J jurists 08.12.2010

Cien. Strele!
Autotransporta uzņēmums, kurš nogādā viesstrādniekus konkrētajā valstī, neuzņemas atbildību par darba apmācību, samaksu, sadzīves apstākļiem un citām ar šiem jautājumiem saistītām problēmām! Risiniet šos jautājumus ar darba devējiem!

A Aigars 30.12.2010

Tak panemiet visi gudrie rakstitaji un izpisieties uz pirksta..atsalushie Latvieshi..piedodoiet..bet latviehsu tauta ir nocmoriita lidz pedejajam:)nahuj kadas zemenes..somu un aizet celaa..aj losaras karoc jus visi esiet:P
Vili ta negaido ka Latvieshi gaudo:D

I Imigrants 23.02.2011

Latvijā manuprāt tu pieņemsim vidējs latvietis ar kredītu nastu esi lielāks vergs nekā zemeņu laukā? Tie kas no darba nebaidās nopelna tie kas gudri dirš šis ne tā tas ne tā, sāk kačāt "pravas" uk, kuras nez kapēc latvijā nekačā? Brīnās kāpēc cits atbrauc ar piķi bet šis nē. Varbūt tāpēc ka idioti un slinki tizleņi?! Negribi caur aģentūru, -brauc viens kā pirksts, ar aģentūru vismazs ir kāda garantija, a tā ja atbrauksi viens -"Tevi uzšķērdīs uz orgāniem!"/Nav Joks ;) /

E es 10.03.2011

Sheit Latvijaa, cilveeki smagi straadaajot, pat bez briivdienaam, paarstraadaajot stundas, nebeidzamas inventarizaacijas, par kuram logiski nemaksaa(nu iet runaa par tirdznieciibu), ta ka pats par sevim saprotams...!!!Darba devejs protams zin, ka nekur neliksies, straadaasi, jo vnk nav kur iet..Un beigaas sanemot liidz sirds dziljumiem smiekliigu atalgojumu, darba devejs vel, bezkauniiga veidaa, atradis iemeslu noņemt no algas...
Un japrasa, vai sheit Latvija mees neesam vergi??????
UK smagi jaastraadaa un vienalga, pat ja tur chakaree, tik un ta cilveeki saneem diezgaan lielu naudu..BET SHEIT NEKA!!!Tikai pazemojumi...
Taa taad, kas kuram liekas tas logiskakais variants...Pagaidaam ir ar ko saliidzinaat, taa tad arii secinaajumi atieciigi...
Veiksmi..

A Archijs 15.03.2011

Milie komentetaji! ir teiciens citesu: Kur ir augli tur nekad nebus mus: tapec seciniet pasi! PRO -FORCE ir pretimnakos pre cilvekiem un stradat gribosiem, jus seciniet pasi ja valsti Latvija ir tikai 20% kas zin Anglu valodu! tapec macaties Anglu valodu un neviens jus neapkraps! tapec ir ta ka mes LV brauc stradat bez valodas zinasanam un mes sudzamies ka mus apkrapj tikpat laika atbraucot kadam no Eiropas valstim vinu apkrapj tapec kad nezin LV valodu! Inese mes tevi atbalstam un zinam ka tu musu LV laba dari visu iespejamo lai varetu nopelnit ! un neklausies ko te muld komentetaji jo vini tikai runa jo viniem citu nav ko darit! un tie kas te runa nemaz nav bijusi vai ari bijusi bet ne stradajusi !!! Inese mes tevi ATBALSTAM

Ar cienu:Arturs

P pro-force 16.03.2011

Pro-Force Ltd
GLA licences nr. PROF0001
UK reg.nr. 5580634
Uzsākam darbinieku atlasi zemeņu un kazeņu lasīšanai Leeds, Makins Farm. Darba pienākumos ietilpst zemeņu un kazeņu lasīšana tuneļos, uz paaugstinājumiem un uz zemes. Prasības kandidātiem: spēja strādāt smagu, fiziku darbu, bez veselības problēmām, motivācija. Darba pieredze UK tiks uzskatīta par priekšrocību. Darba uzsākšana 2011.gada maijs. Mēs piedāvājam LEGĀLU sezonas darbu līdz oktobrim, stabilu atalgojumu, kā arī iespēju nopelnīt bonusus. Samaksa 5, 95£/h, 8, 72£ virs 39 darba h nedēļā. DARBĀ IEKĀRTOŠANA UK IR BEZMAKSAS! Jautājumi un pieteikšanās darbam, norādot vārdu, uzvārdu un telefona numuru, pa norādīto tālruni, vai e-pastu, norādot referenci ‘’zemenes’’. Kontakti: 00441227730349 vai 00441227733880, e-pasts: [slēpt]@pro-force.co.uk

