www.sudzibas.lv Prieks Tūre Slikts serviss

Prieks Tūre - Slikts serviss

Viesnīca Rethymno Sunset 3*, Krētā, noteikti neatbilst 3* viesnīcai, par to tūroperatoram ir jābrīdina savi klienti.
Numuriņi netiek tīrīti, tātad arī dvieļi un gultas veļa netiek nomainīti visas nedēļas laikā. Miskasti neviens neiznes, ja Tevi kā viesnīcas iemītnieku tas traucē, iznes pats. Siltais ūdens ir ekstra ar kuru reti kad vari rēķināties.
Esmu vīlusies Prieks Tūre, jo iepriekšējos divus gadus dodoties braucienā ar šo tūroperatoru, nebija šādu problēmu. Turklāt ekskursijas, kuras obligāti bija jāiegādājas jau Latvijā, pie firmas Kalamaki, kas mūs apkalpoja Krētā bija 1/3 lētākas, tātad mēs Priekš Tūre pārmaksājām.

G

donna b 12.09.2016

Palasot atsauksmes TripAdvisor, jau paliek nelabi... bet tad ari patiesiba, ka par mazu naudu reti kad var dabut kaut ko labu: https://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g1192054-d614212-Reviews-Rethymno_Sunset_Hotel-Adelianos_Kampos_Rethymnon_Prefecture_Crete.html. Rethymno apkartnee iesaku viesnicu Oasis (skaletaa). Tiesam 2** visenica ar 4** apkalposanu, tiribu un labiem (bet ne restorana limena) edieniem!

L lintija 13.10.2016

mēs arī apmetāmies šajā viesnīcā, tikai atšķirībā no Jūsu pieredzes, mums viss bija ok.... numuriņus tīrija katru dienu, miskastes iznesa, ūdens arī bija ok. Par attiecīgo ceļojuma samaksu - labs serviss.
Ja vēlās "piekasīties",tad vienmēr var atrast kur un kā to var izdarīt ;)

O Olga La 20.10.2016

Bijam šajā viesnīcā 08.10.2016-16.10.2016. Numurs bija ok, karstais ūdens arī bija. Numuru 6 dienu laikā ne vienu reizi netīrīja, tualetē stāv zīme, ka papīru mest podā aizliegts. Miskasti iznesa 1 reizi, ceļojuma 2.dienā. Ja nepatīk, var iznest pašiem, liela miskaste ir aiz viesnīcas teritorijas. Brokastīs- viss priekš grieķu salātiem, maize, siers, desa, apelsīni. Nav traki, bet jāpielagojas apstākļiem. Baseinu gan tīrija, ūdens bija ok.