pro-force - krāpjas

Neejiet strādāt pie Pro-Force, krāps un šmauksies nepārtraukti, naudu visu laiku nokrāpj, nakādi bonusi netiek maksāti. Visu laiku jāskaita un jārēķina līdzi, tad kad saņem algas lapiņu, redzi ka esi apkrāpts. Jāiet uz ofisu noskaidrot kāpēc visu nav samaksājuši. Tur pasaka vai tev ir blociņā pierakstīts kurā dienā cik stundas strādāji, ja nav tad nevaram palīdzēt. Ja protestēsi, tad nedos darba stundas un sēdēsi bez naudas.

P pro-force 07.12.2010

Ir ljoti skumji redzeet shaadus komentaarus Internetaa par muusu kompaaniju, it iipashi, kad cilveeki savaa darbaa dara visu no labakaas sirdsapzinjas. Mees straadaajam ar latvieshiem jau peedeejaas 3 sezonas, un mees domaajam, ka lielaakaa dalja ir vienmeer palikushi apmierinaati, un es nesaprotu, ko Juus - cilveeki, veelaties panaakt, rakstot shaadus komentaarus. Sezonas laikaa mees nodarbinam apmeeram 800 cilveeku, vairaak kaa 60% darbinieku ir latvieshi un mees esam ljoti apmierinaati ar vinju darbu. Mees daraam visu iespeejamo, lai cilveeki veeleetos palikt UK, bet taa kaa pie mums straadaa ap 800 cilveeku sezonaa, visus laimiigu nepadariisim. Mums ir visas nepiecieshamaas licences, kas atlauj mums nodarboties ar darbinieku atlasi, mums ir GLA licence, kas padara muus legaalus UK un ES. To Juus variet paarbaudiit sheit -http://laws.gla.gov.uk/Default.aspx?Menu=Menu&… . Vienmeer, pirms darbinieku atlases, mees informeeja NVA un visas paareejaas instances par savaam darbiibaam. Muusu meerkjis nav padariit Juus nelaimiigus, kraapt Juus, vai likt Jums vilties. Mees esam lepni par to, ko daraam un mees esam lepni ar cilveekiem, kas pie mums straadaa. Ja Jums ir kaadi jautaajumi, luudzu kontakteejieties ar mums pa muusu ofisa telefona numuru 00441227730349. Luudzu, njemiet veeraa, ka Inese straadaa pie mums un vinja dara to, kas vinjai tiek likts un, luudzu, Jums nav vinja jaatiesaa personiigi.

Ar cienju,

Paulina Bryla

International Recruitment Manager

N Normunds 28.03.2011

nav ta ka rakstits, jo Lukas ir atlaists un neadbild vairs par neko. vina transportu vel izmanto, jo visiem nav personigas automasinas ar ko tikt lidz darbam. a tie kas dzivo karavanas, tos ved ar firmas transportu.
Galvena problema visos sais rakstos un komentaros ir tas ka mes nezinam un nevaram pienemt to, ka strada firmas anglija.
un ir dazadi cilveki un lidz arto kadam vienmer bus sliktak .
Nu nav Anglija ne kada zelta bedre, bet ja grib stradat tad var gan stradat gan nopelnit.
Jo es nezinu ka, Latvija stradajot pa minimalo algu var paest, samaksat par dzivosanu un vel ko iekrat, ta ka padomajiet parto.
un katram jau pasam ir izvele

A Aleksandra 05.04.2011

O opat vivesili vezde objavlenie!Pro -force uze za poslednie 3 mesjaca nabrali na prizentacijax i poobesjali rabotu bolee 1000 4elovek!Vse malo! Ja dumaju nado na sledujusuju prezintaciju priexat s policiej.pust proverjat dokumenti, licenziju.I vobse vi ne imeete pravo verbovat ludej za granicu.Nadejus vi i nalogi zaplatite v svjazi s novim zakonom, kotorij visel s 1 aprelja! vsvjazi s etim zakonom 4erez etu firmu budes rabotat, ese i dolzen ostanesja gosudarstvu nnnn summu deneg! A esle vi ne slishali chto prinjali zakon v Latvii esli rabotaesh v Anglii to dolzen platitj Latvii za god 1600 lat eto esli v Anglii ti poluchaesh minimalku a esli poluchaesh boljshe to nado platitj boljshe . Zakon dejstvuet s 1 aprelja!Da eto ne pervoaprelskaja sutka!

I IneseAboma 15.04.2011

Amats: Ābolu lasīšana
Atrašanās vieta: Chartham, Kent
Alga: £5.95p/h + bonusi
Darba uzsākšana: 2011.gada jūnijs. Līdz 2011.gada novembrim.
Darba stundas: Atkarīgs no sezonas, bet ne mazāk kā 39 darba h nedeļā
GLA Licences Nr PROF0001
UK Reg.Nr.5580634
Pro-Force LTD meklē ābolu lasītājus Mansfield Farm, Kent, kas ir vieni no lielākajiem augļu audzētājiem Anglijā . Darba pienākumos ietilpst ābolu retināšana darba sākumā, ābolu lasīšana pēc klientu prasībām un standartiem, iespējams, arī citi lauksaimniecības darbi.
Darbs sākas jūnijā un ilgst līdz novembrim.
Dzivošana karavānās - £32, 27 nedēļā.
Lai pieteiktos, lūgums kontaktēties ar personāla atlases komandu, norādot references nr. ĀBOLI, pa tālruni 00441227730349/00441227733880, vai e-pastu: [slēpt]@pro-force.co.uk.

DARBĀ IEKĀRTOŠANA UK IR BEZMAKSAS

G Gopnik 29.05.2011

Šaraškina kantora! Izlasot darba pagaidstrādnieka līgumu, var noprast par kompānijas nopietnumu! Gandrīz nekā konkrēta! līgumu laikam kāds augstskolas students stādijis, nevis speciālists. Un parakstot to šeit Lv, tam gandrīz nav nekāda likumīgā spēka tur UK.

I IneseAboma 03.06.2011

Amats: Augļu pakotājs
Atrašanās vieta: Chartham, Kent
Alga: £5.95p/h
Darba uzsākšana: tūlītēja
Darba stundas: Pilnas slodzes darbs
GLA Licences Nr PROF0001
UK Reg.Nr.5580634

Pro-Force LTD meklē augļu pakotājus uz pilnu slodzi Mansfield kompānijai, kas ir vadošie augļu audzētāji, pakotāji un izplatītaji Eiropā. Darba pienākumos ietilpst augļu (ķiršu, zemeņu, ābolu, plūmju, bumbieru un melleņu) pakošana pēc klientu prasībam un standartiem.
Darbs sākas nekavējoties. Augļu pakošana ir stundu darbs.
Iespējama dzīvošana karavānās (£32, 27 nedēļā).
Lai pieteiktos, lūgums kontaktēties ar personāla atlases komandu, norādot references nr MANPACK, pa tālruni 00441227730349/00441227733880, vai e-pastu: [slēpt]@pro-force.co.uk.
DARBĀ IEKĀRTOŠANA UK IR BEZMAKSAS