I IneseAboma 28.03.2011

Atbildeeshu latvieshu valodaa
1. da bezplatno, no vi ze dolzni ponimat sto besplatno tolko sir v miselovke
No kaa tiek izvilkts shis teksts??? no Tevis kaads ir naudu njeemis?
2. prizentacij u nix 3 v mesjac! za4em?
Shomeenes bija 3 prezentaacijas - viena uz PH un divas uz zemeneem, ja nu kas.
3. rabota xoroso esle 4 raza v nedelu po 8 4asov
tas noziimee - 32 darba stundas nedeeljaa = 190.40 - dziivoshana (32, 27) - NI, kas nav lielaaks par 11-12 maarcinjaam parasti. Uz rokas sanaak 146.13.
4.20 po4 f v den vas budut vozit na rabotu
Par braukshanu uz darbu ir jaamaksaa tikai tiem, kas dodas uz darbu Mansfield pakotavaa un taas ir 4-6 maarcinjas DIENAA!!! Atkariibss no taa, kur cilveeks mitinaas.
5.ludi za kopejki rabotat ne xotjat, po etomuuezajut damoj, a na ix mesto priezajut drugaja partija izvenite (durakov)
AR KAADAAM TIESIIBAAM TU SAUC CILVEEKUS PAR MULKJIEM????!!!

6.DA i plus to sto vi platitye za bilet 110 lat, kogda mozno doletet na samolete za 2 4sa za60 lat
Es domaaju, ir pilniigi skaidrs, kaapeec cilveekiem jaabaruc ar autobusu!!!

N Normunds 28.03.2011

Galvena problema visos sais rakstos un komentaros ir tas ka mes nezinam un nevaram pienemt to, ka strada firmas anglija.
un ir dazadi cilveki un lidz arto kadam vienmer bus sliktak .
Nu nav Anglija ne kada zelta bedre, bet ja grib stradat tad var gan stradat gan nopelnit.
Jo es nezinu ka, Latvija stradajot pa minimalo algu var paest, samaksat par dzivosanu un vel ko iekrat, ta ka padomajiet parto.
un katram jau pasam ir izvele

