LV RU
www.sudzibas.lv Prieks Tūre Nekādas organizētības!

Prieks Tūre - Nekādas organizētības!

Braucām ceļojumā kopā ar ģimeni, izvēloties galamērķi - Horvātija. Izbraucām šī gada jūlijā. Visa ceļojuma laikā (11 dienas) mums bija krievu tautības gide, kura tādu kā latviešu valodu vispār nepārzin. Man personīgi nav problēmas ar valodām, pārzinu ļoti labi virākas valodas. Bet, nu ne jau: " paņem savus pasus drīz būs graņica" vai: "tur mēs nopirksim sumačkus, magņeķikus" starpā ar visiem aaaa un bbbbeee. (solītos magņeķikus un sumačkas tur nopirkt nemaz nevarēja) tik lielu valodas kropļošanu vēl neesmu dzidējusi. Par pašu gidi (irina) nekādas skaidras informācijas visa ceļojuma laikā - nebija! Biju spiesta ar ģimeni gan pirkt jaunus peldkostīmus, gan paskriet. Gide ved uz vietām kur viņai ir izdevīgi! Angliski runāt neprot! Katra ekskursija iedzina stresā, jo gides gps mūs veda tādos strupceļos.
Mēs visi zinām to, ka bija futbola pasaules čempionāts... Lai pāris grupas biedru redzētu spēli, ekskursija redz mums jāsamazina. Izbraucam ātrāk, plus citā valstī dēļ šoferu nolaidības varam uzturēties tikai kādas 8 stunas.. Kāds sakars? ! Es maksāju naudu par šo visu.
Kad atradāmies galvaspilsētā - splita, gide mums pateica kur tiekamies pēc noteikta laika.. Beigās nevienam nesakot autobuss citur pieturēja, bija jāskatās, kā autobuss aizbrauc.
Gide mūs veda uz dārgām vietām ēst.. Nu jā gidei jau viss par brīvu, kā arī viņas dēlēnam.
Uzdodot jautājumus, gide uz tiem atbildes nezināja.
Bija arī moments autobusā, kurā gide ļoti daudz runāja par pareizticību. Pati esmu pareizticīgā, bet ne jau stundu stāstīt visu svēto, jutos kā sektā!.
Gide ir šausmīga! Nebraucu pirmo reizi šāda veida ceļojumos.
Caur šo aģentūru braucu pirmo reizi un domāju, ka arī pēdējo!. Ja ne gide, tad ceļojums būtu bijis superīgs!

J

Komentāri (1)

M MohawkUshanka 23.07.2018

Man vienkārši "prieks", ka sekulāru kompāniju pārstāvji(šajā gadījumā gide) propogandē reliģiju to klientiem.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes