www.sudzibas.lv Prieks Tūre Slikts serviss, krāpšana

Prieks Tūre - Slikts serviss, krāpšana

Stāsts tāds - esam ar brāļiem un otrām pusītēm aizbraukuši uz Krētu, pašlaik rakstu no viesnīcas. Vasarā izdomājām, ka vajag rudenī aizbraukt kopā uz Krētu, jo bērnībā braukājām uz tejieni. Caur Keltravel nopirkām ceļojumu, bet izrādās viņi sadarbojas ar Prieks tūre, kuri sabojāja mums visu ceļojumu. Dabūjām divas naktis palikt citā viesnīca, kas vēl bija pārdzīvojams, bet kad atveda uz Iolida beach hotel, kur mums vajadzēja būt numuriņiem pie jūras un ar skatu uz jūru, mūs nolika istabiņās, kuras ir vistālāk no jūras, brālim ar sievu istaba ir ok, bet man ar draudzeni iedeva istabu, kas līdzinās pagrabam un smird pēc vecām lupatām. Prieks tūre protams ir pilnīgi vienalga, paldies Dievam mums aģente Katerina mums cenšas palīdzēt kā var no Latvijas un paldies viesnīcas recepcijas meitenēm, kas tomēr dabūja mums vēl vienu istabu, kaut arī viesnīca ir over booked. Nekad, es atkārtoju nekad neielaižaties ar Prieks tūre