J Jānis 28.03.2011

sveicināti tautieši! es jums varu īsumā izstāstīt kā un kas ar šo pro-force ir, Latvieši priekš viņiem ir klinšu gāzēji kamēr esat spējīgi strādāt, tiklīdz jums kādas problēmas jūs neesat tur nekas nevajadzīgs, jūs vienkārši izmet kā kaķi no pienotavas ārā bez paskaidrojumiem, un par tām normām nerunāsim INESE mazāk dirst vajag par to ka jūs tās normas neziniet, prezentācijā ļoti taisnojāties ka pilnīgi neko neziniet par normām, jūs visu ļoti labi ziniet jo jūs tās normas paši radījāt, varu pateikt kā es tozinu, mums to izstāstīja vietējie strādnieki un viņi ļoti daudz ko izstāstīja par pro-force! pēc tā stāsta visiem dūša apmetās otrādi par pro-force nežēlīgajiem noteikumiem, nopelnīt mums tur neļaus, jo tās siltumnīcas īpašnieks ir cietis zaudējumus ļoti lielus ka taisās uz bankrotu un tagad atradušies izverdzinātāji kas apņēmušies uz Latiņu rokām izvilkt šos no bankrota, tā kā domājiet ko darat vai ir jēgas braukt peļņā uz grimstoša kuģa, no jums plēsis par visu, bet jums nedos neko, mājās aizsūtīt jūs nevarēsiet neko īpašu saku jums atklāti, pārsvarā cilvēki muka ka neko nevarēja nopelnīt, sasolījāt ka Latvieši ar rokām klintis lauž un kontrakts rokā, darba devējam nekāda sakara ar tām normām nav, varu tautieši visu izstāstīt jums par tām lietām kas tur notiek, jo es biju kārtējais kurš paņēma ģoru no pro-force, jo tur tiešām cilvēki neko nepelna man vēl paveicās es strādāju 5 dienas nedēļā un 8 stundas dienā, bet mēs daži tādi bijām pārējie pa 2 stundām dienā cits 3stundas labākajā gadījumā 4stundas, un paskaitiet vai var kautko nopelnīt! pakhausā vispār tikai 2 dienas nedēļā strādāja, jo nav sezona, bet kāda velna pēc viņi vervē tik masveidīgi cilvēkus uz turieni nesezonā, atbrauca no LV autobus un veselu nedēļu nestrādāja galu galā mēs braucām ar mērķi pelnīt nevis eksistēt! par normām- tomātu lasīšana sezonas laikā 250kg STUNDA! padomājiet loģiski pie +45 grādiem ir ar karstāk vasarā, tā siltumnīcā ir optimālā gaisa temperatūra, atpūtas nava ir tikai breiks tas ir vienkārši pi...ts kautkāds, sievietes ar tulznām uz rokām un pakaļas rukāja vaizers ar menedžeri tik bļau ātrāk, cilvēki tur vemdami dzīvoja jo iepriekšējā dienā ar ķimikālijām bij strādājuši, lai gan teica nekādu ķīmiju nebūs!! Latiņš tur ir vergs, neiet runa par to ka ir sliņķi un vēl nez kas, kurš normāls cilvēks kuram ir pašcieņa var izturēt, normālam cilvēkam tas nav pieņemams darbs, vietējiem strādniekiem ir pīppauzes un velns viņu zinas kas! varu pateikt mazu noslēpumu, ja gadienā braucat caur pro-force ja lasīšana 3 dienu laikā nav norma ārā bez žēlestības, varat neticēt bet tā ir taisnība, uz citiem darbiem ir mazliet atlaidītes tur dod mēnesi lai piešautos normai. šis stāsts ir maziņš kumāsiņš no tā ko es zinu un kas tur notiek, kā jau teicu paņēmu ģoru, jo mēnesis gāja uz beigām un norma man nebija! tākā tautieši domājiet ko jūs dariet, varu pateikt prasiet pro-force lai dod līgumu Latvijā parakstīt, jo ja jūs samaksājiet par biļeti jūs jau esat slazdā par biļeti naudu nedod atpakaļ, aizbraucot UK līgums pilnībā atšķiras no tā zelta kalna ko viņi bija solījuši LV. paldies vēlu jums veiksmī!

I IneseAboma 28.03.2011

Jaani, Tu esi tik gudrs! Lai Tev veicas tur, kur esi tagad! :)

J jautājumsInesei 28.03.2011

Inese, vai uzņematies atbildību par tiem cilvēkiem, kurus esat atlasījuši darbam UK? Jums nešķiet, ka, ja masveidā atpakaļ brauks apčakarētu cilvēku bari, var pat bīstami palikt uzturēties LV?????

E Esesesseseseseses 28.03.2011

Šitais iespārda:

Atbildeeshu latvieshu valodaa
1. da bezplatno, no vi ze dolzni ponimat sto besplatno tolko sir ...

Galvenais, ka atbildēšu latvieshu valodā! :D :D :D :D :D

Jā Inese Aboma, piečakarēsi nabaga lētticīgos letiņus - skaiti, ka pizdjeec būs! :D :D :D :D

I IneseAboma 29.03.2011

masveidā atpakaļ brauks apčakarētu cilvēku bari

lai vinj brauktu, vinjus jaapchakaree! taada meerkja man NAV!!! ja kaads tiek atlaists, vai nespeej izpildiit noteiktaas darba prasiibas, tad taa ir pasha cilveeka probleema.

kaa recruitment consultant mans pienaakums ir Atveerto Durvju Dienaa sniegt PAREIZU informaaciju un izstaastiit cilveekiem visu, kaa tas ir. diemzheel, kaa redzet komentaaros, cilveeki lielaakoties shiis prezentaacijas uzskata par HA -HA, vai KO VINJA TUR MULD, ES VISU ZINU! tad nu, kaa redzat, rezultaats ir shaads... ko es varu veel izdariit??! es godiigi savu darbu darbu, ja kaadam kaadas pretenzijas - laipni luugti taas izteikt manai pr-nieciibai!

J Jānis 05.04.2011

INESE ABOMA būtu vēlams cilvēkiem prezentācijās stāstīt patiesību par visu, toko jūs tur muldējat savas prezentācijās nav ne tuvu tam kas notiek kad cilvēki ir ievilināti jūsu tīklos, jo ne tikai es uzskatu ka jūs esat krāpnieki no jūsu tomātu lasīšanas cilvēki muka projām pat līgumu neparakstījuši, kad izlasīja līgumu saprata ka ar jums nevar sadarboties lūk tā, diemžēl es tur dzīvoju un zinu ka tur bija un to MURGU nekad dzīvē neatkārtošu, ka mums ar visām drēbem jāguļ lai nenosaltu kā brīvdienas tā naktis negulētas dzērāji trokšņo vazājas kaujas un vēl visādas stulbības dara, jūsu tomatu lasītavas strāda cilvēki kuriem nav pašnovērtētības, kuri pa brīvdienam visu naudu nokož un darbu strādā lai būtu brīvdienās ko nodzert un jūsu izslavētais lee menedžeris ar mūsu latiņiem pa bāriem kož kopā vot tas ir numurs:):):):), tākā jums vajadzētu iekšējas korekcijas veikt attiecība uz dzīvi karavānās un ja jūs domājat cilvēkus izmitināt starp siltumnīcām tur vispār būs pi...ts cilvēki ka lopi dzīvos, tur jau ož pēc CILVēK TIESīBU PāKāPUMA!!! Es A boma te varu rakstīt un rakstīt par dzīvi tur, jo pats visu izbaudīju man pietika ar mēnesi, bet tur ir cilvēki kuriem tiktiešam nav cita varianta ir iegrābušies ar jums, dēļ jūsu zelta solītajiem kalniem ir saņēmušies kredītus lai tiktu strādāt, bet atdot nav spējīgi, jo jūs darbu nedodat tik lai pelnītu, pagaidām tur cilvēki eksistē un izskatās ka ta arī turpināsies, jo jūsu uzliktās normas ir vienkārši nereāli izpildīt. neuztraucies aboma es vēl jo projām sazinos ar cilvēkiem kas tur mīt un viņi man ļoti daudz ko var izstāstīt kas un kā tur notiek, starpcitu dzirdēju ka jūs AR ALGU IZMAKSāšANU īpaši nesteidzaties ar tiem cilvēkiem kuri no jums ir aizgājuši prom nu jau trešā nedēļai aizgāja kopš viņi aprēķinu gaida, kā TU TO VARI IZSKAIDROT KAPēC VIņI NESAņEM APRēķINU???????? Evija saka ka neko nezinot!!! starpcitu man ir labi Latvija darbu dabūju, bet uz jūsu zelta solītajiem kalniem neuzķeršos! Cilvēki apdomājieties pirms brauciet caur pro-forc!

I Inese 06.04.2011

Nedaudz paskaidroshu tiem, kas neko nesaprot:
1. Katram darbam/vakancei Pro-Force uznjeemumaa tiek viekta darbinieku atlase. Vienalga, kur taa ir - Polijaa, Latvijaa, Anglijaa, vai, kur citur. Neviens cilveeks netiek darbaa pienjemts taapat vien. Tie, kas tur gudri runaa par 1000 cilveekiem var iet taalu, taalu, jo ne visi, kas piesakaas un atnaak uz atlasi tiek shim darbam izveeleeti. Jaa, nesmejieties, arii shim darbam ir savi kriteeriji un ir ljoti daudzi cilveeku, kas taalaak par interviju netiek. Ljoti daudzi atkariit ''pashi par sevi'' - nedabon Ls, sameklee citu darbu utt., paardomaa utt. Ir cilveeki, kas uzskata, ka izbraukshanas dienaa var vnk neatnaakt uz autobusu un tad man ir 2 dienas, lai dabuutu kaadu, jo pasuutiijums klientam ir ljoti svariigs.
2. Tiem, kas prasa - via mums par maz cilveeku - jaa, buus par maz, jo, koliidz sezona saaksies, cilveeki buus vajadziigi.
3. Ja dumaju nado na sledujusuju prezintaciju priexat s policiej.pust proverjat dokumenti, licenziju - uz vairakaam muusu prezentaacijaam ir bijusi policija, NVA, papiiri vnm ir tikushi paarbaudiiti un nekaadi paarkapumi nav liidz shim konstateeti. NVA vienmeer sanjem info par muusu notiekoshajaam Darbinieku Atlaseem.
4. Es NEESMU graamatvede un es neatbildu par algaam!!! NU, NEVARU ES ATBILDEET PAR VISU!!! Ja Tev truukst stundas, vai atvaljinaajuma nauda, runaa to personu, kas uz lauka/pakotavaa bija par Tevi atbildiiga. Muus graamatvedes vaards ir Nikola, taa kaa, droshi, raksti e-pastus, zvani, ja Tev liekas, ka kkas nav kaartiibaa, nevis draudeet.
5. I vobse vi ne imeete pravo verbovat ludej za granicu - kaapeec?
6. Jaa, diemzheel, WSG atceela savu pasuutiijumu uz tomaatu pakoshanu, bet visi cilveeki ir apzvaniiti un informaati par notiekosho. Ja kaads nav bijis speejiigs atbildeet, driikst arii atzvaniit, vai atbildeet ar e-pastu. Tieshi taapeec es esmu ofisaa katru dienu no 8:00-16:30.
6. Un veelreiz - NEVIENS CILVEEKS NEKAD NAV TICIS PIESPIESTS KAUT KUR BRAUKT. JUMS PASHIEM IR GALVAS UZ PLECIEM. NEPATIIK? NU, NENAACIET, NEBRAUCIET!

I Inese 06.04.2011

dēļ jūsu zelta solītajiem kalniem - kam ir soliiti zelta kalni? KAM? KAADI?

I IneseAboma 15.04.2011

Amats: Ābolu lasīšana
Atrašanās vieta: Chartham, Kent
Alga: £5.95p/h + bonusi
Darba uzsākšana: 2011.gada jūnijs. Līdz 2011.gada novembrim.
Darba stundas: Atkarīgs no sezonas, bet ne mazāk kā 39 darba h nedeļā
GLA Licences Nr PROF0001
UK Reg.Nr.5580634
Pro-Force LTD meklē ābolu lasītājus Mansfield Farm, Kent, kas ir vieni no lielākajiem augļu audzētājiem Anglijā . Darba pienākumos ietilpst ābolu retināšana darba sākumā, ābolu lasīšana pēc klientu prasībām un standartiem, iespējams, arī citi lauksaimniecības darbi.
Darbs sākas jūnijā un ilgst līdz novembrim.
Dzivošana karavānās - £32, 27 nedēļā.
Lai pieteiktos, lūgums kontaktēties ar personāla atlases komandu, norādot references nr. ĀBOLI, pa tālruni 00441227730349/00441227733880, vai e-pastu: [slēpt]@pro-force.co.uk.

DARBĀ IEKĀRTOŠANA UK IR BEZMAKSAS

Darba uzsākšana: tūlītēja
Darba stundas: Pilnas slodzes darbs
GLA Licences Nr PROF0001
UK Reg.Nr.5580634

Pro-Force LTD meklē augļu pakotājus uz pilnu slodzi Mansfield kompānijai, kas ir vadošie augļu audzētāji, pakotāji un izplatītaji Eiropā. Darba pienākumos ietilpst augļu (ķiršu, zemeņu, ābolu, plūmju, bumbieru un melleņu) pakošana pēc klientu prasībam un standartiem.
Darbs sākas nekavējoties. Augļu pakošana ir stundu darbs.
Iespējama dzīvošana karavānās (£32, 27 nedēļā).
Lai pieteiktos, lūgums kontaktēties ar personāla atlases komandu, norādot references nr MANPACK, pa tālruni 00441227730349/00441227733880, vai e-pastu: [slēpt]@pro-force.co.uk.
DARBĀ IEKĀRTOŠANA UK IR BEZMAKSAS

ķ ķertais 28.06.2011

Jautri lasīt šos komentus un sarakstes:) Es, potenciālajiem darba meklētājiem, iesaku apgūt angļu sarunvalodu, iekrāt naudiņu ceļam un uz priekšu.Darbu var mierīgi atrast pats.Katrā lielākā pilsētā ir pilns ar vietējām agency.Un, ja zināsiet valodu, nevajadzēs sasieties ar visādām slāvu agency un vergot kaut kādās sūda fermās.Ja ir laba valoda un profesija, var arī dabūt kontrakta darbu, bet nu parasti jau lielākā daļa sāk caur agency.

U Una 28.07.2011

Inese!
Minimālā stundu likme saskaņā ar Lielbritānijas normatīvajiem aktiem ir 5.95 sterliņu mārciņas stundā par katru darba stundu nedēļā. Vai atalgojumā strādniekiem samaksā vismaz minimālo likmi 5 .95 Lielbritānijas sterliņu mārciņas stundā? Vai līgumus ar strādniekiem noslēdziet Rīgā pirms biļešu iegādes? vai pieprasiet naudu ceļam pirms līguma slēgšanas un pēc tam visi brauc uz turieni nezin kurieni? Vispirms jānoslēdz līgumu vismaz par minimālo likmi un jāatrunā līgumā visi sadzīves apstākļi un tad prasiet naudu par ceļu!