www.sudzibas.lv Prieks Tūre Neapmierināta ar ekskursiju

Prieks Tūre - Neapmierināta ar ekskursiju

Pa lieldienām braucu uz Čehiju. Grupas vadītāja visu laiku runāja krieviski, jo autobusa pārsvarā bija krievi, kautko jau arī pa latviski pateica. Tad vajag piedāvājumā rakstīt, ka ekskursija krievu valodā! Es jau tá kā no Latvijas braucu ekskursijā, kāpēc man 5. Dienas būtu jāsaprot krieviski, bet Latvija dzīvojoši krievi neko nesaprot? Pēdējā viesnīca bij jāguļ vienai meitenei uz raskladu'skas! Pa biļetēm tiešam plé's dārgāk! Aīí pašai ekskursijai cenas dažādas viens pircis pa 90, otrs pa 99 trešais pa 107, ceturtais pa 129, piektais pa 139. Vai tas ir normāli? Esmu 'loti neapmierināta!

S [email protected] 23.04.2017

Braucu pa LIELDIENÁM uz Prágu. Izrádás ekskursija KRIEVU valodá!. Par to nekur nebij minéts. Kápéc man 5. dienas bútu jáklausás grupas vadítájá krieviski! Autobusá lieláká da'la bija krievi, bet ekskursija taçu brauca no LATVIJAS! Pédéjá viesnícá no trijám gultám viena bija RASKLADU'SKA! Vai tas ir taisnígi? turpretím citiem nummuri'ná bija ledusskapis un téjkanna! Un arí pa bi'letém uz ekskursijám bij jámaksá dárgi! Pats ce'lojums arí maksája interesanti. Viens to nopirka pa 90 eiro otrs pa 99, tre'sais pa 107, ceturtais pa129, bet pédéjie pirka pa 139. Vai tas ir normáli. Tápéc jau autobusá bija 10 brívas vietas!

K kaitīgs krievs 27.04.2017

Šausmas! Paligā! Sandra 5.dienas klausē KRIEVU valoda! Как жить теперь будет дальше!? И это всё Путин и Ушаков подстроили 100%! (есть сведения что в автобусе были туристы из России,наверняка шпионы и диверсанты-украли кровать,чайник и холодильник а раскладушку свою подсунули!)))

G Garāmgājējs LV 23.04.2017

Gulét uz RASKLADU'SKAS Çehijá nummuri'ná bez ledusskapja un çajnika tas ir 'sausmígi! Es arí bútu 'loti neapmierináts.

K Kauns 23.04.2017

Tad vajadzēja izkāpt no autobusa un ar kājām iet.

smejiesvesels 24.04.2017

Brauc uz Čehiju pa 100 eirikiem un ko tad gaidi? Ja gribās servisu, citas cenas, citas tūrkompānijas- laipni lūdzam!

M Maaija 24.04.2017

Nu nezinu gan...
Agrajās rezervācijās vienmēr cena ir zemāka ,kā tad,ja pērc braucienu vēlāk.
Pirmās vietas dod lētāk, prakstiski visās tūrfirmās tā ir.
Pēc tam braucieni paliek arvien dārgāki!

Tieši tas pats kas perkot avio biļetes no airbaltic. Man ir sanācis nopirkt biļetes pa riktīgu limonādi, bet man zināmie uz to pašu lidojumu, pēc 2 nedēļām teju 2x darāgāk.