pro-force - Pro-Force

Galvenais, kad tiekat strādāt caur Pro-force, nesasienaties nekādā gadījumā ar tādu cilvēku kā Ribakovski un Lukāšu, kas ir Ribakovska dēls, protams arī ar Lukāša sievu Tatjanu, kas jums protams piedāvās dzīvesvietu pie viņiem.Tur sanāks baigā šantāža! Jo Ribakovskis nodarbojās ar izvedāšanu uz darbu uz Pro-force.Sanāks tā, ja nebrauksi uz darbu ar šo cilvēku, bet brauksi ar kādu citu vai būs savs transports, tev nebūs darba, tas ir...iedos var būt nedēļā vienu, divas dienas darba...šādi strādājot knapi savilksiet galus naudas ziņā!Tapēc ja ir iespēja, transportus un dzīves vietas, meklējiet jau pirms braucat uz Šo vietu strādāl!Apdomājieties par to ko rakstu!

J

E ESSSS 29.03.2011

Briesmigs darbs un dzivesapstakli.

S SantaPro-Force 30.03.2011

Kur ir briiesmiigi dziives apstaaklji? Darbs ir smags, ne briesmiigs.

S so-so 30.03.2011

karavānas jau nav lukss numurs, teltīs ir vēl trakāk:D
protams, darbs būs smags, neviens jau nesolīja vieglu!
mani vairāk uztrauc ceļš - 2 diennaktis autobusā. kāpēc nevar lidot ar lidmašīnu, piemēram?????????2 dienas piesmakušā autobusā, ne izgulējies, ne nomazgājies...

I IneseAboma 30.03.2011

Juus nesaprotat atskjiriibu starp WSG un Pro-Force. WSG ir milzu uznjeemums, bet Pro-Force ir agjentuura, kurai ir liigums ar WSG uz 5 gadiem. Taa kaa, WSG visus darba mekleetaajus vidriizaak suutiis pie mums. Pieljauju to.

Par autobusu - lai mees vareetu kontroleet un izpildiit klienta pasuutiijumu noteiktajaa laikaa. Ja klientam vajag 50 cilveeku noteiktaa dienaa, tad mums nav laika un veeleeshanaas skraidiit un vinjus mekleet pa lidostaam un sazin veel kur nee. vienmeer kaads neatbrauc, vienmeer kaadu jaagaida. tas ir, lai mees vareetu izpildiit muusu saistiibas un juus no punkta A nokljuutu punktaa B bez probleemaam. un, ja kaads tomeer uz autobusu neatnaak, lai es 2 dienu laikaa dabuutu taa cilveeka vietaa citu.

L Laura 30.03.2011

Paziņa brauca - viss bija kārtībā.

P picca 04.04.2011

tad tā grupa aizbrauca uz pakotavu, kurai vajadzēja aizbraukt marta beigās-aprīļa sākumā???jeb tie palika tikai solījumi?

I IneseAboma 05.04.2011

Amats: Ābolu lasīšana
Alga: £5.95p/h + bonusi
Darba uzsākšana: 2011.gada jūnijs. Līdz 2011.gada novembrim.
Darba stundas: Atkarīgs no sezonas, bet ne mazāk kā 39 darba h nedeļā
UK Reg.Nr.5580634
Pro-Force LTD meklē ābolu lasītājus Mansfield Farm, Kent, kas ir viens no lielākajiem augļu audzētājiem Anglijā . Darba pienākumos ietilpst ābolu retināšana darba sākumā, ābolu lasīšana pēc klientu prasībām un standartiem, iespējams, arī citi lauksaimniecības darbi.
Darbs sākas jūnijā un ilgst līdz novembrim. Ābolu lasīšana ir gabaldarbs.
Dzivošana karavānās - £32, 27 nedēļā.
Lai pieteiktos, lūgums kontaktēties ar personāla atlases komandu, norādot references nr. ĀBOLI, pa tālruni 00441227730349/00441227733880, vai e-pastu: [slēpt]@pro-force.co.uk.

A Aleksandra 05.04.2011

O opat vivesili vezde objavlenie!Pro -force uze za poslednie 3 mesjaca nabrali na prizentacijax i poobesjali rabotu bolee 1000 4elovek!Vse malo! Ja dumaju nado na sledujusuju prezintaciju priexat s policiej.pust proverjat dokumenti, licenziju.I vobse vi ne imeete pravo verbovat ludej za granicu.Nadejus vi i nalogi zaplatite v svjazi s novim zakonom, kotorij visel s 1 aprelja! vsvjazi s etim zakonom 4erez etu firmu budes rabotat, ese i dolzen ostanesja gosudarstvu nnnn summu deneg! A esle vi ne slishali chto prinjali zakon v Latvii esli rabotaesh v Anglii to dolzen platitj Latvii za god 1600 lat eto esli v Anglii ti poluchaesh minimalku a esli poluchaesh boljshe to nado platitj boljshe . Zakon dejstvuet s 1 aprelja!Da eto ne pervoaprelskaja sutka!

P picca 05.04.2011

Inese, kāpēc izvairies atbildēt vai visi kam apsolījāt pakot tomātus ir aizbraukuši ?????????

. ... 05.04.2011

Tak lieciet mieru vienreiz tai Inesei, viņa tikai dara savu darbu!!! Un puie tam vēl neslikti, zinu vismaz 6 cilvēkus kas pagājušo gad strādāja un nesūdzējās, jo rokas no pakaļas neauga.

I Inese 06.04.2011

Nedaudz paskaidroshu tiem, kas neko nesaprot:
1. Katram darbam/vakancei Pro-Force uznjeemumaa tiek viekta darbinieku atlase. Vienalga, kur taa ir - Polijaa, Latvijaa, Anglijaa, vai, kur citur. Neviens cilveeks netiek darbaa pienjemts taapat vien. Tie, kas tur gudri runaa par 1000 cilveekiem var iet taalu, taalu, jo ne visi, kas piesakaas un atnaak uz atlasi tiek shim darbam izveeleeti. Jaa, nesmejieties, arii shim darbam ir savi kriteeriji un ir ljoti daudzi cilveeku, kas taalaak par interviju netiek. Ljoti daudzi atkariit ''pashi par sevi'' - nedabon Ls, sameklee citu darbu utt., paardomaa utt. Ir cilveeki, kas uzskata, ka izbraukshanas dienaa var vnk neatnaakt uz autobusu un tad man ir 2 dienas, lai dabuutu kaadu, jo pasuutiijums klientam ir ljoti svariigs.
2. Tiem, kas prasa - via mums par maz cilveeku - jaa, buus par maz, jo, koliidz sezona saaksies, cilveeki buus vajadziigi.
3. Ja dumaju nado na sledujusuju prezintaciju priexat s policiej.pust proverjat dokumenti, licenziju - uz vairakaam muusu prezentaacijaam ir bijusi policija, NVA, papiiri vnm ir tikushi paarbaudiiti un nekaadi paarkapumi nav liidz shim konstateeti. NVA vienmeer sanjem info par muusu notiekoshajaam Darbinieku Atlaseem.
4. Es NEESMU graamatvede un es neatbildu par algaam!!! NU, NEVARU ES ATBILDEET PAR VISU!!! Ja kaadam truukst stundas, vai atvaljinaajuma nauda, runaajiet to personu, kas uz lauka/pakotavaa bija par Jums atbildiiga. Visticamaak taa bija Gosia, vai Santa. Muus graamatvedes vaards ir Nikola, taa kaa, droshi, rakstiet e-pastus, zvaniet, ja liekas, ka kkas nav kaartiibaa.
5. I vobse vi ne imeete pravo verbovat ludej za granicu - kaapeec?
6. Jaa, diemzheel, WSG atceela savu pasuutiijumu uz tomaatu pakoshanu, bet visi cilveeki ir apzvaniiti un informaati par notiekosho. Ja kaads nav bijis speejiigs atbildeet, driikst arii atzvaniit, vai atbildeet ar e-pastu. Tieshi taapeec es esmu ofisaa katru dienu no 8:00-16:30.
6. Un veelreiz - NEVIENS CILVEEKS NEKAD NAV TICIS PIESPIESTS KAUT KUR BRAUKT. JUMS PASHIEM IR GALVAS UZ PLECIEM. NEPATIIK? NU, NENAACIET, NEBRAUCIET!

I IneseAboma 15.04.2011

Amats: Ābolu lasīšana
Alga: £5.95p/h + bonusi
Darba uzsākšana: 2011.gada jūnijs. Līdz 2011.gada novembrim.
Darba stundas: Atkarīgs no sezonas, bet ne mazāk kā 39 darba h nedeļā
UK Reg.Nr.5580634
Pro-Force LTD meklē ābolu lasītājus Mansfield Farm, Kent, kas ir vieni no lielākajiem augļu audzētājiem Anglijā . Darba pienākumos ietilpst ābolu retināšana darba sākumā, ābolu lasīšana pēc klientu prasībām un standartiem, iespējams, arī citi lauksaimniecības darbi.
Darbs sākas jūnijā un ilgst līdz novembrim.
Dzivošana karavānās - £32, 27 nedēļā.

I IneseAboma 03.06.2011

Amats: Augļu pakotājs
Alga: £5.95p/h
Darba uzsākšana: tūlītēja
Darba stundas: Pilnas slodzes darbs
UK Reg.Nr.5580634

Pro-Force LTD meklē augļu pakotājus uz pilnu slodzi Mansfield kompānijai, kas ir vadošie augļu audzētāji, pakotāji un izplatītaji Eiropā. Darba pienākumos ietilpst augļu (ķiršu, zemeņu, ābolu, plūmju, bumbieru un melleņu) pakošana pēc klientu prasībam un standartiem.
Darbs sākas nekavējoties. Augļu pakošana ir stundu darbs.
Iespējama dzīvošana karavānās (£32, 27 nedēļā).
Lai pieteiktos, lūgums kontaktēties ar personāla atlases komandu, norādot references nr MANPACK, pa tālruni 00441227730349/00441227733880, vai e-pastu: [slēpt]@pro-force.co.uk.

B briedis 28.07.2011

Ko jus vispar varat teikt par šo nolādēto bedri, te tagad ir ta tu patic gošai vai ari nē, un no tev ari ir atkarigs darbs packhouse !!! un uz lauka tapat poļi var stradāt ka viņi grib un par to neko nedara kads cits ir parāk lēns to suta mājas tas tāds apsurds un ja protams tu nēsi izpildījis normas tu tiec atlaists vai arī esi bijis par lēnu, darbs te ir tikai pagaidam bijis labi ja divas ned no 2 mēnešiem neko labu es par šo kantoriti nevaru teikt vienīgi to ka Hrgo ir tiri patīkamāks un labak organizēts un tie kas iet caur hrgo strādā pilnu darba nedēļu jeb 6dienas nedēļa kamēr pro-force strada ar kkadam 4maiņām :D

Bet jeb kura gadījuma ir jābrauc un pašam jāmeklē darbs ... nevis caur kkadu poļu aģenturu kas pedējos santīmu atņems un naudas ziņa arī viņiem mēdz gadīties problemas :D

C Cilveks. 22.10.2011

Mēs ar čomiem (3) drīzumā provēsim iet uz dažādām aģentūrām un taisam tādu kā projektu par viņu darbību. Viss tiks ierakstīts, filmētas visas darbības un apstākļi (cilvēku sejas tiks aizmiglotas) Intervija/Ceļā un jau atrodoties UK, viss stāsts :! Uztaisīsim WEB par norisēm kā tad tur īsti/reāli notiek ar tiem LV kantoriem. Tiks testēts Hansalink/First Choice/Pro-Force/Jssina. Hooray! Gaidam info.