B baiba 10.03.2010

protams ka nevar tagad tak krize un visus uzmet, domajiet tacu ar galvu brauciet vai nu caur pazisanos vai ari vispar nebrauciet

I inga 10.03.2010

bet ja nu nav tie paziņas ārzemēs

B baiba 10.03.2010

ja nav tad brauc caur kompaniju maksa viniem naudu tere tur uz vietas un iebrauc vel lielakos minusos gadijuma ja tie ir kartejie krapnieki...jabrauc tik ar tiem kuri apmaksa celu, savadak nav verts...

B baiba 10.03.2010

ta jau man likas re kur izlasi

P paldies 10.03.2010

pashi pro=force pa telefonu atzina ka esot bijis chakars saistiba ar Skotijas fermam, un ka vairs ar tam fermam nbushot sadarbiba utt. Tagad esot cita maksashanas sistema un ligums tiek slegts tepat Riga. 15.marta bus sankasme ar info. Skatijos neta - nu nav 100 negativu atsauksmju! ir uz pirkstiem saskaitamas. protams, ka darbs nebus no vieglajiem, bet sedet lv un pamazam par nabagu palikt..nu nezinu, es aizieshu uz to sapulci

I Inese 12.03.2010

Visus sev intereseejoshos jautaajums saistiibaa ar muusu kompaaniju variet uzdot man personiigi, es izstastiishu, neko nespleepjot. Ja kaadam radushaas shaubas par muusu eksistenci, ieejiet googlee un izpeetiet to, ka mums ir visas nepiecieshamaas licences un atlaujas. Es varu visu nosuutiit arii pa e-pastu! Uz tikshanos Riigaa!

B baiba 13.03.2010

aha Inese tavas licenzes nevienam nav vajadzigas tapat ka Link Org/Altaya un vel nosaukums mainits vairakas reizes ar visu licenzi cilveki kas merami simtos ir apkrapti!!!

L Lote 16.03.2010

Kas attiecas uz PRO - FORCE!!!
15. martā bija saiets Rīgā viesnīcā TIA. Uz šo tikšanos ieradās apmēram 70 cerību pārņemti cilvēki un visi ar vienu mērķi - startēt maija beigās uz UK zemeņu dobēm. Arī es biju ieinteresēta braucienā lielajā peļņā. Pašās uzņēmuma prezentācijas beigās, starp strādāt gribošajiem cilvēkiem radās arī ekonomikas policijas parstāvis, darba inspekcijas parstāvji, kā arī Nodarbinātības valsts agentūras pārstāvis. Prezentācijas laikā šie darboņi uzdeva vairākus jautājumus piem. kas notiek, ja cilvēciņš zemeņu dobē sasirgst (t.i. kā tad īsti darbojas sociālās garantijas?) vai PRO - FORCE vispār ir tiesības vervēt cilvēkus darbam UK utt. Liels pārsteigums pasākuma vadītājiem (potenciālajiem darba devejiem) bija tad, kad aktīvie jautajumu uzdevēji pieteica sevi kā valsts amatpersonas. Lieki piebilst - pasākums beidzās un visis strādātgribētāji izklīda. Pamatojums bija tas, ka PRO - FORCE nav tiesību Latvijā vervēt cilvēkus darbam UK!!!
Kas attiecas uz dienas normām - PRO -FORCE paši šīs normas arī nosaka un varu pēc redzētas prezentācijas apgalvot, ka šīs normas tiek noteiktas tādas, kas ir izdevīgas tikai un vienīgi uzņēmumam, bet nevis pašam lasītājam!!!Nav jābūt īpaši apdavinātam, lai saprastu, ka normas tiks noteiktas tādas, lai nesanāktu nekādi bonusi un piemaksas!!!
Mīļie cilvēciņi, jāsaka tā ''simts reizes nomēri pirms griez"!!!

I Inese 16.03.2010

Miiljaa prezentaacijas apmekleetaaja!
Tu riikojies ljoti paarsteidziigi un mulkjiigi nepaliekot uz sho, , realitaaes shovu" liidz prezentaacijas beigaam. Jo beigaas izraadiijaas, ka Pro-Force tomeer nav ieradushies verveet cilvekus, bet sniegt vinjiem nepiecieshamo informaaciju par darbu, ko piedaavaajam. Izraadaas, ka mums IR visas nepiecieshamaas licences, oficiaali darba liigumi utt. Viss, kaa deelj tika izveidots shis teaatris, bija NVA truukstosh iesniegums par muusu darbiibaam Latvijaa (jo esam ES regjistreeta kopaanija). Ja buutu arii uzmaniigi klausiijusies, ko staasta mana koleegje Santa, Tu buutu dzirdeejusi, ka normas uzstada FERMA, nevis muusu agjentuura, plus visi straadaatgribeetaaji palika zaalee (tie, kas nenobijaas un bija paarbaudiijushis muusu eksistenci), atstaaja savus datus un mees ar vinjiem tikaamies vakar peecpusdienas sesijaa un shodien riita sesijaa, jo iesniedzaam NVA npiecieshamo iesniegumu, tas tikai regjistreets un mees savas, , darbiibas" vareejaam turpinat.
Sunji rej, bet karavaana it taalaak!!!
Paldies visiem, kas ierdaas un atvainojamies par sagaadaatajam neertiibaam!
Uz tikshanos vai nu apriilii LV vai maija bigaas UK!!!

L Li 13.04.2010

Pro force neapmana cilvekus, bet vinji diezgan nogriezj no algam un vispar chakars ar vinjiem ir.., bet ta..darbs ir..

J Janis 19.05.2010

Nu ar to pro-force ta jau ir ka ir, vini tik saka ka vis ok.Bet isteniba ne samaksa ne bonusi un Inese jatu lasi so komentu, nemaz nemegini parliecinat cik jus godigi ta talak.Pagajuso gadu aizbraucu caur viniem uz Skotiju kad zemenu raza beigusies un vis bija garam.Un taka biju domajis sogad mani panems velreiz stradat, piesakos, gaidu kadu zinu, bet ka nav ta nav.Tad saprotat jatu tur esi bijis un to redzejis ka tur ir vini nemaz tevi nenem, jo nevares apkrapt.Katram ir sava galva uz pleciem beet neietektu doties caur so kompaniju stradat

E esmu 19.06.2010

nu nezinu gan, esmu shogad shajaa uznjeemumaa - straadaaju un mani viss apmierina - meikins ferma ir ok, bonusus maksaa, normu varu izpildiit, viss ok. jaagrib tik straadaat, ne atbraukt atpuusties.

U Uldis 06.07.2010

Tur ir pilnigas mulkibas, "over time" nemaksa, stundas tabele neatbilst patiesibai, (vienkarshi nozog). Agenturas ipashnieki Anglji, direktors Mett, bet vinu galvas grozitaji, Poli. 85% Latvieshu, kas tur ir stradajushi, ir visi aizbegushi uz citiem medibu laukiem. Vieniga normala agente tur ir Paula Bryla, bet kamer vinas nav, pakalpinsh Inese no Latvijas, kopa ar Poliem sagriez visu kajam gaisa. Savac pie sevis, nedelja 2 dienas strada, parejas brivs. ka tur izdzivot? Un ja nebrauksi ar Polu busu, kas maksa 6 poundus, tad uz darbu nenjem, un vari pie miskastes sedet. Tada patiesiba.

I Inese 16.07.2010

ljoti interesee - kuru es esmu savaakusi pie sevis?
miiljie cilveeki, nekjuustiet smiekliigi!

L latvietis 06.10.2010

ko Tu tur nedeelju gribi maaciities - kaa aabolus lasa?? nopeerc sildiitaaju, ja auksi. blje, straadaaju skotijaa, tur karavaanaa nebija nekaa, iznjemot blekja gultas, galdu un ledusskapi. nesaprotu shitos vieglu darbu kaarotaajus, ja esi atbraucis, tad nepinkskj bet straada, blje

N Namejs 07.10.2010

Mani tautieshi paliekat labaak latvijaa, jo pilniigi viss sliktais ko izlasiisiet sheit sudzibas ir patiesiiba. Un aizbraucot ''nopelniit'' labaakajaa gadijumaa pa nuleem tiksiet cauri! blje inese es uzinaashu kur tu dziivo un tev acis izdurshu.

L latvietis 08.10.2010

nau taa ka viss ir taisniiba, ko tu tur dirs namejs! ja esi te atbraucis pikstet tad brauc atpakal. gaida nez kada ertibas, tak uz fermu jus atbraucat ne viesnicu, un ja negrib stradat nau ko braukt. sedi namej latvijam un urbini degunu, ta labak, ne

L latvietis 08.10.2010

ej veleshanas piedalies ar tadu ievadrunu mani tautieshi nevis brauc uz arzemem, lunis

M miezis 25.10.2010

Namejs
nekur anglijaa nav zeltu kalni, kur milijonus vari peliit, ir labaaki un sliktaaki laiki, liigumaa ir rakstiits, ka iespeejama arii diigstaave, taa kaa, ja tev kas nepatiik, neviens jau nespiezh tevi tur straadaat, es styraadaaju jau ilgaaku laiku pie vinjiem, ir gaajis visaadi, kaa jebkur citur, bet tagad ir normaali, straadaa tikai.

P pro-force 07.12.2010

Ir ljoti skumji redzeet shaadus komentaarus Internetaa par muusu kompaaniju, it iipashi, kad cilveeki savaa darbaa dara visu no labakaas sirdsapzinjas. Mees straadaajam ar latvieshiem jau peedeejaas 3 sezonas, un mees domaajam, ka lielaakaa dalja ir vienmeer palikushi apmierinaati, un es nesaprotu, ko Juus - cilveeki, veelaties panaakt, rakstot shaadus komentaarus. Sezonas laikaa mees nodarbinam apmeeram 800 cilveeku, vairaak kaa 60% darbinieku ir latvieshi un mees esam ljoti apmierinaati ar vinju darbu. Mees daraam visu iespeejamo, lai cilveeki veeleetos palikt UK, bet taa kaa pie mums straadaa ap 800 cilveeku sezonaa, visus laimiigu nepadariisim. Mums ir visas nepiecieshamaas licences, kas atlauj mums nodarboties ar darbinieku atlasi, mums ir GLA licence, kas padara muus legaalus UK un ES. To Juus variet paarbaudiit sheit -http://laws.gla.gov.uk/Default.aspx?Menu=Menu&… . Vienmeer, pirms darbinieku atlases, mees informeeja NVA un visas paareejaas instances par savaam darbiibaam. Muusu meerkjis nav padariit Juus nelaimiigus, kraapt Juus, vai likt Jums vilties. Mees esam lepni par to, ko daraam un mees esam lepni ar cilveekiem, kas pie mums straadaa. Ja Jums ir kaadi jautaajumi, luudzu kontakteejieties ar mums pa muusu ofisa telefona numuru 00441227730349. Luudzu, njemiet veeraa, ka Inese straadaa pie mums un vinja dara to, kas vinjai tiek likts un, luudzu, Jums nav vinja jaatiesaa personiigi.

Ar cienju,

Paulina Bryla