Tātad augstāka kvalitāte nekā austrumeiropas paredzētajiem produktiem.
... varētu padomāt, ka speciāli priekš PROVENTO ķīnietis uztur savu līniju :)
*Tiešais imports no Vācijas noliktavas bez starpniekiem.
*Lūdzam nesalīdzināt šos ar nezināmas izcelsmes, zemas kvalitātes lileveikalu variantiem.
*Hondas analogs
*Ideāls Briggs Stratton motoru aizvietotājs par zemāku cenu.
*u.t.t.

*** Par šo brīnumu vispār trūkst vārdu :
http://veikals.provento.lv/index.php?route=product/product&path=79&product_id=143
18zs motors sver 38kg :D, kāds te laikām pamanās apstrīdēt fizikas likumus...

skatos, ka visur PROVENTO komanda, komentāru rakstītājus biedē ar tiesas darbiem, rodās jautājums, kapēc tie vēl nav notikuši(ja būtu notikuši, PROVENTO jau būtu paspējuši šeit palielīties)... varbūt tapēc, ka cilvēki raksta taisnību ?
Ka tik beigās, tā pati Honda, B&S vai kāds no apliktajiem lielveikaliem šo kantori neiemet tiesā...

A administrators1 30.05.2015

Labdien.
Atbildot uz iepriekšējo kārtējo nomelnojošo "ārprātu", jā, mēs laiku pa laikam sekojam līdzi šim portālam, jo šis ir visneobjektīvākais un apamelojošākais portāls kopumā, kāds vien iespējams. Mēs sniegsim savu komentāru arī turpmāk, piesaucot vārdos tos, kas šeit raksta apmelojošos, patiesībai neatbilstošos rakstus.
Diemžēl šis portāls izceļas ar to, ka kam vien nav slinkums, var zem sveša vārda uzrakstīt DAJEBKO, kas vispār nav bijis un neatbilst īstenībai.
Mēs sekojam un turpināsim sekot, komentēt, paskaidrot, un, uz katru apmelojošo vai noķengājošo rakstu uzrakstīsim, kā ir bijis patiesībā.

Par iepriekšējo komentāru no kāda "vladimira 77" (jo savu vārdu jau nav pieticis dūšas atklāt), Citēts, - " ss.lv PROVENTO sludinājumos iespārdda teksti : " - piedodiet, mēs neesam nevienam neko "iespārdījuši" . Ja jūtatties "iespārdīts", mēs ļoti atvainojamies...
Tāpat ar fizikas likumiem mums viss ir vislabākajā kārtībā.
Savukārt par ķīniešu dažādajām kvalitātēm atkarībā no tā, kuram tirgum prece paredzēta, - Vācijas, Polijas/Lietuvas, vai citem, tiešām ir atsevišķs, var teikt, -sensacionāls stāsts...
Protams var saprast, ka konkurentiem iespējama skaudība, ka mūsu uzņēmums ir strauji ienācis saimniecības preču tirgū ar labu, kvalitatīvu preci, godīgu attieksmi pret klientu, nodokļiem un zinam, ka visi ķengājošie komentāri, kas nāk "no malas" nevis par konkrētiem gadījumiem, ir, iespējams, mūsu konkurentu izmisīgas aktivitātes.
Mūsu uzņēmuma darba virziena pareizību tiešā veidā apstiprina lielais pie mums pārnākušo klientu skaits. Savukārt liels paldies visam iespaidīgajam mūsu klientu skaitam, - jaunajiem, esošajiem un pastāvīgajiem, kas uzticas mums, iepērkas pie mums, un ir novērtējuši mūsu piedāvājumus kopumā.

Ar cieņu
PROVENTO komanda

J janisss 28.02.2016

Nopirku no Jums zemes urbi. Aizvedu uz laukiem. Otrā dienā pārlūza sajūga atspere. Ar salūzušo atsperi devos uz veikalu samainīt, bet tad sākās pārsteigumi. Garantijas nav jo vajadzētu vest visu urbi kurš atrodas 250km no Rīgas. Tad laipni tika pārdotas pa 8 EUR atsperītes kuras pat neder.
Sakiet ko gribiet, bet situācija ir tāda, ka arī es viniem stāstīšu par vietu kurai jāmet līkums.

A administrators1 08.07.2016

Labdien cienījamais zemes urbja īpašniek.
Pirmkārt sajūga atspere nesalūza otrajā dienā, kā tiek apgalvots. Sajūga atsperes nemaz tā nelūzst, ja vien nav no pārslodzes sadedzināts sajūgs, vai kā citādi strādāts neatbilstoši.
Otrkārt, ja Jūs būtu varējis nosaukt urbja modeli, tad mēs zinātu kuras atsperes vajadzīgas.
Treškārt, nu nedrīkst pašrocīgi izjaukt agregātu garantijas laikā, ja vēlamies lai tā būtu spēkā.
Ceturtkārt, varējām šīs atsperes nosūtīt pa pastu, nebūtu jābrauc uz Rīgu.
Ar cieņu
Provento komanda

M Melnā avs 04.06.2015

ienījamā administrācija!
Pirms sāciet iebiedēt bijušos, esošos un potenciālos klientus, respektīvi - komentētājus, ieteicams ieklausīties tajā, ko raksta un piestrādāt pie attieksmes un klientu apkalpošanas!
Efektīvāk novērst šāda veida komentārus ir uzlabojot savu darbību, nevis iebiedējot tos, kas to ir izpauduši. Jo, piemēram, man kā potenciālajam klientam, zūd vēlme pie Jums iegriezties nevis citu patērētāju komentāru ietekmē, bet gan uzņēmuma komentāra ietekmē, jo Jūsu komentārs nav no tiem labvēlīgākajiem.
Lūgums arī nejaukt cieņas un goda aizskaršanu ar personīgo viedokli un pieredzi saistībā ar uzņēmumu. Kā nekā, šis portāls ir domāts pieredzes un viedokļa izpaušanai.
Jūsu likuma interpretācija liek domāt, ka pusi Latvijas iedzīvotāju vajadzētu sodīt par izteikumiem pret ex-prezidentu Bērziņu vai citiem ministriem. Izteikumi ir radušies viņu darbības rezultātā. Tāpat ir arī šajā gadījumā.

Esiet saprotoši un uzklausiet citus!
Lai Jums veicas tālākajā darbībā un novēlu daudz pastāvīgo klientu!

A administrators1 13.08.2015

Cienījamā "Melnā avs"

Paldies par viedokli, mēs cenšamies un centīsimies uzlabot savu darbību arī turpmāk.
Mēs vienmēr uzklausam gan konstruktīvu kritiku, gan ķengājošus izkliedzienus, kā arī apmelojošus stāstus par situācijām, kādas vispār nav bijušas.
Mēs protams arī zinam, kuri ir komentāru autori.
Kā arī SVEICIENS KONKURENTIEM, kuri uz nebēdu darbojas šeit!

Ar cieņu
PROVENTO administrācija.

P Pāvels 03.11.2016

1) Varat lūdzu pateikt vai luzuma virsma ir vienmērīgi graudaina? 2)Vai luzuma virsmai viena daļa ir graudaina un otra salidzinoši gludākā?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes