Pro autonoma - Krāpšana

Sākšu ar to, ka pats esmu vainīgs, ka izvēlējos šo auto nomu, ne viņi man līgumu iedeva, ne čeku par iemaksāto naudu par auto nomu un drošības naudu. Tajā momentā, kad nedeva ne līgumu, ne čeku, vajadzēja pagriezties un iet prom, bet muļķīgi uzticējos, jo auto bija nepieciešams steidzami.
Plānojām ar draugiem braukt izbraukumā un vajadzēja minīvenu, atradu ss.lv sludinājumu kurš izīrē Doge Caravan ar nr. FT - 2855 par saprātīgu samaksu, 50 ls par nedēļas nogali un 100 ls drošības nauda.
Sazvanīju auto nomu tel. 28255999.
Vajadzēja ierasties uz nomu ar pases kopiju un pasi, uz pases kopijas jāuzraksta, ka iedota tāda un tāda nauda un ka auto tika paņemts tad un tiks atgriezts tad.
Auto bija diezgan kritiskā stāvoklī, priekšējās riepas pilnīgi nodilušas, amortizatori diez ko labi nestrādāja, tādēļ rezerves riteņa vietā ieliktais auto gāzes balons vai iekārta sitas pret zemi . Palikām uz ceļa uz 4 stundām, jo mašīnai pārsprāga aizmugurējais ritenis, auto nebija rezerves riteņa vai kādu instrumentu. Auto nevarēja normāli pacelt ar dankrotu, jo auto apakša bija izrūsējusi (remonta darbus sedzu par savu naudu).
Nodevām auto norunātajā laikā un vietā, iznomātājs solīja drošības naudu pārskaitīt uz kontu atpakaļ. Tā nu vairākas reizes solīja. Kad teicu, ka ziņošu policijai par krāpšanu, tad nu es tiku saukts dažādos vārdos un vispār mēs esam sabojājuši mašīnu un lai lūdzu dievu, ka man beigās vēl nav jāpiemaksā viņam.
Nezinu, kas šis par uzņēmumu, bet viņi sevi dēvē par Pro autonomu. E-pasts [slēpt]@inbox.lv
Iespējams, ka šāds gadījums ar šo nomu ir bijis tikai man, bet domāju informācijai ir jābūt atrodamai par šo iznomātāju, lai citiem neiznāk tā pat.