C Cilveks. 22.10.2011

Mēs ar čomiem (3) drīzumā provēsim iet uz dažādām aģentūrām un taisam tādu kā projektu par viņu darbību. Viss tiks ierakstīts, filmētas visas darbības un apstākļi (cilvēku sejas tiks aizmiglotas) Intervija/Ceļā un jau atrodoties UK, viss stāsts :! Uztaisīsim WEB par norisēm kā tad tur īsti/reāli notiek ar tiem LV kantoriem. Tiks testēts Hansalink/First Choice/Pro-Force/Jssina. Hooray! Gaidam info.

E edgars tra 09.04.2012

Sitas viss kas rakstits nepozetivi ir figna. To rakstijusi ir cilveki kuri doma drosi ta ka aizbrauks uz uk neko nedaris un pikis tik ripos kabata.ja strada un censas sevi pilnveidot un ir merki ko nevar sasniegt bez naudas un makat uzklausit cilvekus ka atrak un labak pildit darbu tad uzprieksu si ir iespeja nemaksat 200 ls par darba iekartosanu.pats stradaju pagajusa sezona un tagad atkal velos braukt maija. Nejau pro- force firma ir vainiga vai vinu parstavji bet slinki kas negrib stradat un pelnit.

viliesklients 31.08.2012

Pro-Force nav krāpnieki darbu viņi tev sagādā saku pēc pieredzes, bet varu silti ieteikt tautiešiem nebāzt degunu caur viņiem firmā Mantsfield-tā ir dzīvā POĻU kolonija, ir gan daudz Latviešu un citu tautību cilvēki, bet Poļu attieksme pret cilvēku ir krimināla-viņi sevi dieva vietā tur un es nespēju strādāt šādā kolektīvā, kur uz tevi atvainojos par izteicienu SŪDA POLIS izturās kā pret pēdējo mēslu, pat bez jebkāda iemesla.NOŽĒLOJAMA VIETA-nesabojājat priekšstatu par darbu UK lienot šinī skudru pūznī-ja grib, lai cilvēki tur turētos un veiktu savus pienākumus, jāsāk ir ar Poļu nolikšanu pie vietas jau no paša darba devēja puses.
Teikšu tā, ja man jāpacieš tāda attieksme tad tiešām labāk cīnos LATVIJĀ, bet esmu tur cilvēks nevis SŪDS

viliesklients 31.08.2012

Nelieniet Tautieši MANTSFIELD, par attieksmi jau uzrakstiju, bet tas bija domāts par darbu pahausā, bet ja jūs redzētu tos laukus kur cilvēki ar milzīgu grozu kaklā staigā un lasa tos ābolus... tādi visai stāvi kalni kuros viņiem augšā lejā jākāpelē, pat vīriešiem kāju locītavas speciālām saitēm nosaitētas, klibo-vai tā kapeika ir to vērta, lai pilnīgi nobeigtu savu veselību???Nedomāju viss!

Vēl paturpinot par darbu Pahausā varu pastāstīt tādu lietu-ja tev maiņa piemēram ir no 14.30 līdz 22.30 tev pienākās viens pārtraukums pa 15 min un viens 30 min, ja tev 5 min pirms darba beigām paziņo, kad pasūtījums ir liels un jāpaliek līdz pabeigsiet tad pēc pareizības 22.30 viņiem atkal tevi ir jālaiž 15 min pārtraukumā, BET IR TĀDI LINE LEADER KURIEM IR DZIĻI PIE PAKAĻAS UN viņš tev vēsu prātu pasaka NEBŪS NEKĀDA BREIKA, KAMĒR NEPABEIGSIM, bet šī pasūtījuma izpilde var ievilkties pat līdz 2.00 naktī-pasakiet mīļie cilvēki vai tā ir normāla attieksme?
Es jau neuzskatu par normālu to, kad par virsstundām tiek nevis pajautāts vai piekrītat laikus, bet burtiski darba beigās-cilvēki kas UK ir ar visiem bērniem tādas lietas nav pieņemamas, jo arī darbiniekam ir ar kautko jārēķinās.
Taču ja jūs neparakstīsiet papīru par to kad piekrītat virsstundām, viņi tevi uz darbu vispār sauks tikai tad ja degs pakaļa un vajadzēs aizvietotājus.
Varu arī pateikt to, kad viņi izdomās kā sev izdevīgi sagrozīt tavas darba stundas, jo OVER TIME maksāt viņiem nepatīk-tas nozīmē to, kad ja vienā dienā bez brīdinājuma tu darbā paliksi līdz piemēram 4.00 rītā, otrā dienā kautvai līdz 24.00 un vēl dažas normālās dienas-viņi noteikti tevi kādā dienā vispār uz darbu nepasauks, lai tev nesanāktu nedēļā vairāk kā 40 stundas un nebūtu jāmaksā OVER TIME .
NEBĀZIET DEGUNU ŠAJĀ VIETĀ MĪĻIE TAUTIEŠI, JO TIE VĒL IR TIKAI PUMPURIŅI...