www.sudzibas.lv Prieks Tūre Slikts serviss

Prieks Tūre - Slikts serviss

18.11.2017.g. bija paredzēts ceļojums uz Itāliju ar Prieks Tūri. Divas nedēļas pirms ceļojuma mums paziņoja, ka ceļojums nenotiks un mums tiks atgriezta nauda (bijām nopirkušas 2 biļetes, katra pa 314 eiro). Es 2 reizes sūtīju e-pastu ar lūgumu atgriezt naudu, kā arī vairākas reizes zvanīju. Pa telefonu Prieks darbinieki izklausījās aizkaitināti un nelabprāt man atbildēja, skaidroja, ka informācija ir nodota grāmatvedei. Naudu gaidu jau 3 nedēļas, bet nekādas ziņas par iespējamo naudas atgriešanas datumu nav dotas. Lai noslēgtu līgumu ar Prieks Tūre es braucu no Liepājas uz Rīgu, tērēju naudu ceļam un savu laiku. 22.11.2017.g. vairākas reizes zvanīju uz Prieku, lai noskaidrot, kad tiks atgriezta nauda, bet sākumā nekādas konkrētas atbildes nesaņēmu. Vēlāk man paskaidroja, ka nauda tika aizsūtīta uz manu Citadele bankas kontu jau iepriekšējā dienā, sūtīta no Citadele bankas konta. Nauda man netika ieskaitīta. Es sazinājos ar banku, kur man paskaidroja, ka naudai vajadzētu būt pārskaitītai minūtes laikā, ja maksājums tiešām tika veikts. Naudu joprojām neesmu saņēmusi. Šī ceļojuma dēļ es darbā paņēmu atvaļinājumu, tagad sēžu Liepājā bez ceļojuma, bez naudas. Vairs Prieks Tūre pakalpojumus neizvēlēšos, kaut arī iepriekš bieži ceļoju ar Prieks Tūre.

A anonimm 23.11.2017

Tieši gribēju nopirkt pie viņiem tūri, paldies par atsauksmi! Bezkaunīga krāpšana :(