www.sudzibas.lv Prieks Tūre Slikts serviss

Prieks.lv kuponu pārdošana - Slikts serviss

Labdien! Iegādājos prieks.lv mājaslapā divas biļetes uz iepirkšanās tūri Belostokā 13.04.2018,
bet pirms tam zvanīju uz norādīto tel. Nr. + 371 27077790, lai pārliecinātos vai tiešām notiks tā kā
bija minēts aprakstā, ka iepirkšanās Belostokas tirgū būs vismaz līdz 13: 00, bet pēc tam brauksim
uz lielveikalu auchan un tur būsim līdz 16: 00. Kā rezultātā brauciena nedeļas pirmdeinā
(09.04.2018) zvanīju un jautāju vai vispār brauciens notiks, atbildēja ļoti nelapini,
bet teica, ka būšot un divas dienas pirms brauciena dienas atsūtīs sms ar autobusa numuru un
brauciena vadītājas tel. Nr. Bet nekā.. Pati zvanīju 12.04.2018 jautāju vai tiešām brauciens notiks,
jo nekāda info nav ne e-pastā, ne sms atnācis, kā rezultātā attieksme bija drausmīgi nelapina kad
atkal zvanīju un jautāju, pēc zvana solīja ka uzreiz atsūtīs sms, bet to izdarīja tikai pēc kādas
vienas stundas vairāk, kad atkal biju atkārtoti zvanījusi, bet tas ar to viss nebeidzās. Izrādās, ka
paši prieks.lv nespēja sagādāt transportu un mūs pielika pie citas kompānijas, kurai ir citi laiki, lai
iepirktos tirgū un lielveikalā. Neinformēja un arī nesazinājās, lai pateiktu kas vispār notiek.
Iespējams nemaz nebrauktu, jo nav jēgas tik tālu braukt un pa lielo tirgu staigāt tikai 3 stundas..
Drausmīga kompānija un drausmīga darbinieku attieksme...