www.sudzibas.lv Prieks Tūre Naudas atgriešana par nenotikušu ceļojumu

Prieks Tūre - Naudas atgriešana par nenotikušu ceļojumu

Biju kopā ar savu ceļojumu biedreni pieteikusies braucienam uz Bavārijas pilīm no 16. Augusta. Ceļojums tika atcelts, jo bija par maz braucēju. Tā kā citu ceļojumu neizvēlējāmies, rakstiski lūdzām atgriezt naudu atpakaļ. Un tad sākās! Zvanu uz prieks tūri gan es, gan mana ceļojumu biedrene. Tiek solīts, ka tūlīt jau ies uz grāmatvedību, lai nodotu mūsu iesniegumu. Tā visu laiku. Mēs mierā neliksimies. Ja rīt no rīta nauda nebūs manā kontā, es griezīšos jau citās instancēs. Nepatīk, ka mānās. Citreiz vairs negribētu ar šo firmu saistīties. Arī citiem neiesaku.

L Levi 23.08.2018

Uz policiju.

K Katju 26.08.2018

Vernuli vam denjgi?

J Jevgenij 28.08.2018

Многие знакомый потеряли деньги. Выходит уже 16ого сентября у них не было возможности вам выплатить, видимо уже тогда обанкротились. Но 20ого числа взяли от нас деньги и только 28 августа сообщили что обанкрочены. Может нам написать какоето коллективное заявление?

I IngaŠalgūne 29.08.2018

Ja tozhe 17.08.18. zaplatila za pojezdku v Bulgariju i 25.08. polucila ot etoij firmi na e mail,zto oni otmenili vse pojezdki...no obeshali dengi viplatits.Ocenj malo veritsa..segodnja zvanila neotvecajet.