Privat persona - Esiet uzmanīgi

Neiesaku uzķerties uz šo cilvēku. Īret var, bet katru mēnesi mainis norunāto. Tai skaita kad dzīvoklis ir kredīta, summa varbūt sakot no 300/līdz 1200 euro atkarīgs no viņa velmem. Tapat ari gribēja lai es taisu pa savu naundu kapitālo remontu, jo tas viņam neinteresēja.. Dzīvoklis atrodas 1 Jugla 5 stāva maja stūra dzīvoklis īpašnieks k.171159/1277 kamēr strāda un maksa tad labi ka pazaudē darbu ta uzreiz uzsaka kad viņam nepatik kad soc dienests maksa. Pa tekošiem menešiem. Un ja kads parads tad uzreiz draud ar tiesu un piedzinu 3 karsi. Tāds man variants, iesakiet ko darit pret viņu. Ka ciniteis ar negodīgo īpašnieku.

ū Ūguns456 26.10.2020
Krāpšans

Neiesaku neko iegādāties no viņiem, krāpnieki un neatdot naudu par neatbilstošu preci

A Artis Rasa 17.02.2022
slikta attieksme pret bērniem

es sūdzos par attieksmi pret bērniem, bija situācija neliels kautiņš un taja piedalijas ari notikums mantu bojāšana, skolotāji breca virsū bērniem nenoklausoties un nezinot visu situaciju, teica kad izdaris visu slikto

serviss

ne sovetuju svazivatjsa ne adekvatnijj hozain tak denjgi i ne vernul

A Anonīms 11.03.2022
Neievēro laikus

Man pieraksts pie higenista bija 14.30 es jau stundu gaidu un mani nesauc iekšā, jo tur visu laiku jau kāds ir. Aiz manis jau ir izveidojusies rinda. Šis ir cūcīgi, jo man ir jābūt citās vietās un ar šo es nebīju rēķinājusies

A Andrejs Platonovs 18.03.2022
Slikts produkts

Giross smird pēc etiķa un garšo tikai pēc etiķa. Vistas šajā garšā vispar nav. Vairāk nekād nepirkšu. Arī citiem neiesaku! Maksā dārgi- produkts nekāds.

# ################ 20.03.2022
Обман

"Jauda" - это дневная тюрьма?

E elizabeteeee 20.03.2022
Krāpnieks

+371 24 903 705 velas pirkt preci no ss.lv, suta krapnniecisku, itka Dpd saiti. “Kurjers atbrauksot pakal, nonesis un aizvedis” viss kas jums jadara - jaievada savi dati, lai var nosutit naudu.

E Edzhux1337 31.03.2022
Naudas izkrapsana un parada neatdosana.

Iesaku neiesaistities nekadas finansialas kustibas ar sho tipinju. Tiksi burtiski “uzmests” un dzeks paraadu nekad netaisisies atdot, bet mekles dazadus attaisnojumus un skaidros nelaimes apstaklus kapec nevar atdot naudu.

E Edzhux1337 31.03.2022

Lugums sazinaties visus zinatajus, kur vinu atrast.

J Jaaaaaa 07.04.2022
Nekādas cieņas

Lūdzu ar šo uzkopšanas firmu (it īpaši ar Antru) strādājiet uzmanīgāk, sarunājam vienu, bet izdara csavādāk. Neiesaku ar viņiem sadarboties.

G george12 22.06.2022
slikts serviss

Bija pasūtita prece, tomer veikals ne varēja to piegadāt laikā.

E Esgars92 22.06.2022
Atalgojums

Nemaksā naudu strāda bez jeb kādam zināšanām ir 1 objekts kur varu parādīt sliktu darbu ja kadam interese varu nosūtīt bildes un sarakstes ar firmu vada firmu Rihards un ņem apaksniekus kuri vispār pat nezin kas ir optimaizeri

J Jānis Auzāns 03.07.2022
Krāpnieki

Bija neliela saskarsme ar šo firmeli. Tas pārstāve laipni uzņemas atrast pircējus mūsu pakalpojumiem. Bet... Tad tā Zane pušmucanene pēkšņi pazuda. Izrādās, ka viņa ir psihiski slima, ir krītam kaitē. Nu kaut kā tā

V Vladimirs Klaikalts 07.07.2022
Krapšana

Rozenberga, it kā arhitekts, ņem naudu un ne ko nedara, naudu neatgriež, parastā krapniece, neiesaku ne vienam ar viņu sadarboties ja negribat pazaudēt naudu un laiku!

A Autovadītājs 10.07.2022
Latvieši šis uzņēmums ir krieviski orientēts.

Cienījamie kolēģi kopējai informācijai dotais uzņēmums ir krieviski orientēts pārējos secinājumus dariet paši.

Z Zan4ik 27.07.2022
Slikts serviss

Gredzens ar dārgakmeņi, kuru es gribēju nopirkt, bija man paliels.
Man apsolīja, ka samazinās.
Bet kad gredzens bija samazināts, tas palika šķībs.
No gredzena izkrita akmens.

Z Zan4ik 27.07.2022

Es aiznesu gredzeni pie cita meistara, tā kā juvelieru fabrika nr.1 atteicās man palīdzēt.

S Skaidrīte Vucina 27.07.2022
KRĀPŠANA

Par jūnija mēnesi no operatora LMT MAN PIENĀCA RĒĶINS par 40 eiro.,ko vajadzēja samaksāt. es biju nesaprašanā, kas tā par summu? VIŅI ATBILDĒJA KA TĀS IR CITU OPERATORU DARBĪBAS 1897 UN 1881

S Skaidrīte Vucina 27.07.2022

ŠĪ problēma ir aktuāla ,jo LMT atbildēja ka arī jūlijā būs jāmaksā liela nauda ,es pat vispār baidījos kādam zvanīt.īsziņu neesmu sūtījusi nevienu.Nezinu ko iesākt un kur lai vēršos?

slikts serviss

Nav aktuāli

Nav aktuāli

I IVA555 11.08.2022
Обман,МОШЕННИЧЕСТВО

Был сделан и оплачен заказ в интернет магазине. Товар не доставлен, телефон отключен на почту не отвечают. МОШЕННИКИ ! Будьте осторожны не видитесь на этот магазин. Два месяца не могу до них достучатся. Сайт до сих пор работает .

J Juris gornis 12.08.2022
Krapšana

Pilnigs apmetiens, maina liguma nosacijumus izpildes laika, uzpiež savu liniju, jo tu jau esi atbraucis. Nepiemekle dzīves vietu