www.sudzibas.lv Prieks Tūre Slikts serviss

Prieks Tūre - Slikts serviss

Veicām rezervāciju 6 mēnešus pirms brauciena. Pirms brauciena mums paziņoja ka mums būs jādzīvo 2 naktis vienā viesnīcā, pēc tam tikai tikām viesnīcā Iolida, kuru pasūtījām. Iebraucot pirmajā viesnīcā man numuriņš bija blakus sporta bāram un skats no balkona bija uz būvlaukumu. Nu labi pieprasīju citu numuriņu ko nekavējoties saņēmu. Šis numuriņš bija visai ciešams, ja neskaita ka man istabā bija 6 centimetrus garš kukainis. Nekas nositu un pārdzīvoju. Kad ieradāmies ar ģimeni otrā viesnīcā, mums iedeva numuriņus tālu no pludmales kalnā un ar skatu ne uz jūru lai gan piemaksājām lai būtu uz. Mana brāļa numuriņš vispār bija kā pagrabs, tumšs un pat nelāgi ož, bez balkona un ar skatu uz ielu. Brīnos kā 5 zvaigžņu viesnīcai tāds var būt. Zīmīte uz spoguļa: klientu drošības dēļ durvis un logus vienmēr turēt aizslēgtus. Brīvdienas pavisam izčakarētas...

donna b 27.09.2016

Neesmu Novatours darbinieks vai kaut ka saistita, bet ja braucat uz Kretu 2 reizes un biju apmierinata, labak meginiet so kantori, bet neticiet visam skaistam bildem katrai viesnicai, izlasiet atsauksmes TripAdvisor, vai Booking.com pirms rezervacijas. Bet vismaz tur nav lohotrona loterija, kas nezinat vispar, uz kadu viesnicu brauksiet. Un vel pie tam, istas Kretas 5 zvaigznu viesnicas varbut tikai TeZTour vai VanillaTravel tirgo, visas parejas max nacionala kategorija 3+.

M Mārtiņš 28.09.2016

Jap, laiks iet, bet Prieks tūre nemainās. Tiešām ir jāseko līdzi atsauksmēm booking un tripadvisor.