www.sudzibas.lv Prieks Tūre Slikts serviss

Prieks Tūre - Slikts serviss

Prieks tūre - ceļojums uz Bulgāriju.
Absolūti neatbilst aprakstam. Viesnīca briesmīga, nav nekā no mājaslapā aprakstītā, pamatīgs padomju mantojums. Ekskursijas visas divkārtīgi uzcenotas, uz katra stūra var nopirkt tieši tās pašas ekskursijas pa x2 (DIVREIZ!) lētākām cenām. Visvairāk sabojāja atpūtu brauciens ar "jahtu" - 3h kratīšanās ar vecu prāmi kompānijā ar pārsimts citvalstu tūristiem. Odziņa visam cena 55€, zinot ka patiesā brauciena cena ir divreiz mazāka. Neiesaku.

T

A Aturam 07.07.2016

Bijām tajā pašā braucienā Bulgārijā (kurā no 5 piedāvātajām ekskursijām bija obligāti jāizvēlas 3), tikai citā viesnīcā.Gribas tomēr mazliet aizstāvēt Prieks Tūri. Mums palaimējās starp 3 obligātajām ekskursijām neizvēlēties jahtu braucienu, kurš acīmredzot tiešām bija pabriesmīgs. Pārējās ekskursijas bija pat ļoti labas. Jā, cena bija krietni lielāka, nekā pērkot ekskursijas "kioskos uz ielas". Toties ekskursiju atlase mums likās pat ļoti veiksmīga. Uzcenojums aiziet Prieks Tūrei (tā viņi dabū sev atpakaļ "atlaidi" par viesnīcas cenu) . Mēs diezgan pamatīgi iepazināmies ar ekskursiju piedāvājuma klāstu (un vienu ekskursiju nopirkām pēc savas izvēles papildus un par citu cenu), toties mums nav nekādu pretenziju ne par vienu no trim Prieks tūre piedāvātajām un nodrošinātajām ekskursijām. Bulgārija tomēr laikam pati par sevi ir diezgan "padomiska". Mēs dzīvojām blakus viesnīcā "Sirena", un esam gatavi šo viesnīcu ieteikt citiem. Ja neskaita rindas pie restorāna un dažus īpatnējus uzrakstus pie ieejas tajā, kurus var uztvert ar smaidu, tad citu piezīmju mums nav.

V veesminna 11.07.2016

Jau trešo gadu izmantojam Prieks Tūre ekskursijas. Tā kā ceļot ar autobusu ir ļoti nogurdinoši, tad šogad nolēmām ceļot ar lidmašīnu. Bijām pārliecināti, ka atšķirība būs tikai pārvietošanās veidā, nevis ekskursiju programmā. Tā arī nesapratām, kurā brīdī un, kad mēs tiekam piesaistīti kādai no grupām. Mums tika piedāvāts izvēlēties trīs no visām ekskursijām, kaut vēlējāmies izmantot arī citas no piedāvātajām. Pateicoties nejauši satiktai vietējai gidei Janai, izbraucām papildus ekskursiju ar Žannas grupu- paldies viņai par atsaucību un labo attieksmi. Braucienā ar džipiem mums tika pateikts, ka jāgaida pieturā, bet, ka mums pašiem būtu džipi jāaptur un jāpiesakās neviens neteica. Labi, ka braucienā devās arī tūristi no blakus viesnīcas, tad paši sarunājām, lai mūs kaut kur iesēdina- dalītā veidā, bet nekas- labs garastāvoklis visu atrisina. Trakākais pasākums bija brauciens, it kā, ar ,,jahtu”- programmā paredzētās makšķerēšanas, zivju zupas un atpūtas vietā, mūs iestūma uz pārblīvēta prāmja, kopā aptuveni ar 150 cittautu tūristiem, pabaroja ar hamburgeru un nesaprotamas izcelsmes dzērienu. Firmā piedāvātā ekskursija pilnība neatbilda saņemtajam un gaidītajam. Sabojāta diena un garastāvoklis. Par izvēlēto viesnīcu Trakia Garden- vispozitīvākās atsauksmes, burvīga apkalpošana, personāls un ēdināšana. Visnepatīkamākās emocijas sagādāja tikšanās ar firmas pārstāvi, kurš, lai uzklausītu mūsu neapmierinātību par piedāvātā brauciena ar jahtu maiņu pret prastu braucienu ar prāmi, atļāvās ironizēt, ka, ja gribam nervus pabojāt varam rakstīt sūdzību un, vispār, mēs taču esam nosauļojušās un ar, ko tad esam neapmierinātas... Skumji- diez vai tas mūs sasildīs ziemas vakaros kā tika solīts piedāvājumā.