Privat persona - Esiet uzmanīgi

Neiesaku uzķerties uz šo cilvēku. Īret var, bet katru mēnesi mainis norunāto. Tai skaita kad dzīvoklis ir kredīta, summa varbūt sakot no 300/līdz 1200 euro atkarīgs no viņa velmem. Tapat ari gribēja lai es taisu pa savu naundu kapitālo remontu, jo tas viņam neinteresēja.. Dzīvoklis atrodas 1 Jugla 5 stāva maja stūra dzīvoklis īpašnieks k.171159/1277 kamēr strāda un maksa tad labi ka pazaudē darbu ta uzreiz uzsaka kad viņam nepatik kad soc dienests maksa. Pa tekošiem menešiem. Un ja kads parads tad uzreiz draud ar tiesu un piedzinu 3 karsi. Tāds man variants, iesakiet ko darit pret viņu. Ka ciniteis ar negodīgo īpašnieku.

F Fagfagaga 18.07.2016

SIA"DOOR2DOOR"
Kompanija atrodas Riga , atrodas Elijas 19 , grupas vaditas Kristina Juhnevica , man likas vina ir visslaktaks vaditajs kuru es kaut kad redzeju, loti ne gudra meitene, labak ar vinu ne stradat kopa kolektiva

M milaja01577 31.07.2016

Benita Kocai
Meitenes neuzkeraties uz vinas sludinajumiem. Piedava darbu Vacija dusseldorfa . Sola labi nopelnit. Isteniba nopelnit nevar. Velk tev naudu tikai nost. Itka par kaut kadiem nodokliem.kurus pati izdoma. Esat loti uzmanigas.

J jteteris 02.08.2016

Aivis Mazkalns jau 10 mēnešus izvairās no īres maksas maksājumiem. Neuzticieties šim cilvēkam, jo viņš nezin, ka parādi ir jāatdod un īre ir jāmaksā.

L Liga Treimane 07.08.2016

Cilveki neuzticieties laimai feldmanei no ikskiles neatbild uz telefona zvaniem un pieprasa naudu par neizdaritiem pakalpojumiem

V Velga Čaikovska 08.08.2016

SIA FAKSS
Vairs nav modē.

P Pircejs8 08.08.2016

Az Parfums
Nasāciet dariīumus ar so firmu, jo tur uzturas krāpnieki. Ņem avansu par preci, izsaka viltus solījumus un pazūd. Ipašniece risināt neko negrib.

I ilze bralkane 09.08.2016

UZMANĪBU pieprasīt jums maksāt par reklāmu, un pēc tam noņem naudu nav.
sazināties ar valsts aģentūrām.
nevar ignorēt.

P Pārvaldnieks 12.08.2016

Aigars Zauls veic krāpšanu ar naudu. Sola daudz nedera vispār neko, naudu paņem un pazūd!
Veic dzīvokļu remontus un to tirgošanu.

R rasnieks 12.08.2016

+37120050802 No ši numura visiem zvana neželīga kundze, lamājas, pazemina un taisa dažādus provokacijas! Esiet uzmanīgī!

R Rihards 18.08.2016

Sia markson
Mainiīju starteri, teica, ka jauns izradijas lietots, bez jaunam oglitem, pec tam laboja velreiz ka rezultata nokaras elektronika.. zaudejumi nedaudz virs 800 eur..

K Kaspars Kasparsons 19.08.2016

Tim Kelly group Neiesaku meklēt darbu šajā kompānijā- piemānīs, samelos.

A aigars VECVAGARS 23.08.2016

TESTATUS TRANSPORT SIA
No klienta naudu saņem, bet pārvadātājam nemaksā.

daniels25 25.08.2016

Gillette Blue3-pārdod kārdridžus(6 gab.)kuriem pa visu Latviju nevar atrast turētāju(kaut būtu kopā ar vienu asmeni-bet nekā).Kāpēc jātirgo prece kas jau noņemta no ražošanas.
SIA Online Trade,Tukums,Meža iela15-16 LV-3101

I Irinas.sokolovas 15.09.2016

Эгоистичный педагог Марта Любимова. Никакой педагогической тактики по отношению к детям!! Слава богу что мы вовремя заметили это. У человека на уме только деньги не дети ((( Очень жаль потраченные деньги которые она отказалась вернуть ((

G gunta2 12.10.2016

Labdien, sūdzības par vienu cilvēku naudas izkrāpšana, ja kads vēl ir cietis no ši cilvēka Kristīana Ozoliņa, cik man zināms viņa atrodas cietuma Spānija vel gribēja viņa brālis izspiest man naudiņu Nikolajs Grinsenko esat uzmanīgi.

K Kefīrs 16.10.2016

Viesturs Kalcenaus/ Vienmēr, kad notiek tuss, viņš aizbildinās ar to , ka ir aizņemts vai ka nevēlas. Drīz svinēs saldos 16..(cerams būs balle)...viņam patīkot miers, redzkā, baigais hipijs atradies

chillout

R robinsonsdzeks 26.10.2016

Sveicināti!
Gribētu iesniegt sūdzību par cilvēku vārdā Arturs Birstiņš. Viņš mēģināja veikt krāpnieciskas darbības, lai pārdotu mums dzīvokli. Veica parakstu viltošanu.
Cilvēki esat ļoti uzmanīgi sasienoties ar šo personu.

O Ogoooooooo 15.12.2017
Krāpšana

46 gadi, augums 185 cm, 67 kg, sirmiem matiem, liek iepazīšanās sludinājumu ss.lv.,ved katru otro nedēļu vieglas uzvedības sievietes mājās, dzer litriem, pīpē blokiem,izīr'ē dzīvokli Olainē, viss parādos, meklē kārtējo upuri!

A Anita Kurviņa 20.12.2017
Krāpšana,apmelošana

Vai kāds nevar sniegt iformaciju , telefons adrese utt par afēristi Anitu Puriņu ? Skatīt foto.

Z zarins12345 06.11.2018
apmana cilvekus

neiesaku ar so uznemumu sadarboties piedavaju savus pakalpojumus parko netika sanemta samaksa