Privat persona - Esiet uzmanīgi

Neiesaku uzķerties uz šo cilvēku. Īret var, bet katru mēnesi mainis norunāto. Tai skaita kad dzīvoklis ir kredīta, summa varbūt sakot no 300/līdz 1200 euro atkarīgs no viņa velmem. Tapat ari gribēja lai es taisu pa savu naundu kapitālo remontu, jo tas viņam neinteresēja.. Dzīvoklis atrodas 1 Jugla 5 stāva maja stūra dzīvoklis īpašnieks k.171159/1277 kamēr strāda un maksa tad labi ka pazaudē darbu ta uzreiz uzsaka kad viņam nepatik kad soc dienests maksa. Pa tekošiem menešiem. Un ja kads parads tad uzreiz draud ar tiesu un piedzinu 3 karsi. Tāds man variants, iesakiet ko darit pret viņu. Ka ciniteis ar negodīgo īpašnieku.

B Burgeru cienītājs 17.08.2022
Slikts serviss

Ēstuves pārdevēja nepareizi piefiksēja pasūtījumu, saņemot šo pasūtījumu un to konstatējot, neatvainojās un nepiedāvāja samainīt, bet centās pierādīt pasūtītāja vainu.

naudas

sajja persona snemta naudas par neaizpildiaja darba 350 euro 20 euro un 9 euro un 1500 euro avansa par neaizpilditja darba liguma solija nav
vina virs prieksnieks 28168675

naudas

vina virs prieksnieks 28168675

A Anonims1992 28.08.2022
Nacisms

Uznemumam ir 2 prieksnieki un Juris Leitans ir nacists. Vins ka mans bijusais darba deveis loti agresivi reage uz krievu valodu un krievalodigiem

Slikts serviss

Elina marta latisa panemta naudas par neaizpilditaja darba telefons 28168675

B balderjanszombijs1 01.09.2022
Roku zagšana

Demi lovato clean bandit solo Zog rokas un gultnišus atkal nekas nav atrisinats

A AigarsMadona 03.09.2022
Darba laika pārkāpumi

Sestdien, 03.09.2022 plkst 21.56 jau durvis bija ciet un aizsargžalūzija nolaista - itkā sīkums, bet turpmāk neizvēlēšos šo veikalu pēdējās minūtes pirkumiem